Starity

Demi Lovato még sosem volt ennyire szexi, mint új turnéján

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. március 04. 12:28 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Elképesztően dögös az énekesnő, új turnéja pedig nem adhat okot a panaszra.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. március 04. 12:52 #2
Mendys
Mendys
visszatérő vendég
 
StátuszCoffee in one hand, confidence in the other
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 0
Azonosító: 155358
Offline offline
Szép szép, de a 2 kg póthaj és smink nélkül valószínűleg teljesen másképp festene...
2018. március 04. 13:12 #3
- törölt felhasználó -    
El se hiszem, hogy már csak 98 nap választ el attól, hogy élőben lássam azt a nőt, aki 14 éves korom óta óriási hatással van a mindennapjaimra a dalaival és az üzenetével, amit közvetít. Az pedig csak hab a tortán, hogy a közel 11 éves álmom Londonban fog valóra válni, 4 nappal a 26. születésnapom előtt. cry.gif

Már előre tudom, hogy a Smoke and Mirrorst végig fogom bömbölni, kezdésnek elég lesz annyi hozzá, hogy meglátom a zongora mögött. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: MissTiniStoessel, Szandi0820
2018. március 04. 13:14 #4
BeccaBee
BeccaBee
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.14.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 240326
Offline offline
Nem dögös... Közönséges. Ha nem lenne ekkora csapat mögötte sehol sem lenne..bar inkabb ne lenne mögötte senki mert csak ribisse teszik
2018. március 04. 13:28 #5
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 875
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Egyetértek! Szerintem is végtelenül közönséges! Nagy a konkurencia, valamit be kell dobni, és mivel a pocsék dalai nem segítenek rajta, jöhet a jóöreg seggrázás és pucérkodás...
2018. március 04. 14:14 #6
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Olyan tehetséges,de az ilyen k.rvás megnyilvánulásai nagyon nem jönnek be:/
2018. március 04. 14:58 #7
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Idézet (Szandiii_1992 @ 2018.03.04. 13:12)
El se hiszem, hogy már csak 98 nap választ el attól, hogy élőben lássam azt a nőt, aki 14 éves korom óta óriási hatással van a mindennapjaimra a dalaival és az üzenetével, amit közvetít. Az pedig csak hab a tortán, hogy a közel 11 éves álmom Londonban fog valóra válni, 4 nappal a 26. születésnapom előtt. cry.gif 
Már előre tudom, hogy a Smoke and Mirrorst végig fogom bömbölni, kezdésnek elég lesz annyi hozzá, hogy meglátom a zongora mögött. rohog.gif

Omg, hihetetlenül irigyellek, te szerencsés! ohmy.gif

Btw én megnéztem a San Diego-i koncertet és nem csalódtam. Hihetetlen, hogy ez a nő egyre tehetségesebb, nem mindenki tudna így lenyomni egy másfél órás koncertet, amin 100%, hogy senki nem unatkozott, mert fergeteges, érzelmes és szexi is volt, a hangja pedig mint mindig hatalmas volt!
Azokra a hozzászólásokra, amikben kurvázzátok őt, csak annyit reagálnék, hogy nem nektek, utálkozóknak akar megfelelni, hanem nekünk rajongóknak és mi imádjuk és csodáljuk, amiért így kitett magáért értünk. wub.gif
2018. március 04. 21:08 #8
xxxKinga
xxxKinga
új tag
 
StátuszNo matter how hard it is I will always smile like an idiot. -Park Chan Yeol
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.18.
Hozzászólás: 29
Csatolások: 0
Azonosító: 266139
Offline offline
Szép meg minden de hiába ha a dalai nem jók xd
2018. március 05. 15:01 #9
MissTiniStoessel
MissTiniStoessel
smoke & mirrors
 
Státusz"Your body is looking good tonight, I'm thinking we should cross the line..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.25.
Hozzászólás: 1562
Csatolások: 70
Azonosító: 219904
Offline offline
Idézet (Szandiii_1992 @ 2018.03.04. 13:12)
El se hiszem, hogy már csak 98 nap választ el attól, hogy élőben lássam azt a nőt, aki 14 éves korom óta óriási hatással van a mindennapjaimra a dalaival és az üzenetével, amit közvetít. Az pedig csak hab a tortán, hogy a közel 11 éves álmom Londonban fog valóra válni, 4 nappal a 26. születésnapom előtt. cry.gif 
Már előre tudom, hogy a Smoke and Mirrorst végig fogom bömbölni, kezdésnek elég lesz annyi hozzá, hogy meglátom a zongora mögött. rohog.gif

Off: Szandi... Úristen.. Nagyon nagyon gratulálok!!! heart.gif Az európai turnénak köszönhetően annyian látják őt élőben először, örülök, hogy te is egy vagy közülük. Nem ismerek embert, aki nálad jobban megérdemelné. wub.gif Énekelj és sírj majd helyettem is! Majd egy élménybeszámolóra mindenféleképp elkaplak. laugh.gif
On: Már napokkal, sőt hetekkel a turné kezdete előtt hatalmas volt a hájp. Láttuk a felkészülés szinte teljes folyamatát, és már akkor lehetett érezni, hogy valami olyasmi lesz, amilyet Demi még soha nem csinált. Ezúttal végre a csapat is komolyan veszi a munkáját; ötletes promóciós kisfilmek, koreográfia, táncosok, kórus, látványos színpadi elemek, Demi hangszereken játszik (a fél karomat odaadnám, ha láthatnám zongorázni) egyszóval minden a helyén van. Az biztos, hogy karrierje legmeghatározóbb utazása lesz ez, pedig még csak pár nap telt el. Tűkön ülve várom már a szexi outfiteket, a koncertfotókat, a videókat és mindent. wub.gif
2018. március 05. 16:23 #10
- törölt felhasználó -    
Szerintem a túrné kezdése nagyon unalmas.De a rajongóknak biztos nem az XD
2018. március 05. 16:38 #11
- törölt felhasználó -    
Idézet (MissTiniStoessel @ 2018.03.05. 15:01)
Off: Szandi... Úristen.. Nagyon nagyon gratulálok!!! heart.gif Az európai turnénak köszönhetően annyian látják őt élőben először, örülök, hogy te is egy vagy közülük. Nem ismerek embert, aki nálad jobban megérdemelné. wub.gif  Énekelj és sírj majd helyettem is! Majd egy élménybeszámolóra mindenféleképp elkaplak. laugh.gif


Nagyon nagyon köszönöm, ez annyira jól esik!! heart.gif Remélem egyszer itt Magyarországon majd együtt is átélhetjük! heart.gif Az élménybeszámolóval pedig ha nem akarnád, akkor is zaklatnálak. laugh.gif laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: MissTiniStoessel
2018. március 05. 17:31 #12
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Szerintem is inkább közönséges, de hát kinek mi...
2018. március 05. 21:45 #13
Revelynne
Revelynne
✧・゚*ᴍᴏᴏɴsᴛʀᴜᴄᴋ*・゚✧
 
Státuszlook like the innocent flower, but be the serpent under it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.17.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 1649
Azonosító: 268727
Offline offline
Talán, ha nem kezdene egyre inkább a Kardashian família apraja-nagyjára hasonlítani, akkor azt tudnám mondani, hogy tényleg szép. De így...
2018. március 06. 16:01 #14
Korinaa
Korinaa
 
Státusz"Here I am, next to you, the sky's so blue in Malibu." - Miley Cyrus
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.09.
Hozzászólás: 920
Csatolások: 0
Azonosító: 211504
Offline offline
Kiss Cam már anno Miley Bangerz túrnéján is volt, az Adore You közben. biggrin.gif
2018. március 08. 22:25 #15
misssha
misssha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.21.
Hozzászólás: 1691
Csatolások: 0
Azonosító: 136913
Offline offline
Sajnos ez az album, azon kívül hogy Demi nagyokat énekel benne, tényleg nem egy nagy eresztés. Ugyanazok a dallamok, ugyanaz a stílus. Nem is lehetett belőle összerakni egy érdekes színes showt. Csak a régebbi dalaiból.

Demi szexinek szexi, de az ágyas résznél tényleg néha túljátszotta az egészet. Néha már nézni is kellemetlen amikor így "szexizik". De kinek mi.
2018. március 12. 10:50 #16
Rainbowdashh
Rainbowdashh
visszatérő vendég
 
StátuszDon't need permission, make my decision to test my limits
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.29.
Hozzászólás: 144
Csatolások: 0
Azonosító: 261602
Offline offline
Gyönyörű nő!
Miért kéne eltakarnia magát? Az emberi test az egyik legszebb dolog a világon, már régen itt az ideje, hogy vállaljuk, akik vagyunk!
Ahelyett hogy lek*rvázzuk egymást inkább élvezzük a szexuális szabadságot, és támogassuk nőtársainkat!
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok