Starity

Hamarosan érkezik egy újabb hátborzongató horrorfilm

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. június 19. 17:52 #1
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
AnnaSophia Robb és Uma Thurman horrorfilmjének premiere augusztusban lesz Amerikában és várhatóan hazánkban is láthatjuk majd.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. június 19. 18:15 #2
Sophy the bohemian
Sophy the bohemian
 
StátuszThat's what I do: I drink and I know things.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.24.
Hozzászólás: 607
Csatolások: 0
Azonosító: 259935
Offline offline
Ez is olyan lesz, mint a többi horror amit a napjainkban adtak ki..semmi igazi félelmetes jelenet amin meglehetne ijedni. Akkor már írtak volna cikket a szeptemberben megjelenő ''Az Apáca'' c. horrorról. Na az ütős film lesz
2018. június 20. 07:13 #3
Madame
Madame
visszatérő vendég
 
StátuszEgy jó könyv társaságában kikapcsolódni: ez a hygge gondolatának egyik sarokköve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.16.
Hozzászólás: 109
Csatolások: 0
Azonosító: 242739
Offline offline
Nagyon-nagyon régen volt, hogy utoljára féltem. Ezért nézek sok horrort, hogy hátha valamelyik megint emberré tud tenni ilyen téren. Ami mások számára ijesztő, nekem izgalmas.
De ez a film már az előzményét elnézve is sz** lesz. A történet nem túl eredeti, és a főszereplő csajszi is tipikus... "nem beszélek, vámpírlány vagyok, de ha baj van, akkor már kinyitom a szám. Sőt, én leszek a hős"
Amúgy sokak számára már ott elrontották, hogy "from the producers of The twilight saga". Hisz valljuk be... az Alkonyat elég rosszul sikerült, csupán némi olyan kiscsajnak jön be, akik a vámpír korszakukat élik, valamint azoknak, akik olvasták a könyvet, és a filmhez is van reményük.
Sophy the bohemian-nal egyetértek: az apácáról jobban megérte volna cikket írni.
2018. június 20. 10:01 #4
Gabe Logan
Gabe Logan
Prince of Playstation Platinum♛
 
StátuszPlaystation for the Gamers
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 3315
Csatolások: 30
Azonosító: 210618
Offline offline
Csatlakozom az előző hozzászóláshoz, mert én is inkább úgy vagyok, hogy izgalmasak, mintsem félelmetesek manapság a horror filmek számomra. Az előzménye engem sem nyügőzőtt le, főleg mikor megláttam, hogy Twilight Saga producere készítette. Talán azért belenézzek, de lehet nem sokáig fogom nézni. Lesznek még tuti sokkal jobb horror filmek, de nem olyanok, mint az AZ vagy a Get out, mert azok csak felkapott vackok. Gondolok én olyanokra, mint a Sinister vagy Insidious stb.
2018. június 20. 13:08 #5
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
Hát.. annyira nem keltette fel az érdeklődésemet, de szerintem mindenképp adok neki egy esélyt.
2018. június 20. 13:29 #6
kinga1994
kinga1994
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.02.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 264647
Offline offline
A barátommal alig várjuk hogy megnézhesük a moziba
2018. június 20. 22:14 #7
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Eleve szeretem az adaptációkat, mellesleg ez egy vörös pöttyös könyv alapján készült, úgyhogy én személy szerint nagyon kíváncsi vagyok rá, a történet mellett még AnnaSophia Robb miatt is. smileeee.gif
2018. június 21. 13:29 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (kinga1994 @ 2018.06.20. 13:29)
A barátommal alig várjuk hogy megnézhesük a moziba

Mi is imádom a horrort..!!! wink.gif smileeee.gif wink.gif ❤❤✌
2018. június 22. 01:22 #9
- törölt felhasználó -    
Már régóta tudtam a filmről, a snittre én is töltöttem fel a megfelelő adatokkal és természetesen várom... de a beharangozás nagyon el van tolva. Fontos megjegyezni, hogy maga az alapot adó könyv se titulálható horrornak, "csak" egy kellemesen paranormális, főként ifjúsági olvasói korosztályt (14 év alatt) megcélzó sztori. Ennél fogva, ha jó adaptációt akarnak, akkor a filmet se tehetik horrorrá... pláne ilyenné. A könyv varázsát a fokozatos adagolás adta- noha bőven lett volna még mit javítani a kidolgozáson - , ami itt nem fog megvalósulni ezzel az ide-oda futkorászós, hangosan sikoltozós, rémek elől bujkáló koncepcióval.
Szőrszálhasogató olvasói észrevétel; Kitnek a könyvben fekete a haja, Madame Duret pedig egy kreol származású nő.. vagyis Uma nem épp a megfelelő választás, ha a megjelenését nézzük.
Arra mindenesetre kíváncsi leszek, a sztorit hogyan egyeztetik össze a modern korral, mert ez a könyvben nem igazán jött össze - fenntartom, hogy a modernizáló felrázás, amiről Lois a kötet végi interjúban beszélt, nagy hiba volt.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Rosie Day Rosie Day 16722.