Starity

Illetlennek tartották Meghan Markle ruháját a királynő születésnapján

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. június 10. 10:28 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Az egykori színésznő csak úgy ragyogott férje, Harry herceg mellett, ám páran nem voltak lenyűgözve.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. június 10. 10:45 #2
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
nekem jobban tetszik Katalin ruhája, de végül is mindketten szépek voltak.
2018. június 10. 10:57 #3
csokiscsusza
csokiscsusza
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.22.
Hozzászólás: 118
Csatolások: 0
Azonosító: 259158
Offline offline
A hercegnői élet csak a mesékben szép.
2018. június 10. 11:13 #4
Hyerin-ah
Hyerin-ah
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.10.
Hozzászólás: 202
Csatolások: 0
Azonosító: 259651
Offline offline
Minidg lesz valami, amibe bele tudnak kötnek... Mondenesetre a két hercegné gyönyörű volt! smileeee.gif
2018. június 10. 11:22 #5
Anne-Anne
Anne-Anne
Moi...Lolita
 
StátuszEveryone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.31.
Hozzászólás: 1020
Csatolások: 150
Azonosító: 159809
Offline offline
Már nem azért, de kb. 20 évvel ezelőtt Diana is simán felvett ilyen ruhákat, sőt, a közismert pán nélküli fekete esélyit is. Meghan válla meg lehet kilátszik, de hogy a mellkasa nem, az tuti.
Tipikus "nem tudunk mibe belekötni" eset
2 felhasználónak tetszik: Diala, Szandi0820
2018. június 10. 11:32 #6
romlottspárgatök
romlottspárgatök
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.28.
Hozzászólás: 69
Csatolások: 0
Azonosító: 269740
Offline offline
Az a kalap szörnyű biggrin.gif
Szerintem nincs semmi baj Meghan ruhájával, de azért meglátszik, hogy ő dögösen akart kinézni, míg Kate-nek az a fontos, hogy az alkalomhoz illően öltözzön.
2018. június 10. 11:34 #7
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Szerintem mindkettő hercegnő nagyon szépen volt felöltözve! Nem pont erre a ruhára lehet azt mondani, hogy magamutogató.. Ráadásul ebben nem tudom, hogyan látták a mellkasát. ^^"
2018. június 10. 12:07 #8
- törölt felhasználó -    
Nem úgy tűnik, mint ha Erzsikét nagyon zavarná a dolog rohog.gif
2018. június 10. 13:25 #9
Diomendes
Diomendes
 
StátuszI'll be needing stitches..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.06.
Hozzászólás: 538
Csatolások: 0
Azonosító: 220652
Offline offline
Vigyetek szemorvoshoz gyerekek, mert nem találom azt a kivillanó mellkast, amit a cikk említ.
2018. június 10. 13:41 #10
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Nekem tetszik a ruhája, csinos. Nem találom illetlennek, amit feltétlen kell, azt eltakarja.
2018. június 10. 13:58 #11
- törölt felhasználó -    
A szabaly az szabaly. Ha már házasította magát a családba tessék elfogadni a szabályokat. Nem kell beházasodni ha magamutogató akar lenni... Undorító. Tessék tisztelni a szabályokat nem csak örülni a sok pénznek.

Egyébként még egész "normális" a ruha, de ha ez illetlen egy hercegnének akkot ne vegye fel
2018. június 10. 14:00 #12
- törölt felhasználó -    
Kommenteket átfutottam. Senki nem azt irja hogy kint a melle. Emberek hiába csak a válla van kint. HA TILTJA A SZABÁLY HOGY KINT LEGYEN A VÁLLA akkor tiltja.. Nem értem mit nem lehet ezen érteni senki se a melléről beszélt, jézusom....
2018. június 10. 14:10 #13
- törölt felhasználó -    
Nekem is az tűnt fel először, hogy a királynő nem úgy néz ki,
mint aki fel van háborodva...
Ameddig őt nem zavarja, addig nem értem,hogy az emberek miért hisztiznek.
2018. június 10. 14:23 #14
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 942
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
Honnan véli tudni mindenki, hogy a királynőnek nem volt ellene kifogása? Én itt egyik képen sem látom Erzsébetet ohmy.gif
Egyébként én is azt mondom, hogy a protokoll és az udvari etikett rendkívül szigorú, de Meghan tudta (vagy legalábbis sejthette), hogy mibe vágja a fejszéjét, úgyhogy illik betartani az írott és íratlan szabályokat egyaránt. Szerintem semmibe sem került volna egy alkalomhoz jobban illő ruhát választani. Tiszteletlenség a királynővel szemben.
2018. június 10. 14:25 #15
Sophy the bohemian
Sophy the bohemian
 
StátuszThat's what I do: I drink and I know things.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.24.
Hozzászólás: 607
Csatolások: 0
Azonosító: 259935
Offline offline
Nem értem, a királynőn nem látszik, h fennakadt volna a Meghan ruháján. Szerintem gyönyörű volt, de ha tiltja a szabály, akkor tiltja.
2018. június 10. 14:28 #16
- törölt felhasználó -    
A királynő egyáltalán nem néz ki úgy, mintha fel lenne háborodva. Ez már egyébként is csak kukacoskodás. Meghan nagyon csinos volt és szerintem teljesen alkalomhoz illő. Gyönyörű hercegné és a lapoknak felesleges állandóan azon ügyködni, hogy fogást találjanak rajta.
2018. június 10. 15:13 #17
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Buckingham-i palota?

Atyaég... Elképesztő a kontraszt Katalin és Meghan között.
Katalin annyira brit, hogy benne minden megvan, amit ezen alkotmányos monarchia konzervatív népe csak kívánhat: elit egyetemen tanult, középosztálybeli honfitárs, aki rendes családban, azonos értékek, normák szerint nőtt fel, és így bájos, szerető és támogató felesége lett a hercegüknek. Követi az udvari protokollt, nem lóg ki a sorból, szült három trónörököst, és az érzelmeit sem nyilvánítja ki - az esetek többségében.
Ezzel szemben ott van Meghan, akit úgy tűnt, kezdetben elfogadtak az emberek, de a jelek szerint mégse tudták feldolgozni, hogy nem azonos értékek szerint nevelkedett, mint ők. Amerikai, zavaros családi hátterű, saját erejéből érvényesült, feminista színésznő, aki egy, az angollal teljesen ellentétes liberális kultúrában nőtt fel, ráadásul egy olyan államban, ahol szép az idő, sokat süt a nap.
Kettejük ruhája és az arckifejezése tökéletesen nyilvánvalóvá teszi a származásukat, a kultúrát, amiben nevelkedtek: Katalin visszafogott, konzervatív, Meghan pedig modern és nem próbálja palástolni az érzelmeit, folyton mosolyog.
Nyilván van egy udvari protokoll, aminek mindkettejüknek meg kell felelnie, de szerintem Meghan pont az "amerikaisága" miatt egy üde színfolt ebben a kimért, angol királyi családban, és kár lenne, ha kiölnének belőle mindent, ami amerikai, csak mert az ellentmond az ők kultúrájuknak. Pláne azok után, hogy amiatt, hogy befogadták a családba, és a királynő engedélyt adott a frigyre, sokkal rugalmasabbnak tűntek.
Változnak az idők, ez meg már nem a középkor, hanem a XXI. század!

Apropó, Meghan és Katalin is házasság révén került a királyi családba, ugyanis feleségül mentek egy-egy herceghez, tehát a magyar nyelvben az ő megnevezésük herceg. II. Erzsébet pedig azért király, mert neki ez a saját jogán szerzett, születéskor ráruházott (édesapja király volt) címe.
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2018. június 10. 15:44 #18
oOKikiOo
oOKikiOo
visszatérő vendég
 
StátuszElveszem a könyvsorozataimban :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.27.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 0
Azonosító: 262696
Offline offline
Szerintem Meghan ruhája passzolt az alkalomhoz, csinos volt, ahogy Kate is. wub3.gif
Miért kell folyton a hibát keresni? sad.gif
2018. június 10. 16:22 #19
SolAnge
SolAnge
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 151336
Offline offline
Először is, a királynő egyik képen sincs, szerintem összekeverik többen Kamillával, Károly herceg feleségével... Ami érdekes, tekintve a korkülönbséget, meg hogy egyáltalán nem hasonlítanak.
A másik, hogy nyilván a szabály az szabály, de mivel a királyi család tagjai nem vásárolhatnak (ez is egy kitétel), így kétlem, hogy Meghan besétált valahova és megvette a ruhát, ergo nem hiszem, hogy ő egyedül választotta. Szerintem ilyenkor azért elég komoly ellenőrzésen mennek át a viseletek, szóval ha annyira nem odaillő lett volna, fel sem vehette volna. Kukacoskodók pedig mindig lesznek, pláne azok a brit hölgyek, akik sajnálják, hogy elestek a lehetőségtől, hogy hercegnék legyenek. biggrin.gif (Láttam egy pár tüntető hölgyet az esküvői tömegben.)
Diana pedig már rég nem volt Károly felesége, amikor azt az ominózus ruhát viselte, így már nem kötötték a szabályok.
2018. június 10. 16:24 #20
Qweerty
Qweerty
visszatérő vendég
 
Státuszyour silence is my favourite sound
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 0
Azonosító: 259127
Offline offline
Diala tökéletesen megfogalmaztad amit én gondolok.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok