Starity

15 májusi k-pop hír, amiről lemaradhattál

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. június 05. 16:23 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Kedvenc k-pop-előadóink újdonságait egy csokorba gyűjtöttük össze, s cikkünkben tizenöt májusi k-pop-visszatérést hoztunk el nektek. No, lássuk!
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. június 05. 17:15 #2
- törölt felhasználó -    
Szerintem ez lett az egyik, ha nem a legjobb AOA visszatérés, napok óta függője vagyok a Bingle Bangle-nek és a Ladi Dadi-nak, egyszerűen nem tudom megunni őket! A Bingle Bangle videoklipje pedig nagyon tetszik, ötletes wub.gif
Imádom még a LOONA yyxy debütját, nem tudom még mindig elhinni, hogy hazánkban készítették a klipet. Illetve nagy kedvenceim még a 24K és Dreamcatcher visszatérése heart.gif
2018. június 05. 18:01 #3
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
hm, azt hiszem valamilyen szinten hálás vagyok ennek a cikknek, a tanulás miatt mostanában nem követtem a cb-ket.

a Dreamcatcher az egyik kedvenc lánybandám, imádom őket, gyönyörűek, tehetségesek és baromi jó a koncepciójuk, eddig még sosem okoztak csalódást :3

a Favorite-ről eddig még nem hallottam, de ez a számuk megtetszett és aranyosak is, olyan fülbemászó biggrin.gif az AOA idei nyári visszatérése viszont nekem túl sok, ha a zenei aláfestést másra cserélték volna talán tetszene, a tánc is baromi jó. de nem hiszem, hogy sokat fogom hallgatni. Juni szerzeménye is jó, a Selfish szintén, remek lett a koncepció, bár Moonbyul furcsa ezzel a hajszínnel, de még mindig elég girls crush. ahogy Seulgi is.

talán a Pristin V cb-je tetszik a legjobban, pedig nem vagyok a csapat nagy rajongója és pár számukat, ha hallgatom, de ez most nagyon jól sikerült és illik is hozzájuk ^^.
2018. június 05. 18:05 #4
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
ah elmondhatatlanul hálás vagyok ezekért a cikkekért:D
2018. június 05. 18:11 #5
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
A kedvenceim a Teen Top és a 24K voltak, mivel nem vagyok túlságosan oda a lánybandákért. Viszont nagyon örültem Kiyong-nak, de még jobban örültem volna, ha rappelni is hagyják. biggrin.gif
2018. június 05. 19:09 #6
- törölt felhasználó -    
Igen jó dalok születtek. biggrin.gif Nagy kedvencem lett a Get It, illetve a Bonnie N Clyde sem lett rossz. Kicsit fura, hogy sem Hui sem Kisu nem vett részt a cb-ben. :c
Mikor láttam a Loona YYXY előzetes képeit én sem akartam hinni a szememnek, hogy itt forgattak. laugh.gif Ennek nagyon örülök, remélem tetszett nekik Budapest, és ahogy elnéztem sok rajongójuknak is megjött a kedve ahhoz, hogy hazánkba látogassanak.
2018. június 05. 23:58 #7
lily flowers
lily flowers
visszatérő vendég
 
Státusz*·˚➹₊·➳
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.19.
Hozzászólás: 425
Csatolások: 3
Azonosító: 260958
Offline offline
loona my babies <3 amúgy moonbyul és seulgi száma is nagyon jó
2018. június 06. 13:51 #8
- törölt felhasználó -    
Borzasztóan örülök a Teen Top visszatérésének, szerintem az egyik legjobb az eddigiek közül, viszont borzasztóan hiányolom L.Joe-t. unsure.gif Ttetszik a címadó dalon kívül még az S.O.S is.

A Dreamcatcherért sosem rajongtam igazán, mondjuk az tetszett mindig is bennük, hogy nem ez a megszokott, sablon stílusú lánycsapat. A You and I viszont kifejezetten tetszik, az album sem olyan rossz, a tagok közül pedig Yoohyeon kifejezetten szimpatikus.

A UNB után UNI.T debütálását már borzasztóan vártam. Fantasztikus lett a No More, a lányok egyszerűen gyönyörűek és mindemellett hihetetlen dögösek wub.gif - még Hyunjoo is aki egész műsor alatt szinte azzal szenvedett, hogy a ő nem tud dögös és szexis lenni. Az album annyira nem tetszik, a fiúké szerintem jobb lett, de ez ízlések és pofonok. Ettől eltekintve őket is ugyanolyan nagy erőszeretettel fogom támogatni, mert nagyon sokat küzdöttek a The Unit alatt, hogy eljussanak idáig.

Moonbyul és Seulgi duettje nagyon tetszik, ahogy a KHAN duó is. Euna mindig is szimpatikus idol volt, az Unpretty Rapstar és a The Unit alatt meg pillanatok alatt belopta magát a szívembe.
2018. szeptember 23. 16:20 #9
pporakoo
pporakoo
little euphoria
 
Státusztake my pressure to the moon, astronaut •
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.21.
Hozzászólás: 1538
Csatolások: 301
Azonosító: 261438
Offline offline
Dreamcatcher heart.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!