Starity

Véget ér az Egyszer volt, hol nem volt

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. február 08. 10:11 #1
TarjaNightwish
TarjaNightwish
Bruja de Oz
 
StátuszYo soy la muerte, soy la maldición, soy tu perdición....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 2036
Csatolások: 235
Azonosító: 198762
Offline offline
Néhány órája hivatalosan is bejelentették, hogy a népszerű sorozat a hetedik évad után befejeződik.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. február 08. 10:25 #2
sarah05
sarah05
új tag
 
StátuszA film és én el vagyunk átkozva
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.12.
Hozzászólás: 96
Csatolások: 528
Azonosító: 175431
Offline offline
Ha annyira nagyon be akarták fejezni, miért nem tették meg a hatodik évaddal? Engem a hetedik évad húzott ismét vissza a szériához.
2018. február 08. 10:31 #3
- törölt felhasználó -    
Jó sorozat volt megnésztem az 5-dik évadig, de egy ismerősöm mondta hogy ezt is csak húzták ameddig csak lehetett. Kicsit furcsa volt tényleg hogy kilépett Emma asszem és még más karakterek is
2018. február 08. 12:37 #4
dettus7
dettus7
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 1996
Csatolások: 18
Azonosító: 131164
Offline offline
ideje volt már! szuper sorozat, de elég legyen smileeee.gif
2018. február 08. 12:53 #5
Paula_98
Paula_98
új tag
 
StátuszBehavior is the mirror in which everyone shows their true image.-Criminal Minds
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.30.
Hozzászólás: 53
Csatolások: 19
Azonosító: 261121
Offline offline
Szerintem már az 5. évaddal be kellett volna fejezni.
2018. február 08. 14:56 #6
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Idézet (sarah05 @ 2018.02.08. 10:25)
Ha annyira nagyon be akarták fejezni, miért nem tették meg a hatodik évaddal?

Azért nem fejezték be, mert nem akarták befejezni... Sikeres lett (hiszen a mai sorozatok 25%-a helyből bukó, és már második évadot se nagyon élik meg), ez meg hat évadig simán elment, tehát érezték a készítők, hogy bár sztori szempontjából mindent bedobtak már, amit lehetett (ezért jött a történet ismétlése Henryvel a hetedik évadban), de pénz még mindig van, amit ki lehetne belőle szuszakolni.
Már az előző évad végén is rezgett a léc, azonban az évadok számával fordítottan arányosan csökkent a nézettség, a hetedik évad koncepcióját, a régi karakterek kiírását és sok új megjelenését már érthetően nem bírta el a sorozat.

Kár érte, aranyos, szívmelengető kis sorozat volt. sad.gif
2018. február 08. 15:45 #7
Ashley 4
Ashley 4
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.19.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 171551
Offline offline
@Diala
Magát a sorozatot még most is folytatni akarja Edvard&Adam de mivel márcsak 1.2 millió a nézettsége az ABC ugy döntött nem finanszírozza már tovább. Nagyon sok pénz beleöltek ebbe és az ABC egy temetőnek tartja.
A kedves rajongók nem tudták feldolgozni azt a szálat amikor Emma lett a sötét nagyúr(nő) akkor csökkentünk le 12 millióról 6 millióra. Jennifer Morrisonnak a szerződése 6 évadra szólt és ő is tudta hogy bajban vannak ezért is lépett ki és kezdett bele musicalekbe New Yourkban. Mivel Jeni kilépett a régiektől meg kellett “szabadulni” . Minek legyen ott Hófehérke ha nincs ott a lánya?. Igy végbe ment egy nagy költség csökkentés is ezzel. Nincsen már pénzuk nehogy valaki az ellenkezőjét gondolja. Miért lett akkor Col produciós vezető? Vagy Lana rendező? Ezek miatt is.
Személy szertint nekem ez már egy életvitel lett az elmult 7 évben és a szívem szamad meg higy véget ért a sorozat. Szóval köszönet mindenkinek aki feladta magát a sorozatot azoknak meg akik kitartottak ugyszint szeretném megköszönni az elkötelezettségüket.
2018. február 08. 17:33 #8
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Hála Istennek!
A sorozat az egyik kedvencem, a kezdetek óta követem, számomra még mindig hihetetlen, hogy 7 éve fut. Eszméletlenül kreatív, és izgalmas epizódok születtek az első két évadban, nekem még a Pán Péteres harmadik évad is bejött, a negyedik évad a Frozen utálatomnak betudhatóan annyira nem, ekkor már azt hittem végleg mélyrepülésben van a széria, de még az ötödik évadban is vissza tudtak kapaszkodni, hogy szívesen ültem le nézni. Most, a szereplők likvidálásával képtelen vagyok folytatni, nem értem, miért fontosabb a pénz és a siker, ha ez egy kiváló sorozat tönkretételét vonja magával. Rég be kellett volna fejezni. Viszont, tényleg zseniálisak a készítők, szóval akármi történhet az évad végére, így megvárom, nem ez a végleges véleményem. wink.gif
2018. február 09. 08:48 #9
Lisaxx
Lisaxx
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.26.
Hozzászólás: 154
Csatolások: 0
Azonosító: 250109
Offline offline
én a 6- évadban elkaszáltam annyira unalmas volt már, hogy hihetetlen.
2018. február 10. 07:29 #10
- törölt felhasználó -    
Na végre!
Imádtam a sorozat első 5 évadát de nekem már az utolsó kettő semmit se adott.Az utobbi évad története ugyan az mint az elsőé.A 6. után le kellett volna zárni nem kellett volna eddig húzni....
2018. február 10. 09:59 #11
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Bár én csak 4 évadot láttam belőle, a többit is meg akarom nézni, imádom a sorozatot, de egyszer minden sorozat véget ér és ennek már itt volt az ideje, ha nem hamarabb. smileeee.gif
2018. február 11. 23:01 #12
Cressida Rilnen
Cressida Rilnen
 
Státusz"A világot az álmodozók fogják megmenteni és újjáépíteni."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.27.
Hozzászólás: 544
Csatolások: 0
Azonosító: 237827
Offline offline
Nagyon szeretem a sorozatot,de szerintem ennek már ideje volt...Nagyon vontatott lett az egész...Sokszor már sok...És a régi szereplők nélkül se az igazi dry.gif
De ettől függetlenül szeretem,és tele van kiválo emberekkel wub.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!