Starity

Dal- és klippremier: EXID – Lady

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. április 02. 20:50 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Visszatérése alkalmából igazán retrora vette a figurát a dél-koreai lánycsapat, az EXID.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. április 02. 21:06 #2
ParkNiNeul
ParkNiNeul
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.13.
Hozzászólás: 550
Csatolások: 11
Azonosító: 268665
Offline offline
Jézusom, amikor először meghallottam a dalt, rögtön beleszerettem, a lányok elképesztőek, mint mindig *-* Már a comeback bejelentése óta türelmetlenül vártam őket, és egyáltalán nem csalódtam <3 Hyerin a biasom, aki szerintem meseszép volt most a klippben, de a többiek is iszonyatosan jól néztek ki *-* Nagyon sajnálom, hogy Solji még nem gyógyult meg, hiányzik nagyon, de jobb ez így. Az egészsége a legfontosabb <3
2018. április 02. 21:24 #3
- törölt felhasználó -    
Elképesztően áll nekik ez a stílus, de komolyan, lehengerlőek a lányok. :') Hihetetlen, mennyire vártam ezt a cb-t, bár kicsit tartottam is tőle, hisz ez az első comebackjük teljesen Solji nélkül. Na nem, mintha nélküle nem tudnának mit nyújtani (ugyan már...), de nekem ő a biasom, és már valami elképesztően hiányzik nekem. Ennek ellenére is az egészsége a legfontosabb, addig vissza ne jöjjön, amíg nincs teljesen rendben! Azonban nem csalódtam a lányokban, a klip látványvilága és a szám maga is fantasztikus, ők maguk pedig mondom, lehengerlőek. Annyira jól áll nekik ez a stílus és a szám is, hogy az valami elképesztő. Nekem ez az egyik kedvenc EXID-cb-m, akárki akármit is mond, ez zseniális. Hyerin hangja csodálatos (és az a sapka... *-*), LE-re és a rapjére nincsenek szavak, Jeonghwa annyira nőies és szemkápráztató, hogy csak úgy pislogok, Hani pedig ragyog, erre nem lehet más szót használni. A dalnak olyan jó ritmusa van és annyira fülbemászó, hogy az biztos, hogy a koreográfia elemeit táncolgatva és a dallamot dudorászva fogok létezni egy hétig mostantól. Engem ez a cb megvett kilóra (ha esetleg eddig nem volt egyértelmű biggrin.gif), imádom a lányokat, és egyáltalán nem csalódtam bennük, ezúttal sem. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: ParkNiNeul
2018. április 02. 21:30 #4
lily flowers
lily flowers
visszatérő vendég
 
Státusz*·˚➹₊·➳
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.19.
Hozzászólás: 425
Csatolások: 3
Azonosító: 260958
Offline offline
hát nekem nagyon tetszett. nagyon jól néznek ki és jó a hangzásvilága a számnak. büszke vagyok rájuk!! nem hiába az exid az egyik kedvenc kpop csapatom :)
2018. április 02. 21:42 #5
forever.romanci
forever.romanci
quiero saber de la vida
 
Státusz190713 ♡ monsta x concert
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.08.
Hozzászólás: 7334
Csatolások: 952
Azonosító: 249515
Offline offline
Már az első másodpercekben éreztem, hogy ez nagyon tetszeni fog. Jó volt a megérzésem, imádom! Mindannyian kitettek magukért, de egy kicsit azért látszott rajtuk, hogy be akarják tölteni a Solji adta űrt. (persze ez természetes) Innen is kívánok neki mihamarabbi felépülést. ^^ Fontos tagja a csapatnak. Visszatérve a Lady-re. Nekem Hyerin és LE volt a leginkább kiemelkedőbb most négyük közül. :3 Hyojin egyszerűen elképesztő volt. Junghwa végre több teret kapott, ennek örültem. Hani-t most valahogy nem éreztem annyira különlegesnek, ezt sajnálom, pedig nagyon jófej csajszi, imádom az egész lényét.
2018. április 03. 11:28 #6
- törölt felhasználó -    
Nagyon szerettem az eddigi összes EXID visszatérést, de ez nagy csalódás volt számomra. sad.gif
2018. április 03. 14:40 #7
yoonkook
yoonkook
visszatérő vendég
 
StátuszIf you listen closely you can hear me not caring.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.03.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 269565
Offline offline
Első hallásra nem igazán jött be,de aztán meghallgattam párszor és egyre jobban tetszett.Nem ez lesz a kedvenc számom tőlük,de annak ellenére nem is olyan rossz. Ami pedig Soljival történt azt nagyon sajnálom és remélem minél hamarabb felépül smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok