Starity

Eminemmel is összeállt Ed Sheeran

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. december 13. 17:23 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Az énekes az Instagramon jelentette be, hogy duettet készített minden idők egyik legnépszerűbb rapperével.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. december 13. 17:32 #2
Eszter158
Eszter158
visszatérő vendég
 
Státusz"Eldöntheted, hogy élni vagy létezni akarsz."-Harry Styles.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.09.
Hozzászólás: 413
Csatolások: 0
Azonosító: 223981
Offline offline
Na erre nem számítottam...♥
De azért alig várom ♥
2017. december 13. 17:41 #3
- törölt felhasználó -    
Eminem miatt biztos meghallgatom! heart.gif
2017. december 13. 18:03 #4
csordas_kriszti
csordas_kriszti
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.13.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 268255
Offline offline
Könyörgöm mielőtt cikket írtok járjatok már utána, hogy mi a helyzet. A valós cím az lenne, hogy ED SHEERANNEL IS ÖSSZEÁLLT EMINEM. PÉNTEKEN, azaz DECEMBER 15-én jelenik meg EMINEM új albuma a REVIVAL és ED KÖZREMŰKÖDIK a dalon és nem fordítva. Szóval kérlek, ne adjatok idióta címeket a cikkeknek, mert egyáltalán nem így a valós. Köszönöm, legyen boldog a napotok.
2017. december 13. 18:48 #5
FanXnX
FanXnX
új tag
 
StátuszThe family is the only thing you do not choose.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.22.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 266971
Offline offline
NEM NEM NEM NEM NEM NEM és NEM. Ez az Edd és Eminem egy két külön műfaly. Edd tapasztalatlan borzalmas szar zenéket éneklő emberke míg Eminem konkrétan történelmet írt és bebizonyította hogy egy fehér is tud nagyon jól rappelni. Kizárólag Eminem miatt fogok belehallgatni ez az Edd meg már fejezze be a tehetségesebb emberek seggnyalását és próbáljon meg egyedül magának nagyon karriert teremteni bár ilyen csekéj képeségekkel ami neki van egyedül természetesen semmi nem fog neki össze jönni úgyhogy felhuzatja magát híres és tehetségesebb emberekkel előbb volt Beyonce most Eminem és ezután mijön? 50cent vagy mi? biggrin.gif
2017. december 13. 18:52 #6
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Na erre aztán sosem számítottam volna, hiszen két teljesen külön világ. Ám ennek ellenére nagyon kíváncsi leszek, hogy mit hoztak össze. wub.gif
2017. december 13. 20:05 #7
TheBestKitsune
TheBestKitsune
visszatérő vendég
 
Státusztake me to a halsey concert and ill be yours
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 275
Csatolások: 0
Azonosító: 259123
Offline offline
Azért a lóf*szónak is van vége Eddieke, nem kell minden előadóval közös dalt csinálni.
2017. december 15. 18:05 #8
stengerkitti
stengerkitti
ಌ†Drømmende†ಌ
 
StátuszJa, ikke stress med kroppen din. Kropp er kropp og du er fin.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 1298
Csatolások: 596
Azonosító: 142983
Offline offline
csordas_kriszti teljesen egyetértek, de én már meg sem lepődök xd
Egyébként hékás, emberek, álljatok már le a szitkozódással! Értem én, nem kedvelitek Edet de azért nem kéne így lehurrogni őket. Ed Eminemet hallgat rohadt rég óta és felnéz rá ezért működik közre Eminem dalánál és pls hadd döntse már el Em, hogy ki mászhat a hátán ki nem xD Plusz, nem tudom, szerintem pont egy Eminem rajongónak nem kéne tájékozatlanba utálkozni hiszen Eminemmel ugyan ezt csináljuk, akkor meg nem győzünk pattogni... Tiszteljük már meg annyival a másik rajongótábort, hogy nem 'sz*rozzuk' le... -.-
2017. december 16. 11:22 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (FanXnX @ 2017.12.13. 18:48)
(...)ez az Edd meg már fejezze be a tehetségesebb emberek seggnyalását és próbáljon meg egyedül magának nagyon karriert teremteni bár ilyen csekéj képeségekkel ami neki van egyedül természetesen semmi nem fog neki össze jönni úgyhogy felhuzatja magát híres és tehetségesebb emberekkel előbb volt Beyonce most Eminem és ezután mijön? 50cent vagy mi? biggrin.gif


El sem hiszem, hogy válaszolok egy ennyire összefolyt és vesszőket nem ismerő hozzászólásra, de...
1. *Ed
2. Nem vagyok elvakult Ed-rajongó, néhány számát szeretem és ennyi, de objektívan nézve is a helyzetet, azért nem mondanám, hogy fel akarná magát húzni bárkin is a csekély képességeivel. Ed Sheeran 2004 óta zenél, igen, nyilván az elmúlt öt-hat évben tett szert nagyobb sikerre, meg persze idén a Shape of You-val. Hidd el, szerintem ez után a dal után szerintem nem kell neki senkin "felkapaszkodnia". Meg ennyi erővel elmondhatnánk ezt minden előadóról, aki közreműködik valakivel. Példának okáért Pitbull. Na, neki aztán a dalai többsége közreműködéssel készült. rohog.gif
Ejjj...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Eminem Eminem 154.