Starity

Tom Hiddleston, a Marvel megmentője - spoiler!

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. április 28. 20:26 #1
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Hogyan mentette meg Tom Hiddleston a Marvelt az unalmas, kiszámítható gazfickóktól? Loki alakításával megmutatta, hogy egy gonosztevőnek nem kell egysíkú karakternek lennie.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2018. április 28. 20:43 #2
- törölt felhasználó -    
Egyszerűen csak: Köszönet ezért a cikkért! meghajolo.gif heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2018. április 28. 20:54 #3
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (AliceLiza @ 2018.04.28. 20:43)
Egyszerűen csak: Köszönet ezért a cikkért! meghajolo.gif heart.gif


Köszönöm, örülök, hogy tetszett neked! wub.gif

Nem vagyok jogosult eldönteni, mennyire újszerű Loki a többi gonosz figurához képest, de az tény, hogy benne egyszerre látok pozitív és negatív tulajdonságokat, és egy kicsit Jokerre emlékeztet, valamint Piton professzorra rohog.gif akiben azért volt némi gonoszság, igaz, okkal.
Egy a lényeg, hogy Loki fantasztikus karakter és Tom Hiddleston remekül hozza a figurát, bár az ő hátterével valószínüleg a kisujjából ki tudja rázni.
2018. április 28. 21:30 #4
BIRTHDAY
BIRTHDAY
új tag
 
StátuszSelenator FOREVER !!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.17.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 0
Azonosító: 234558
Offline offline
Végre egy cikk, amit élvezet olvasni. Köszönöm, nagyon jó volt végre valami igényeset olvasni, arról nem is beszélve, hogy mennyire imádom, hogy végre olvashattam Lokiról.
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2018. április 28. 21:59 #5
ryku
ryku
 
StátuszLegalább egy hegy tetejére tette volna, vagy a Holdra!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.29.
Hozzászólás: 664
Csatolások: 2
Azonosító: 192633
Offline offline
A cikk utolsó mondatával teljesen egyetértek. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2018. április 28. 22:58 #6
Bree99
Bree99
visszatérő vendég
 
StátuszMillion lies in a million temples, It’s only fear, become a pioneer oh-oh.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.18.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 3
Azonosító: 251699
Offline offline
"2017-ben sem jól alakultak a dolgai: a Kong: Koponya-sziget című filmje, amelyben akcióhősként bizonyíthatott volna, meglehetősen alulteljesített és nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket...." Ezzel nem értek, és nem tudok egyet érteni... Abban a filmben, Ő volt a legjobb, és imádtam a karakterét. én csak miatta néztem meg, és azóta nagy kedvencem. Nem lett kasszasiker? Na én? Igen is jól játszott benne... Ami pedig az Éjszakai Szolgálatért járó díjat illeti, nem csodálkozom. Tom legjobb alakítása, lehet, hogy én vagyok az egyetlen aki így van ezzel, de nekem jobban bejön az abban játszott karaktere, mint a Thor filmekben, Loki-ként.
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2018. április 28. 23:01 #7
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Bree99 @ 2018.04.28. 22:58)
"2017-ben sem jól alakultak a dolgai: a Kong: Koponya-sziget című filmje, amelyben akcióhősként bizonyíthatott volna, meglehetősen alulteljesített és nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket...." Ezzel nem értek, és nem tudok egyet érteni... Abban a filmben, Ő volt a legjobb, és imádtam a karakterét. én csak miatta néztem meg, és azóta nagy kedvencem. Nem lett kasszasiker? Na én? Igen is jól játszott benne... Ami pedig az Éjszakai Szolgálatért járó díjat illeti, nem csodálkozom. Tom legjobb alakítása, lehet, hogy én vagyok az egyetlen aki így van ezzel, de nekem jobban bejön az abban játszott karaktere, mint a Thor filmekben, Loki-ként.


Nem Tom alakítását kritizálja a cikk, hanem magáról a filmről van szó.
2018. április 29. 02:11 #8
Fallengirl
Fallengirl
 
Státusz" Hey! Write you´re own story! " - The Book of Life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 887
Csatolások: 0
Azonosító: 164007
Offline offline
Még nemláttam a filmet,és még sajna egy hetet várnom kell ,hogy lássam,de ez a hír sokkolt ohmy.gif nemszoktam spoilerekt olvasni mielött megnézném a filmet,de ezt úgy éreztem elkell...és lehet jobb is,mert a moziban bömbölni fogok mint egy 3 éves ,mert ahogy olvastam itt többen is meghalnak,háát leglább Lokira felkészült leszek talán biggrin.gif :/ ...amugy Taylor-ral hogy anno mert jott ossze a fene tudja,én sem nagyon hiszem,hogy szerette volna őt vagy a fene tudja,de az biztos,hogy orultem mikor szétmentek,mert egy icipicit se illett hozzá Taylor... az Éjszakai szolgálatot még nemláttam,de tuti megnézem ...viszont az összes többi filmjét amit láttam imádtam... a Bíbor hegyben es tokéletesen alakít szóval remélem még sok filmben fog szerepelni,mert eddig minden karakterben amit játszania kellett helyt állt <3
2018. április 29. 09:35 #9
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Fallengirl @ 2018.04.29. 02:11)
Még nemláttam a filmet,és még sajna egy hetet várnom kell ,hogy lássam,de ez a hír sokkolt ohmy.gif nemszoktam spoilerekt olvasni mielött megnézném a filmet,de ezt úgy éreztem elkell...és lehet jobb is,mert a moziban bömbölni fogok mint egy 3 éves ,mert ahogy olvastam itt többen is meghalnak,háát leglább Lokira felkészült leszek talán biggrin.gif :/  ...amugy Taylor-ral hogy anno mert jott ossze a fene tudja,én sem nagyon hiszem,hogy szerette volna őt vagy a fene tudja,de az biztos,hogy orultem mikor szétmentek,mert egy icipicit se illett hozzá Taylor... az Éjszakai szolgálatot még nemláttam,de tuti megnézem ...viszont az összes többi filmjét amit láttam imádtam... a Bíbor hegyben es tokéletesen alakít szóval remélem még sok filmben fog szerepelni,mert eddig minden karakterben amit játszania kellett helyt állt <3


Nekem az magas, hogy Tom milyen hamar bemutatta Taylort a családjának. Azt el tudom képzelni, hogy megvolt a nagy szenvedélyes lángolás, szivárvány, egyszarvúak, szívecskék és rózsabokrok, de ha egy férfi bemutat egy nőt a családjának, ott komoly a dolog. És ebben az esetben egy-két (?) hónap után már ilyen komolyra fordultak volna a dolgok?
El tudom képzelni, hogy valóban beleszeretett Taylorba, de sok húzása (a család belevonása, a TS trikó stb) inkább PR-gyanús, mint őszinte.
2018. április 29. 15:22 #10
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Pont az utóbbi hónapokban ástam bele magam igazán a munkásságába, és a Végtelen háború teljesen összetörte a szívem, kevesen múlt, hogy az első öt perc után hazamenjek a moziból (helyette maradtam, hogy a végére még nagyobb letargiába essek). Tomot nagyon megszerettem, a magánéleti dolgaival annyira nem foglalkozok, de az alakításai és a nyilvános szereplései engem meggyőztek laugh.gif
Loki halálát mondjuk valahol logikusnak tartom. A szemétkedésből a Ragnarök végére kinőtte magát. Már rosszfiúskodott eleget + ha Thanos javára árulja el a tesóját az azért már tényleg durva lett volna. A jófiús szerepben viszont szerintem már nem lett volna az igazi a karaktere, úgyhogy így érthető, ha inkább kiírták. De azért nem bánnám, ha a zárásban valahogy viszontláthatnánk... *-*
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2018. április 29. 22:14 #11
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Reasons why Loki is still alive: wink.gif (nem én írtam)


1. Tom Hiddleston signed a six film deal, so we can expect him to be in Avengers 4.

2. Loki is known as a ‘Silvertongue’, so his choice of words is always extremely important. So, when he says “undying fidelity”. I think this is an allusion to the fact that he is not dead.

3. Further on from the ‘Silvertongue’ point, Loki says “I promise you, brother, the sun will shine on us again”. This seems too far out of place to be a coincidence. I think Loki is trying to subtly tell Thor that he has a trick up his sleeve that may end up saving them.

4. Loki has already feigned death so many times, is it really so far fetched to think he has done it again?

5. He disappeared from the scene for several minutes and we have no idea what he was doing during that time. He then reappears super cocky and arrogant which is a direct contrast to how terrified he’d been a few minutes prior. This seems to suggest that perhaps he is using an illusion of some sort.

6. He emphasizes the fact that he is a “God of Mischief”, thus perhaps hinting to Thor that he is about to perform a trick, or to allude to the audience that all is not as it seems.

7. Loki did not change into his Jotun form after he died. This seems odd because his Aesir form is an illusion, so it should have disappeared when he died. Furthermore, there are a couple of mentions of Loki being “the rightful King of Jotunheim” and “not Asgardian”, which may be an attempt to draw the audience’s attention to this fact.

8. It was very uncharacteristic of Loki to act so impulsive by stabbing Thanos with a small dagger. It seems to me that the attack was more of a distraction than a real attack. The Loki we know would have attempted to use some sort of illusion or trick in order to attack Thanos and mean it.

9. Tom Hiddleston mentions in a recent interview that “Chaos isn’t something that’s threatening to Loki” and that “Everything is fine”. This seems to suggest that Loki is alright, and hasn’t actually died.

10. Loki’s choice of last words, “You will never be a god”, introduces the idea that maybe Loki has survived due to the fact that he’s a God, and cannot be killed so easily.

11. If the Russo brothers wanted to make Loki’s death truly believable, they would have had Loki using his illusions, and Thanos seeing straight through them and then killing him. The fact that none of Loki’s powers were used at all, makes it seem that he has perhaps feigned death.

12. Finally, I refuse to believe that Thor’s last words to Loki are “You really are the worst brother”, it just seems so wrong to me after all they’ve been through.


2018. április 29. 22:19 #12
Pocher
Pocher
visszatérő vendég
 
Státuszbaszus
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.08.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 3
Azonosító: 48829
Offline offline
Végre egy normális cikk várom hogy lássam a tényt és The Night Maneger big like
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2018. április 30. 16:08 #13
Marius
Marius
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.22.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 176300
Offline offline
Várható a visszatérése.....Miért,probléma a rablóból pandúr eset?....Lokit sosem nevezném igazi rosszfiúnak.....inkább egy sértett gyerek.....aki a ragnarokra megkapta az egyenlő bánásmódot, és lám a testvére mellé állt,és nem először. A halála is nagyon gyanús....túl ostoba hozzá képest...és trükkmentes....de ez csak egy tipp....
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2018. április 30. 16:26 #14
Marius
Marius
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.22.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 176300
Offline offline
És még valami, Tom Hiddleston, egy zseniális színész.....szerintem az emberekkel van a probléma, ha azt hiszik, bármiféle közük van a magánéletéhez, és amiatt ítélik el...az a bizonyos köszönő beszéd, meg nagyon is rendben volt....csak ész is kéne néhány embernek a filmiparban....és pont a Mel Gibson, meg Christian Slater fintorog...inkább a saját szégyenükkel kéne törődni....mert, hogy van nekik sokkal nagyobb szégyellni valójuk.
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2018. április 30. 17:02 #15
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Marius @ 2018.04.30. 16:26)
És még valami, Tom Hiddleston, egy zseniális színész.....szerintem az emberekkel van a probléma, ha azt hiszik, bármiféle közük van a magánéletéhez, és amiatt ítélik el...az a bizonyos köszönő beszéd, meg nagyon is rendben volt....csak ész is kéne néhány embernek a filmiparban....és pont a Mel Gibson, meg Christian Slater fintorog...inkább a saját szégyenükkel kéne törődni....mert, hogy van nekik sokkal nagyobb szégyellni valójuk.


Mi van Slaterrel? Mi az ő szégyene?
2018. április 30. 17:15 #16
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Imádom Christ, de őszintén szólva totál oda voltam Lokiért is. Egyszerűen olyan zseniálisan hozta a karaktert, hogy az na. Igazi trükkös, és sosem lehet teljesen kiszámítani. Pici szívfájdalmam azért az, hogy nem mutatták be teljesen Asgardot, és az ott élőket. Remek sztorik maradtak a háttérben. Sajnos arra mentek, hogy minél jobban kereső hollywood-i produkciót gyártsanak tele akció jelenetekkel. Na nem mintha a mitológiában nem lenne akció. Sőt. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2018. május 01. 08:53 #17
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2018.04.30. 17:15)
Imádom Christ, de őszintén szólva totál oda voltam Lokiért is. Egyszerűen olyan zseniálisan hozta a karaktert, hogy az na. Igazi trükkös, és sosem lehet teljesen kiszámítani. Pici szívfájdalmam azért az, hogy nem mutatták be teljesen Asgardot, és az ott élőket. Remek sztorik maradtak a háttérben. Sajnos arra mentek, hogy minél jobban kereső hollywood-i produkciót gyártsanak tele akció jelenetekkel. Na nem mintha a mitológiában nem lenne akció. Sőt. laugh.gif


meghajolo.gif
Arról nem is beszélve, hogy nagyszerű jeleneteket vágtak ki a filmekből, amiktől Loki karaktere még árnyaltabb.
2018. május 01. 10:29 #18
Elara
Elara
új tag
 
StátuszPer aspera ad astra
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.10.
Hozzászólás: 91
Csatolások: 0
Azonosító: 220949
Offline offline
Én imádom Lokit! smileeee.gif
2018. május 02. 08:32 #19
Tyria
Tyria
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.27.
Hozzászólás: 116
Csatolások: 0
Azonosító: 168017
Offline offline
Örülök a cikknek, Tom az egyik kedvenc színészem. A Thort csak ajánlották annak idején, hogy nézzem meg, de nem Tom miatt. Nos, azután csakis miatta néz(t)em meg. Egyszerűen zseniális az alakítása, szinte nem is hiszi el az ember, hogy ez csak egy szuperhősfilm, nem egy komolyabb alkotás, olyan beleéléssel játszik. A Thor 1-ből kivágtak egy nagyon jó részt, minden Tom rajongónak kötelező. https://www.youtube.com/watch?v=P23aKF-694k
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2018. május 02. 09:58 #20
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Tyria @ 2018.05.02. 08:32)
Örülök a cikknek, Tom az egyik kedvenc színészem. A Thort csak ajánlották annak idején, hogy nézzem meg, de nem Tom miatt. Nos, azután csakis miatta néz(t)em meg. Egyszerűen zseniális az alakítása, szinte nem is hiszi el az ember, hogy ez csak egy szuperhősfilm, nem egy komolyabb alkotás, olyan beleéléssel játszik. A Thor 1-ből kivágtak egy nagyon jó részt, minden Tom rajongónak kötelező. https://www.youtube.com/watch?v=P23aKF-694k


Köszönet a videóért! meghajolo.gif Éppen erről (is) beszéltem, hogy ilyen klassz jeleneteket miért nem lehetett benne hagyni.





2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok