Starity

Ezt írta utolsó levelében Kim Jong Hyun

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. december 23. 23:22 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Kim Jong Hyun egyik közeli barátját kérte meg hetekkel korábban, hogy halála után hozza nyilvánosságra búcsúlevelét.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. december 23. 23:57 #2
lily flowers
lily flowers
visszatérő vendég
 
Státusz*·˚➹₊·➳
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.19.
Hozzászólás: 425
Csatolások: 3
Azonosító: 260958
Offline offline
Mikor pár nappal ezelőtt olvastam, nagyon szomorú voltam, de az elmúlt napokban kicsit lenyugodtam. Ha arra gondolok, hogy csillagként ragyog az égen, akkor elmosolyodok és felnézek az égre. Így tudom, hogy mindig velünk van, még akkor is, ha már nem közöttünk. Nem tudom, hogy ez így érthető-e, de mindegy.
2017. december 24. 00:24 #3
lovelove
lovelove
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.19.
Hozzászólás: 139
Csatolások: 0
Azonosító: 265522
Offline offline
Nem ismertem őt, de nagyon meghatottak ezek a sorok. Hihetetlen magány és elkeseredettseg árad belőlük. Sajnálom a rajongókat, szörnyű lehet. A családjáról nem is beszélve... részvétem
2017. december 24. 00:32 #4
- törölt felhasználó -    
Istenem, szegény fiú...
"Az előadó koporsóját csapattársai viszik – ez lesz a SHINee utolsó ötfős útja." -ennél a mondatnál kijött a könny a szememen.Nyugodjon békében, remélem már egy jobb helyen van.
2017. december 24. 09:06 #5
Dorynda
Dorynda
wake up in day one
 
Státuszstan enhypen for clear skin !!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.04.
Hozzászólás: 2022
Csatolások: 32
Azonosító: 261189
Offline offline
Én sirtam...meghatottak a szavai. Nyugodjon békében! sad.gif
2017. december 24. 09:07 #6
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Még mindig nehezen tudom elfogadni és felfogni a tényt, hogy már nincs köztünk. Szörnyen sajnálom azt, hogy nem tudtunk neki segíteni. De most már tényleg egy jobb helyen van, békére lelt, és boldog, ami nagyon megnyugtat, annak ellenére, hogy a mai napig elsírom magam, ha ránézek egy képére, vagy meglátok róla egy videót.
Igen, nem ismertem, nem láttam még élőben sose..de a szeretetemet felé, sose kérdőjeleztem meg. Amit átadott a dalaival akár szólóban, akár a csapattal, nagyon sokat jelentett számomra. Nem is igazán tudom megfogalmazni amit érzek, leírhatatlan bennem a fájdalom ennyi nap után is. Próbálok boldog és kiegyensúlyozott lenni, de mindig eszembe jut, gyönyörű arcéle, elbűvölő mosolya és angyali hangja, amit már többé nem látunk élőben, csak képeken, illetve videókon. cray.gif wub3.gif
Nagyon szeretlek Kim Jong Hyun, nyugodj békében te angyal, remélem most is épp a Ring Ding Dong táncát tanítod Whitney-nek és MJ-nak. wub.gif cray.gif heart.gif
2017. december 24. 10:39 #7
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
Több napnyi folyamatos sírás után még mindig egy lelki roncs vagyok, de nem is magam miatt aggódom, mert tudom hogy rohadt nehezen, de valahogy össze fogom szedni magam [majd egyszer]. Annyira hiányzik, és annyira utálom azt az orvost, aki a személyiségére fogta a problémát. Remélem nem hagyják annyiban a dolgot. A depresszió nem egy vicc, igenis komolyan kellene venni.
Jelenleg csak azt szeretném, ha a többiekre odafigyelnének, Taemin-re, Kibum-ra, Minho-ra, és főleg Onew-re és Taeyeon-ra. Aggódom értük.
2017. december 24. 11:15 #8
Stellare
Stellare
visszatérő vendég
 
Státusz¤ A logó alól az egó kilátszik¤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.24.
Hozzászólás: 105
Csatolások: 0
Azonosító: 253414
Offline offline
Az előadó koporsóját csapattársai viszik – ez lesz a SHINee utolsó ötfős útja.- ez a mondat betalal..ugy erosen az ember szivenek kozepebe!
Nem ismertem ot, de engem is megdobbentett a halala, olyan fiatal volt meg...
Csak azt remelem, hogy akar az o esete akar a Chester Benningtone felnyitja az emberek szemet vegre. A hirnev, a pompa nem minden, sot talan meg melyebbre viszi az embert...
A depresszio nem vicc, nem feltunesi vagy, egy komoly mentalis betegseg, ami "megelozheto", csak egy kicsit tobb emberseg kell...
Nyugodjon bekeben! Remelem ott mar nyugalomra talalt a lelke!
2017. december 24. 11:31 #9
- törölt felhasználó -    
Uhhh ez csak.. annyira szörnyű és hihetetlen. SHINee is azok koreai csapatok közé tartozik, akiknek köszönhetem, hogy k-pop rajongó vagyok. Még mindig nem fogtam fel, hogy Jonghyun többé már nem fog együtt fellépni a fiúkkal, számomra örökké öt tagú lesz a SHINee.
El sem tudjuk képzelni mi mindenen mehetett keresztül, nagy bátorság és elkeseredés kell ahhoz, hogy valaki ezt megtegye.
Nyugodjon békében és kitartás kívánok a családjának, barátainak és a négy fiúnak. cry.gif
2017. december 24. 11:56 #10
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Mélységesen meghatott az, ami vele történt. Igaz, nem ismertem a munkásságát, de ezekből a sorokból annyi fájdalom árad..Egyszerűen el sem tudom képzelni, mit érezhet a családja, barátai, munkatársai és rajongói. Kívánom, hogy nyugodjon békében és fent a csillagok között találja meg a boldogságot!
2017. december 24. 12:05 #11
- törölt felhasználó -    
Jól csináltad,keményen dolgoztál!Mindig velünk leszel,emlékezni fogunk rád.Mindig szeretni fogunk. heart.gif
2017. december 24. 12:19 #12
Netti35
Netti35
visszatérő vendég
 
StátuszNéha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.15.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 171275
Offline offline
Bevallom őszintén nem nagyon ismertem, viszont ez az egész nagyon megdöbbentő. Igaz, hogy nem vagyok ott nem ismerem ezt a környezetet nem tudom, mik lehettek az elő események, de ha hetekkel ezelőtt elküldte az egyik ismerősének a búcsú levelét, akkor még is az, hogy lehet, hogy nem tettek valami drasztikus lépést az ügyben, hogy legalább valami szanatóriumba kerüljön és kivizsgáljak, valamint folyamatos felügyelet alatt legyen. Valamint a leveléből ugy tűnik, hogy nem igazan bízott a pszichológusában, komolyan nem értem, ha ezt a levelet látja egy szakember biztosan megállapítja, hogy itt komoly probléma van. Személy szerint, ha nekem bármelyik ismerősöm küldene egy ilyen levelet én azonnal komoly segítségért fordulnék és drasztikus lépéseket tennék, hogy kiváló kezelésben részesüljön és ne legyen egyedül. Tényleg nem ismerem a történetet, de ez cikk mélységesen ledöbbentett.
Kívánom neki, hogy a nyugodjon a legnagyobb békességben.
2017. december 24. 13:20 #13
Saranghaeyoo
Saranghaeyoo
visszatérő vendég
 
Státusz사랑해 ... ❤ ヽ( ・ ω・)ノ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.24.
Hozzászólás: 101
Csatolások: 0
Azonosító: 241742
Offline offline
cry.gif cry.gif cray.gif cray.gif
2017. december 24. 14:46 #14
- törölt felhasználó -    
Szeretlek Jonghyun. Egy csoda voltál, egy csoda vagy, és az is maradsz. Egy igazi legenda. Tudom, érzem, hogy békére leltél, és neked mostmár jobb. Kitörtél a sötétbōl, ami fogva tartott, és mostmár ōszintén boldog vagy, ebben biztos vagyok. Keményen dolgoztál, drága Dínóm, és jól csináltad. Soha nem fogunk elfelejteni, gondoskodni fogunk róla, hogy a neved örökké fentmaradjon, és soha ne felejtsen el téged a világ!
Felesleges felelōsöket keresni. Túl sok a "mi lett volna, ha....", amivel csak a saját lelkünket fájdítjuk, de visszafordítani ezt mostmár nem tudjuk. Csak elfogadni lehet és még így is támogatni ōt, ahogy ō is teszi. Ez az ō akarata volt, ezt sajnos csak tiszteletben tartani lehet, illetve meggyászolni ōt. Nekem is fáj, és idōbe fog telni, mire kiheverem, maradéktalanul. De ha elképzelem, hogy az a csodálatos mosolya beragyogja az egész mennyországot, kicsit enyhül a fájdalmam. ㅠㅠ♡ Addig is minden nap ránézek a képre, ami a szobámban van róla, és kicsit mindig megnyugszom tōle.
Köszönjük a Holdat, Jonghyun! Gyakorold a christmas carolokat szorgalmasan, és nyūgözd le Whitney-t a fantasztikus hangoddal. Kergess mindenkit ōrületbe a Ring Ding Donggal, és készülj, mert ha majd egyszer, sok év múlva találkozunk, nagyon meg foglak ölelgetni. Szeretlek, drága! Vigyázz magadra odafent! ♡
1 felhasználónak tetszik: Hana-chanxX
2017. december 24. 15:22 #15
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Egy youtube csatornán egy pár mondta a KPOP biznisz nagyon kemény teljesen kikészíti az előadókat mert a lemez cégeknek csak az eladás számít és ennek érdekében felépítenek egy jól eladható arculatot az énekeseknek mindegy ha belerokkan a lényeg a bevétel, sajnos mindenhol ez megy és most ő volt ennek a pénzéhes világnak az áldozata
2017. december 24. 16:05 #16
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Azok a sorok... annyira megdöbbentő. Ki gondolta volna hónapokkal ezelőtt hogy ez fog történni? Szívszorító. Még mindig nem vagyok túl a dolgon teljes mértékben. Jól csináltad, Jonghyun! Tudom, hogy még mindig itt vagy velünk! Mostantól csakis rád akarok emlékezni, nem az incidensre. heart.gif
2017. december 24. 16:10 #17
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Legjobban az fájdítja meg a szívemet, és zavar könnyeket a szemembe, ha belegondolok, milyen nehéz lehetett neki... Hányszor kiáltott segítségért, mégsem kapott. Az az orvos is, istenem... Nem akarok bűnbakot keresni, de komolyan? A személyisége miatt? Egy ilyen angyali srác, aki még az utolsó napjaiban is felállt a színpadra, együtt énekelt a rajongóival, miközben mosolyogva figyelte őket?
Ijesztő, mennyire át tudom érezni a szavait. Érzem a magányát, a depressziót, az utolsó reményt, amit inkább eltaszít magától az eddigi csalódásai miatt... Elvégre ilyen ez a betegség. Mint valami gyom, úgy terjed el. :\ Napok óta a szemeim megszáradtak, és csupán ürességet érzek legbelül, miután ránézek a képére, hallom a hangját, egy videót, amiben szerepel.. bármit. Mindenről eszembe jut ez a csoda. De mit is tudhatnék? Mit érezhet az, aki tényleg találkozott vele? A csapattársai, Taeyeon, Yeri, Krystal, a SuJu tagjai, az egész SM family és még azon is túl, megannyi idol, a családja... Ijesztő ez a fájdalom. :|
Jonghyun, ügyes voltál! heart.gif Mindent a lehető legjobban csináltál, büszkék vagyunk rád mindannyian!! heart.gif Egyszer majd, remélem, találkozhatunk. Ha csak egyszer is, de szeretnélek megölelgetni, és beszélni veled..!
2017. december 24. 18:40 #18
Flash1
Flash1
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.02.
Hozzászólás: 177
Csatolások: 0
Azonosító: 258566
Offline offline
Hana-chanxX ezt kezdtem el írni de aztán lejjebb görgettem és láttam hogy már leírtad úgy hogy csak anyut írok hogy tökéletesen egyet értek veled és én is ugyanezt éreztem a levél írása közben...
2017. december 24. 20:16 #19
Vick019
Vick019
 
StátuszSo if you wanna hurt me, baby just hurt me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 938
Csatolások: 849
Azonosító: 131506
Offline offline
Borzalmas volt nézni a temetéséről a videókat sad.gif Egyszerűen nem lehet sírás nélkül kibírni...Nagyon sokan szeretik, és rengeteg embert megviselt a halála. És most mi mind, akik szeretjük a SHINee zenéjét nagy ürességet érzünk ezek után. Bárcsak tudtunk volna neki segíteni...de mi erről nem tudhattunk, hogy mennyire nehéz volt neki.
Ennek az orvosnak pedig nem az lett volna a dolga, hogy hibáztasson egy depressziós embert...
2017. december 27. 11:19 #20
Kuronekofan
Kuronekofan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.15.
Hozzászólás: 208
Csatolások: 0
Azonosító: 227659
Offline offline
Azóta sem bírom felfogni..A halála óta minden nap két gyertyát gyújtok a tiszteletére. Felfoghatatlan és szomorú hogy mennyi mindent kellett megélnie..egyedül, elszorul a torkom ha belegondolok, hogy tényleg ezt gondolta a végső megoldásnak.A Temetése gyonyörű volt, mégsem tudtam sírás nélkül megnézni a videót. Ahogy előttem is írták,én is ürességet érzek. Már nem tudom úgy hallgatni a Shinee, vagy a szóló számait hogy ne könnyezzek be. De valahol legbelül boldog vagyok,hogy most jobb helyen van,és végre boldog,itthon pedig megkapta a megfelelő temetést és megemlékezést. Nagyon szerettünk,és szeretünk most is. Örökre emlékezni fogunk rád.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok