Starity

#Riverdale fotó: Jughead Veronicával csalja meg Bettyt?

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. március 05. 08:36 #21
cseh.reni
cseh.reni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.11.
Hozzászólás: 1083
Csatolások: 84
Azonosító: 134658
Offline offline
Szerintem truth or dare-t játszanak és amiatt történik meg ez a jelenet vagy valami fogadás miatt vagy csak egyszerűen megtudják,hogy csókolózott
Betty és Archie egymással.Egy biztos már várom a következő epizódot. Jughead meg alapból nem jó színész. Erőltetett az egész játéka!
2018. március 05. 09:06 #22
Mendys
Mendys
visszatérő vendég
 
StátuszCoffee in one hand, confidence in the other
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 0
Azonosító: 155358
Offline offline
Meg kell valljam, én az egész Riverdale-t Betty miatt kezdtem nézni (függetlenül az őt alakító színésznőtől), mivel már az első epizódban feltűnt, hogy ő bár egy teljesen átlagos karakternek tűnik, korántsem az.
Betty egy hihetetlenül kedves és önzetlen lány, azonban kialakult egy sötét oldala, melyet alkalmanként szabadjára is enged. Én sokakkal ellentétben pont azt gondolom, hogy bár Veronicát meg a gengszter családjával történt eseményeket adják egy epizód háromnegyedében, Betty legalább tízszer olyan izgalmas karakter, mint Veronica, a családja és Archie együttvéve.
Személy szerint engem néha a hideg ráz Bughead-től, persze a két kis különc néha cuki meg minden, de én Betty mellé egy sokkal stabilabb, határozottabb fiút látnék szívesen.
Veronica és Jughead? Érdekes páros, nem hinném hogy komoly csók lesz, inkább valami játék kedvéért tudnám elképzelni, mindenesetre már várom ezt az epizódot.
1 felhasználónak tetszik: the banshee
2018. március 05. 14:35 #23
mikaelah
mikaelah
visszatérő vendég
 
Státuszi can't stop me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.07.
Hozzászólás: 300
Csatolások: 0
Azonosító: 257820
Offline offline
Ajj de unalmas már mióta kijott az előzetes mindenhol ez van, istenem ha beraktak az előzetesbe tuti nem komoly
2018. március 05. 16:26 #24
- törölt felhasználó -    
Szerintem nem lesz több egy csóknál.Az elöző részekből már szerintem mindenkinek nyilván való hogy Jug szíve Bettynél van és a nagy hype miatt ott is marad.
2018. március 05. 18:35 #25
jennette13
jennette13
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.13.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 0
Azonosító: 266018
Offline offline
Hihetetlenül utálom Betty-t, szóval nagyon remélem, ha nem is Veronicával, valakivel összejön, és elfelejti Betty-t
2018. március 05. 18:36 #26
jennette13
jennette13
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.13.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 0
Azonosító: 266018
Offline offline
Mármint Jughead*
Kimaradt a neve smileeee.gif
2018. március 05. 21:34 #27
the banshee
the banshee
lexi howard enthusiast
 
Státuszfocus on the good
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.30.
Hozzászólás: 4554
Csatolások: 4469
Azonosító: 267596
Offline offline
Idézet (Noora @ 2018.03.04. 15:30)
oh shit, pls kill me

igen, engem is ez az érzés kerülget amióta csak megláttam a képe(ke)t.
amúgy meg nem bírom, hogy úgy írnak itt tényleg cikkeket, hogy nem tudják mi az alap sztori. ezek a képek között még pár hete volt nagy a megbotránkozás, mindegy is, na de az, hogy még egy retkes bemutatót sem lehet megnézni egy cikk megírása előtt, hát az nem igaz. a bemutatóban benne van, hogy Archie illetve Betty is benne van a jacuzziban. szerintem nem éppen a pasi barátnője előtt fogja megcsalni, de ki tudja lehet valaki így szokta.
Idézet
Hogy mi válthatta ki a szexi csókot, nem tudni, ám annyi biztos, hamarosan kiderül.

szexi csók..... nem tudom, szerintem Jug fején az látszik, hogy teljesen meglepte és nem számított rá.
amúgy a Jughead és Veronica fanok ne értsenek félre semmi problémám sincs a párosítással, se veletek, és nem akarok a “mániákus” rajongó lenni, de ez a cikk tényleg felesleges és lényegtelen.
amúgy láttam, hogy sokan írták, hogy Betty karaktere rossz, az eleje óta utáltátok, de nem tudom számomra ő volt elsőre is a legszimpatikusabb. mármint tetszett neki Archie, Veronica ennek tudatában megcsókolta és ezek után Betts megbocsájtott neki és megbízott benne, segített neki és szerette. oké persze Ronnie is megváltozott azóta, de szerintem ez csak Bettyre vall, hogy megbírta bocsájtani neki, hogy avval a sráccal smárolt akibe akkor szerelmes volt.
az a csók Betty és Arch között szerintem tényleg csakis azért történt, mert mindketten szakítottak azzal az emberrel akit a legjobban szerettek. kérdések között álltak és nem voltak elkötelezve senkihez, mivel akkor gyakorlatilag nem volt együtt egyik páros sem, nem pedig bosszú állásból vagy hasonlóból.

Idézet (Mendys @ 2018.03.05. 09:06)
Meg kell valljam, én az egész Riverdale-t Betty miatt kezdtem nézni (függetlenül az őt alakító színésznőtől), mivel már az első epizódban feltűnt, hogy ő bár egy teljesen átlagos karakternek tűnik, korántsem az. 
Betty egy hihetetlenül kedves és önzetlen lány, azonban kialakult egy sötét oldala, melyet alkalmanként szabadjára is enged. Én sokakkal ellentétben pont azt gondolom, hogy bár Veronicát meg a gengszter családjával történt eseményeket adják egy epizód háromnegyedében, Betty legalább tízszer olyan izgalmas karakter, mint Veronica, a családja és Archie együttvéve. 

na és így a végére Mendys nagyon adom a kommented, mind Betty, mind Veronica és a családja részéről. oké, most egy kicsit több lett a figyelem Bettsen Chick miatt, de szerintem az igazi énét a második évad ötödik részében láthattuk meg. és arról még mindig nem beszélt senki.
2018. március 06. 00:22 #28
Fallengirl
Fallengirl
 
Státusz" Hey! Write you´re own story! " - The Book of Life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 887
Csatolások: 0
Azonosító: 164007
Offline offline
ha úgy vesszük Juggy nem vág hozzá nagyon lelkes képet,sőtt inkább meglepettet,szoóval ez szerintem megont Veronica valamelyik őrült ötletéből,fog adódni ,mint álltalában... amugy sem birom a csajt -.- remélem nem választja ez szét megint Bettyt és Jugheadet mert akkor uuu...nagyon kifogok bukni!
2018. március 10. 14:57 #29
Sophy the bohemian
Sophy the bohemian
 
StátuszThat's what I do: I drink and I know things.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.24.
Hozzászólás: 607
Csatolások: 0
Azonosító: 259935
Offline offline
Ismét egy túlzó cikk. Mellesleg mi történik a komment szekcióban? Hirtelen mindenki fikázza Veronicát..szerintem egy szuper karakter, én imádom őt! Mindig mindenki csak 'úristeeen, Betty a kedvencem és imádom a Bughead-et!' Én vagyok az egyetlen aki shippeli Veronicát és Archie-t? biggrin.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok