Starity

Tom Hiddleston, a Marvel megmentője - spoiler!

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. május 03. 19:07 #21
Gyllenhaal
Gyllenhaal
antichrist superstar
 
StátuszLehet, hogy nem vagyok túl jó ember. Nem vagyok. Na de jó gengszter?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.05.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 0
Azonosító: 238625
Offline offline
"Túlságosan is publikus kapcsolata Taylor Swift énekesnővel 2016-ban sokat rontott a megítélésén, leginkább zavarodottságot és gúnyt váltott ki vele a közönségből, amely nem értette, hogyan változott át a korábban zárkózott Hiddleston azzá a feltűnésre vágyó férfivá, aki hamis tetoválást és „Szeretem TS-t” feliratú trikót öltött magára. A nem értést gúnyos megvetés követte és ennek a színész itta meg a levét: a korábbi hírneve, a tökéletes brit úriember képe, amelyet addig hozzá kapcsoltak, nagyjából a múltté lett és azzal is megvádolták, hogy nem őszinte érzelmek fűzték az énekesnőhöz."
Ez kivételesen teljesen jól lett megfogalmazva. Régen kedveltem őt, de a cikkben is leírtak miatt valahogy elvesztette a "varázsát". Számomra legalábbis.
2018. május 03. 22:24 #22
Marius
Marius
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.22.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 176300
Offline offline
Slater, a 90-es években igen csak szerezett....az idősebbek, már csak emlékeznek, az emlékeznek...
2018. május 10. 14:04 #23
rodinia
rodinia
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.05.10.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 269834
Offline offline
Én teljesen kiakadtam ezen az ostoba halálon, amit Loki fejére mértek. Egyszerűen nem tudok napirendre térni fölötte. Én azért máshogy csináltam volna. Loki átáll Thanos oldalára és a megmaradt Chitauri haddal a Föld ellen indul. Wakangában harc közben áldozza fel magát Thorért, mondjuk brutálisan, úgy hogy levágja Thanos a fejét. Akkor nincs az, hogy visszajön, vagy nem jön. Nem fog, olvastam hogy a rendező testvérek öregnek tartják a szerepre. Annyi baj legyen, tehetséges, nagyszerű színész, csak még sokáig élvezhessük az alakítását.
2018. május 13. 17:33 #24
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (rodinia @ 2018.05.10. 14:04)
Én teljesen kiakadtam ezen az ostoba halálon, amit Loki fejére mértek. Egyszerűen nem tudok napirendre térni fölötte. Én azért máshogy csináltam volna. Loki átáll Thanos oldalára és a megmaradt Chitauri haddal a Föld ellen indul. Wakangában harc közben áldozza fel magát Thorért, mondjuk brutálisan, úgy hogy levágja Thanos a fejét. Akkor nincs az, hogy visszajön, vagy nem jön. Nem fog, olvastam hogy a rendező testvérek öregnek tartják a szerepre.  Annyi baj legyen, tehetséges, nagyszerű színész, csak még sokáig élvezhessük az alakítását.


Ezt a "túl öreg" szöveget én is olvastam, csak akkor nem értem, hogy Tom miért mondta, hogy "minden rendben", amikor azt kérdezték tőle valahol, hogy mi lesz Lokival?
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok