Starity

#KPOP: Seventeen unit comebackek

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. október 21. 12:27 #1
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
A Seventeennek köztudottan sok tagja van (13!), akik alegységekre vannak osztva: Vocal Unit, Hiphop Unit és Performance Unit.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. október 21. 12:35 #2
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
Az összes új számot imádom, de engem legjobban a Trauma vett meg. Mingyut többet kéne énekelni hagyni biggrin.gif
2017. október 21. 14:27 #3
lily flowers
lily flowers
visszatérő vendég
 
Státusz*·˚➹₊·➳
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.19.
Hozzászólás: 425
Csatolások: 3
Azonosító: 260958
Offline offline
Mindegyik nagyon tetszik.
2017. október 21. 15:46 #4
Taehyungina
Taehyungina
új tag
 
Státuszrest in peace, Kim Jonghyun. ♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.05.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 0
Azonosító: 256120
Offline offline
mindegyik csodálatos a maga módján. örülök, hogy mindegyik unit azt a koncepciót csinálhatta, amit magukénak tudhatnak, csodálatosak <3
2017. október 21. 18:49 #5
- törölt felhasználó -    
Mindegyiket szeretem, de a Change Up a kedvenc.heart.gif
2017. október 21. 19:05 #6
- törölt felhasználó -    
A performance team hihetetlenül alul van értékelve, én őket szeretem a legjobban az unitok közül (egyébként se vagyok egy nagy Seventeen rajongó, de ők megfogtak) ^^
2017. október 21. 19:51 #7
- törölt felhasználó -    
a Change Up-ról a teaserkép alapján azt hittem hogy badass lesz, de Cheolt látva azzal a sapival :""") whatever..... de az hogy Hoshi rappel meg lett mentve a világ T____T
Mingyura meg végtelen büszke vagyok, amiért ilyen szépen megtanult énekelni >< bár a hiphoposok közül Cheolt meg Wonwoot jobban szeretem hallani énekelni.
Jun falsettoja olyan awwwhhhh T_______T a performance-osok a favoritom, szóval alap hogy az övéké a kedvencem a 4 közül :""D
a vocalosok az igazán földre szállt angyalok tbh. én amúgy kajak elhittem hogy Joshua bevágódik a 'rap god rap king' énjével, vagy lenyom egy breaktáncot, mert hát ez a gyerek annyira laza xDD csak ha már Hoshi rappel, Mingyu énekel, Joshua meg táncol.... u know what i mean. ajánlom hogy DK haját le ne vágassák, mert ezzel a fazonnal a visualja annyira egekbe szökően (??) gyönyörű *0*

ezek a dalok túl jók, mi lesz így velem november 6-án??? :"""")
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!