Starity

Selena Gomez majdnem meghalt a műtéte után

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. március 11. 15:11 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Francia Raisa interjújából megdöbbentő részletek derültek ki: Selena Gomez majdnem elvérzett a veseátültetés után.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. március 11. 15:19 #2
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Jóságos... Szegény lányt nagyon sajnálom azért, és remélem, mostantól már jobban lesz. :c
2018. március 11. 16:21 #3
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Őszintén sajnálom, meg minden, de nem ő az egyetlen ember aki átment ezen.
Unalmas már ez a hype ekörül, ha nem arról látok cikket, hogy mikor és hol volt Justinnal, akkor erről. Ezzel csak az iránta való sajnálatot akarják fokozni, meg persze azt, hogy továbbra is ő legyen a középpontban.
Szubjektív vélemény. laugh.gif
2018. március 11. 16:23 #4
- törölt felhasználó -    
Zsóka11,teljesen egyetértek.Ha nincs kép Justinnal,vegyük elő a lupuszt.
2018. március 11. 16:39 #5
Revelynne
Revelynne
✧・゚*ᴍᴏᴏɴsᴛʀᴜᴄᴋ*・゚✧
 
Státuszlook like the innocent flower, but be the serpent under it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.17.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 1649
Azonosító: 268727
Offline offline
Zsóka11 már elnézést, hogy egy másik énekesnővel példálózok de az, hogy Selena betegsége sokszor kerül reflektorfénybe, ugyanolyan, mint mikor Demi a mentális betegségét taglalja minden róla készült interjúban. Az miért nem zavar? Nem hiszem el, hogy egy ilyen tartalmú cikk alatt sem képesek az emberek egy kicsike kis empátiát mutatni, és félretenni az ellenszenvüket az adott sztár iránt.

Egyébként, egyszerűen szörnyű volt olvasni a sorokat. Örülök, hogy most már jobban van!
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2018. március 11. 16:52 #6
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Hasonló a véleményem,mint Deminél:(mivel egyikért se rajongok igzán,de Demit sokkal jobban kedvelem) Szerintem szép dolog,hogy ilyenekről nyilatkozik. Nem magát sajnáltatja,hanem másoknak ad erőt:szupersztár léttére neki i vannak problémái, mentálisan és fizikailag is. Ő is ugyanolyan ember,mint bárki más. Én kitartást kívánok Neki(k)is!
2018. március 11. 16:58 #7
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Revelynne, egyetértek!
Tényleg sok a felesleges cikk, de azt gondolom, nem az ilyesfajtával van a legnagyobb gond.
2018. március 11. 17:28 #8
Picy
Picy
 
Státuszlast night was the last time of my past life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.13.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 0
Azonosító: 261338
Offline offline
jézusom, régóta ez a legnormálisabb cikk Selenáról és még ti ebbe is beleköttök? ráadásul ez nem olyan cikk hogy elcsattant egy csók..
egy kis tiszteletet, más cikknél lehet szidni meg ilyesmi, de ez azért majdnem az életébe került. szánalmas néhány ember itt, miközben még saját maguk titulálják okosnak...
2018. március 11. 18:10 #9
Mendys
Mendys
visszatérő vendég
 
StátuszCoffee in one hand, confidence in the other
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 0
Azonosító: 155358
Offline offline
Nagyon sajnalom a Selenaval történteket, de emberek milliói mennek keresztül sokkal szörnyűbb dolgokon, mint ő... csalódott egy fiúban, aki rossz volt hozzá és depressziós lett... ki nem? Sokan sokkal súlyosabb betegségben szenvednek, mint amilyenben ő volt, olyanok, akik mögött közel sincs olyan anyagi háttér, mint Selenanak...
Nem azt mondom, hogy az ő betegsége nem szörnyű és nem sajnalom, de őt miért kell különbnek tekinteni, a vele történteket jobban sajnálni, mint más embereket? Ő még viszonylag szerencsés, mert meg tudja engedni magának a műtéteket, a gyógyszereket, a kezeléseket, de ezrek, százezrek halnak meg naponta amiatt, mert nekik nincs annyi pénzük, hogy tudják finanszírozni az ellátásukat.
2018. március 11. 18:15 #10
eszti136
eszti136
ʙᴀᴅ ᴀᴘᴘʟᴇ
 
Státuszthe future is bright, because we are in it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 3306
Csatolások: 1063
Azonosító: 155335
Offline offline
ínem tudom, mi hajtja azokat az embereket, akik ilyenkor is azzal vannak elfoglalva, hogy "minden csak Sel körül forog, ha nem erről, akkor JB-ről látunk cikket vele kapcsolatban", vagy hogy "ez az önsajnálat netovábbja" (nem csak ebben a komment szekcióban.) Hihetetlen, hogy az emberek nem gondolnak bele. Sel egy lány, akit sokan szeretnek, és most egy ilyen betegség eléggé megviselte. A betegség gyógyíthatatlan, max. tünetenyhítésre van lehetőség. Mielőtt bárki is beleszól, gondolkodjon el, hogy ha vele lenne ilyen, akkor hogyan érezne.
2018. március 11. 18:59 #11
- törölt felhasználó -    
Ha nem bírod ezeket a cikkeket mi a jó büdös trottyos gatyáért kattintasz ide???Minek pazarlod az időd arra hogy egy olyan sztáról szóló cikket olvass akit nem szeretsz?Minek jössz ide utálkozni?
2018. március 11. 19:02 #12
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Demi évek óta a problémáiról beszél. Selena vagy a barátnője ad egy pár interjút és egyből jönnek a negatív kommentek..
2018. március 11. 19:18 #13
barka03
barka03
új tag
 
StátuszMinden vég egy új kezdet
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.08.01.
Hozzászólás: 94
Csatolások: 0
Azonosító: 207957
Offline offline
Nagyon sajnálom
2018. március 11. 20:03 #14
Joyce
Joyce
új tag
 
StátuszSue Fortin - Sister Sister... 10/8
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.03.01.
Hozzászólás: 68
Csatolások: 0
Azonosító: 269278
Offline offline
Nem értem az olyan embereket, akik csak azért rákattintanak egy cikkre, hogy aztán utálkozhassan a kommentszekcióban, ezzel egy lavinát elindítva.
Elég régen nem hallottam Selenáról és végre, egy normális cikk, amiben az állapotáról olvashatok.
Mendys; ami azt illeti, tudod miért sajnálnak egy sztárt a többi ember helyett? Mert őt ismerik! Hogy a francba emlékezzenek ismeretlen emberekre? Ő legalább elmondja a tapasztalatait.
Amit a barátnője tett iránta, tiszteletre méltó. Szerintem nekem nincsenek ennyire közeli, bizalmas barátaim, akik azért adnának vesét, hogy éljek. Hogy életben maradjak! Hatalmas áldozatot hozott a barátnője, csodálom érte!
Kedves Zsóka11, Zita Kajner, meg a többi. Gondom, sokan kiosztottak már benneteket, ha nem tetszik a cikk, minek kattintasz rá, minek kommentálsz... Én is ezt tudnám tanácsolni. Egy beteg nőt ne ócsároljátok.
Aki elolvasta, annak köszönöm.
További szép napot!
2018. március 11. 20:14 #15
- törölt felhasználó -    
Esküszöm, ha ténylegesen meghalna azt is ráfognák hogy a hírnévért csinálja.......
Most komolyan azt várjátok el hogy maradjon csöndben, és ne nyilatkozzon semmit a témáról, mert éppen nem szeretitek?
Demit is, Selt is és egy csomó más énekest/színészt is az inspirál amin keresztül mentek, és azzal, hogy elmesélik a történetüket inspirálnak másokat is. Lehet hogy sok minden a pénzről, vagy hírnévről szól, de ez pont nem közéjük tartozik. Szerintetek ez nekik kényelmes téma? Azért csinálják, hogy segítsenek másokon, mert igenis tudnak. Olyan sok kommentet láttam már életem során, amiben az szerepelt hogy az illető híresség mennyit segített neki amikor élete legnehezebb időszakát élte. És itt nem csak Selenáról van szó.
Tudom, hogy a legtöbben azt gondolják hogy csak a pénzért csinálja, de nem mindig csak a pénz a legfontosabb [plusz szerintem elég van már neki így is belőle].
2018. március 11. 21:07 #16
barbikwan
barbikwan
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.02.03.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 268943
Offline offline
Szánalmasak a kommentek itt is:D ha meghalt volna tbh akkor teljesen összetörtem volna ehhh
2018. március 11. 21:28 #17
JungKook1997
JungKook1997
új tag
 
StátuszSungyeol :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.03.
Hozzászólás: 41
Csatolások: 0
Azonosító: 247715
Offline offline
Nem csak a cikket szörnyű olvasni(hogy valakivel ilyen történik),de a kommenteket is.Ilyenkor néhány emberből hova tűnik az emberség?Szánalom...
2018. március 11. 22:02 #18
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Úgy látszik itt nem lehet saját véleményt alkotni lol.
Egészségben gazdag életet kívánok Selenának.
2018. március 11. 23:45 #19
CSHMR
CSHMR
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.19.
Hozzászólás: 203
Csatolások: 0
Azonosító: 262559
Offline offline
Zsóka11, Zita Krajner. Komolyan? Tényleg?
Demi nem gond, ha állandóan "csak" az érzéseiről beszél, de az igen, ha Selenának a tényleges betegségéről, (ami ráadásul HALÁLLAL is végződhetett volna) van szó, amiről ráadásul most nem is Ő nyilatkozott, hanem más.
2018. március 12. 01:56 #20
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
CSHMR, Revelynne, Joyce
Már bocsi, de ide hogy jön Demi? Őt többen bántják azért, mert az "érzéseiről" beszél állandóan, amit mellesleg mentális betegségnek és depressziónak hívnak. Hülyeség azt állítani, hogy az nem akkora baj, mint egy lupusz. Ő sokkal durvább támadásokkal néz szembe, mint Selena.
Na most. Olvassátok el még egyszer a kommentemet. Nem utálkozásból írtam, nem sok IQ kell ahhoz, hogy ezt valaki levágja belőle. Hiszen odaírtam, sőt a legelejére(!) hogy sajnálom emiatt, sőt szörnyűnek tartom, hogy ezen át kellett mennie. De leginkább azt sajnálom, hogy ezzel tartják a köztudatban. És nem ellenzem, ha beszél róla, ezzel csak segít másokon és magán is.
Szomorú, hogy a kommentemben is csak a rosszindulatot látják egyesek. AMÚGY a végére írtam, hogy saját(!!!) vélemény, so tiszteletben kellene tartani mások véleményét, még hogyha az nem is tetszik nekünk, márpedig az enyém nem igazán mondható bántónak. Van olyan aki azt írta a képe alá, hogy bár meghalt volna. De persze én vagyok az utálkozó. Btw én sem kezdek el fröcsögni annak aki sokkal durvábban leszólja Demit a betegsége miatt.
Erről ennyit. Ha esetleg ezek után is felháborító lenne az amit írtam, akkor inkább írjatok privátban.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok