Starity

#KPOP: Hallgasd meg nálunk a Red Velvet új lemezét!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. november 19. 12:07 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
A Red Velvet új stúdióalbuma Perfect Velvet címmel került a lemezboltok polcaira. Hallgasd meg nálunk újdonságukat!
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. november 19. 12:30 #2
- törölt felhasználó -    
Már a teaserek is nagyon tetszettek, de mikor megnéztem a klipet és meghallgattam az albumot just omg. Eddig a csajok mindig levettek a lábamról (kivétel a Rookie, de már azt is megkedveltem valamennyire xd), viszont azt hiszem ez eddig a legjobb visszatérésük. A lányok gyönyörűek, Joy szuper dögös, Yerinek ez a rövid haj tök jól áll, Wendy pedig végre szedett fel pár kilót, most nagyon jó formában van. (Az előző cb-nél már kezdtem örülni, hogy végre vége Wendy frufrus korszakának, de ezek szerint mégse). Irene visualja még mindig odavág, de Seulgi frizurája hááát hogy is mondjam xdd nem a legjobb választás. laugh.gif
Dióhéjban: Úgy gondolom ez egy tisztességes, nagyszerű visszatérés volt. Bízok benne, hogy a lányok ennek az új stílusnak hála (aminél remélem továbbra is maradnak) több rajongóra tesznek szert.
2017. november 19. 13:16 #3
Kaliah
Kaliah
a cup of tae with a suga and a kookie
 
Státusz" You know it all, you're my best friend, the morning will come again "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.12.
Hozzászólás: 1194
Csatolások: 9
Azonosító: 227484
Offline offline
Nem vagyok annyira oda a Red Velvetért, de ez a szám és a videoklip és eszméletlenül is tetszik, ahogy a hajak is, tényleg, minden. Azt hiszem hogy lassan még egy fandom tagja leszek :3
2017. november 19. 18:48 #4
- törölt felhasználó -    
Ez a klip és szám tényleg rohadt jó! wub.gif Még a végén én is K-Pop rajongó leszek! Nincs kizárva semmi sem! smileeee.gif A jó zenét szeretem és ez nem rossz irányzat! Na és a jó csajokat is! tongue.gif
2017. november 19. 19:44 #5
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Ez a klip fenomenális
2017. november 19. 22:14 #6
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Olyan eszméletlen, csodálatos, fantasztikus visszatérést kaptunk a Red Velvet-től, amire talán eddig még soha nem volt példa! ♥ Ez a koncepció belelopta magát a szívembe már a teaser képek érkezésénél. Minden megvan, amire szükség lehet: fülbemászó főcímdal; ötletes klip; pörgős koreográfia, amit meg akarok majd tanulni; a gyönyörű lányaim aigoo, láttátok Irene-t? Seulgi-t? Yeri-t? Joy-t? Oh és Wendy drágát?. Az év egyik legjobb albuma. Nekem a Peek-a-boo és az I just jelenleg a kedvencem róla. Amúgy komolyan mondom, alig várom, hogy Suho táncoljon erre a dalra, mint anno a Russian Roulette-nél. xd Jó látni, hogy az SM előadó támogatják egymást. Láttam instán, Amber meg Taeyeon is elment hozzájuk mostanában. : )
Különben várom a teóriákat a kliphez, mert nekem is vannak ötleteim, de a kép nem teljesen akar összeállni vele kapcsolatban, pedig nagyon érdekelne, mi folyik ott.. ^^"
2017. november 19. 23:09 #7
Eunha
Eunha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.05.
Hozzászólás: 585
Csatolások: 0
Azonosító: 265883
Offline offline
A dal, a klip és az egész album csodálatos lett. wub.gif Szerintem a SuJu mellett ez az egyik legjobb comeback mostanában. A Peek-A-Boo nagyon fülbemászó, már az első hallgatás után bent ragadt a fejemben. A klip igen creepy lett, de nekem pont ez tetszik benne. biggrin.gif Egyébként a RV tagok nagyon szeretnek gyilkolászni, először egymást (Russian Roulette-ben), most pedig csóri pizzás fiút. rohog.gif Örülök, hogy most Irene is egy kicsivel több sort kapott, mint általában. Nekem a Look és a Kingdom Come a kedvenceim az albumról. A Look-nak imádom, hogy ilyen retro, 80-as évek hangzása van. heart.gif
2017. november 20. 19:23 #8
sugaa
sugaa
új tag
 
StátuszYou got the best of me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.19.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 0
Azonosító: 266952
Offline offline
Imádom heart.gif
2017. november 21. 12:47 #9
Dwaejitokki
Dwaejitokki
구름 공주님 ☁
 
Státusz8 makes, 1 team
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.11.
Hozzászólás: 1320
Csatolások: 62
Azonosító: 208978
Offline offline
Még nem tudom, hogy szeretem e vagy sem.x"D Mindenesetre fülbemászó zene lett a fő cím dal, (a többit még nem hallottam, de mindent a maga idejében) és valszeg ez majd át megy 'idegesítően is imádom' dalba.biggrin.gif
A klip viszont nagyon tetszik.*--*
2017. november 21. 20:35 #10
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
nekem valamiért egyáltalán nem tetszik ez a dal, pedig szeretem a lányokat. az albumtól sem estem hanyatt, pedig a koncepció tetszik és többet vártam volna...egyedül az I Just, a Look, Attaboy és a Moonlight Melody nyerték el a tetszésemet (valamennyire), a többi szám olyan túl átlagos lett...
2017. november 22. 10:09 #11
LunaNocturnea
LunaNocturnea
új tag
 
StátuszIn 666 ways I love you and I hope you feel the same...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.01.
Hozzászólás: 55
Csatolások: 0
Azonosító: 267632
Offline offline
Tetszik biggrin.gif
Kicsit olyan, mint egy gótikus Russian Roulette... XD
2017. december 10. 17:25 #12
BlackPinkFanGirl
BlackPinkFanGirl
visszatérő vendég
 
Státusz~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.19.
Hozzászólás: 158
Csatolások: 0
Azonosító: 267929
Offline offline
Jó az üteme biggrin.gif
2019. június 24. 14:04 #13
- törölt felhasználó -    
Nekem tökre tetszett, jók a dalok.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok