Starity

Ezt írta utolsó levelében Kim Jong Hyun

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. december 27. 12:40 #21
Kaliah
Kaliah
a cup of tae with a suga and a kookie
 
Státusz" You know it all, you're my best friend, the morning will come again "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.12.
Hozzászólás: 1195
Csatolások: 9
Azonosító: 227484
Offline offline
Kissé szégyenkezve ugyan, de bevallom, nem ismertem őt, viszont már régóta gondolkoztam azon hogy rákeresek a SHINee-ra, erre tessék, mire rávenném magamat az egyik tag meghal, és igaz hogy körülbelül semmit sem tudtam róla, de még engem is megviselt a halála. El sem tudom képzelni milyen fájdalmas lehet a rajongóinak hogy eltávozott közülünk. Nyugodjon békében! sad.gif
2017. december 27. 16:28 #22
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Aki lelkileg egészséges, nem tudja felfogni, hogy mi játszódik le egy sérült lélekben, eme példa is mutatja, hogy a szakember is csődöt mondhat. Oda kell figyelni embertársainkra, hogy megakadályozzuk az ilyen tragédiákat. sad.gif
2017. december 30. 16:31 #23
Himawari
Himawari
visszatérő vendég
 
Státusz1990-2017 rip my angel
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.15.
Hozzászólás: 152
Csatolások: 0
Azonosító: 256359
Offline offline
Bár már egy hét eltelt, még mindig naponta eszembe jut, rosszabb esetben még sírok is. Szörnyű érzés olvasni, hogy milyen fájdalom volt benne legbelül, és, hogy mennyit szenvedett. Remélem ezentúl nyitottabbak lesznek a depresszióra Koreában és jobban odafigyelnek rájuk, mert nem hiszem, hogy az az orvos minden erejét bevetve próbált segíteni Jjong-nak. Szörnyűbb tanulságot nem is kaphattak volna ezzel kapcsolatban. Remélem most már minden terhétől megszabadult♥
2018. január 02. 22:47 #24
Szalonnás rágó
Szalonnás rágó
új tag
 
StátuszSzerencse a keresztnevem. Igaz, a vezetéknevem meg Bal...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.06.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 257808
Offline offline
Szörnyű ezt olvasni sad.gif
2018. március 03. 19:04 #25
- törölt felhasználó -    
Eddig nem értettem hogy miért tette,mert minden oldalról mást hallottam. De mostmár értem. Hyung értem hogy fájt,és hogy nembírtad tovább,de ez akkorsem volt megoldás. Mert lehet hogyha egykézfelé nyultálvolna,egy pszihológushoz vagy csak egy közeli baráthoz. Akkor talán még tudtak volna segíteni,és a depresziód még orvosolható lettvolna. Tudom,innen kívülröl könnyű magyarázni nekem mint Shawolnak,de hiddel ez akkorsem volt eggy bölcsdöntés. Szívböl szerettünk és szeretünk is,Jonghyun.
2018. július 19. 11:23 #26
Cimbi
Cimbi
új tag
 
StátuszA zene az, amely bármilyen nyelven az ember szívéhez jut.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.07.19.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 270371
Offline offline
....nagyon hiányzol. Keményen dolgozot, profik között volt. ...de az öngyílkosság akkor sem megoldás. Nem tudom elhinni, hogy egy jó szakember nem tudot volna segíteni Neki...hát igen az SM már csak ilyen. A pénz a lényeg, mint mindig. Hol foglalkoznak az idolok lelkiállapotával, de az idolok által szerzett pénzzel igen. Nekik legyen. Nem is tudom...jobb lett volna ha kilépet volna, ha a sztársággal való dolgokat már nem volt képes elviselni...Lehet, hogy nem akarta cserben hagyni a fanokat, Shinee-t. Az SM ügynökségtől sem kellett volna félnie, főleg attól, hogy az SM becsuk előtte minden ajtót. Ha a volt TVXQ ex tagok Jaejoong, Yuchun, Junsu képesek voltak előre törni úgy hogy az SM gátolta őket, akkor Neki is sikerült volna. Ha netán mégis ezen a pályán maradt volna..Minden a fanokon múlik vagyis rajtunk.
2019. április 06. 08:01 #27
ququcs
ququcs
új tag
 
Státuszjól vagyok, jöttem nézegetni a kedvenceimet !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.04.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 238582
Offline offline
Nagyon hiányzik. :'( Csodálatos tehetség volt!!
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok