Starity

Így énekel Britney Spears!

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. június 21. 13:57 #1
journey
journey
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.01.
Hozzászólás: 139
Csatolások: 0
Azonosító: 267119
Offline offline
Britney évek óta híres a playbackelésről, így sok ember szemében teljesen alkalmatlan énekesnőnek. Való igaz, az elmúlt évtized fellépéseit szinte kivétel nélkül végig tátogta. Tegyük fel a kérdést: tényleg a tánc az oka, vagy a tehetség hiánya? Döntsd el te magad.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. június 21. 14:25 #2
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Ha állandóan azon a babahangon énekelt volna élőben az teljesen megerőltette és tönkretette volna a hangszálait.
Elég csúnya dolog volt, hogy ráerőltették ezt a hangszínt és nem énekelhetett a saját hangán, ami szerintem sokkal jobb és erőteljesebb, elég csak megnézni ezt az élő felvételt.
Még mindig tisztelem őt azért, hogy 20 évig képes volt rengeteg számot ezen a megerőltető hangon felénekelni és egyáltalán nem hibáztatom őt azért mert tátogott a koncerteken, kárpótolt azzal, hogy nagyszerű show-t csinált nagyszerű koreográfiával.
Még mindig ő az én popikonom, akin felnőttem és a slágereit pedig soha nem fogom megunni. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2018. június 21. 18:10 #3
EnGreta
EnGreta
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.06.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 0
Azonosító: 264744
Offline offline
Én nagyon szerettem a zenéjét régen, egy popikon, de 1x mindennek vége, örökké senki nem marad a csúcson, ő sem. Az biztos, hogy nem úgy fog megmaradni az emberek emlékezetében mint egy nagyon jó énekesnő de válthatott volna, nem kellett volna meghosszabbítani a szerződést, elindulhatott volna később egy sajàt úton, de nem tette, mai napig nem teszi ezért sajnálni biztos nem tudom. Amíg neki ez így jó addig nincs gond smileeee.gif Tökmindegy tud-e énekelni jól ha a koncertjei arról szólnak hogy tátog, ez nem nagy teljesítmény, egy sima táncos is megtudná csinálni. Ettől függetlenül nincs vele bajom, érte annyi sz@r az életben hogy kívánom találjon már egy normális pasit (mostani nekem nem tűnik annak, de kitudja) és legyen boldog smileeee.gif
2018. június 21. 18:15 #4
Azim
Azim
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.05.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 0
Azonosító: 218672
Offline offline
Kicsit unalmasnak tartom már ezt az állandó dilemmát Britney hangja körül...hogy tud-e vagy nem tud énekelni. Annyira felesleges. Ha valaki igazán tud énekelni, akkor az nem hoz kételyeket. Celine Diont ki vádolja azzal hogy nem tud énekelni? Vagy Miklósa Erikát...senki. Ennyi. Britney nem kimagasló tehetség, nem rendelkezik lenyűgöző énektudással, de ettől még nem rossz előadó. Van egy jó imidzse, szép, szexi, pörgős...jó, fülbemászó dalai vannak. Szerintem ennyivel elégedjen meg mindenki. Nem kell túlspilázni, jó így, ahogy van. Nem kiemelkedően jó, de jó.
Az más kérdés, hogy vajon Ő MAGA mennyire elégedett, ha visszanéz a karrierjére. Vajon zavarja-e, hogy más hangszínt vártak el tőle, mint amivel alapjában véve rendelkezik. Vajon zavarje-e, hogy nem képezhette magát olyan énekessé, hogy ne lehessen megkérdőjelezni a tehetségét? Ha igen, akkor gond van, de ha neki is jó, hogy az imidzs a fontos a karrierjében, nem az ének, akkor tök oké így.
2018. június 21. 19:21 #5
TheBestKitsune
TheBestKitsune
visszatérő vendég
 
Státusztake me to a halsey concert and ill be yours
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 275
Csatolások: 0
Azonosító: 259123
Offline offline
szerinten mind tudtuk, hogy britney hangja élőben nem olyan, mint a stúdiófelvételeken.
2018. június 21. 20:23 #6
- törölt felhasználó -    
Britney-nek fantasztikus hangja van. Sajnos az énekes iparban elég gyakori, hogy próbálják az előadókra ráerőltetni a különlegesebb hangszínt, hogy "eladhatóbb" legyen. Valószínüleg Britney se lett volna ilyen népszerű, ha az igazi hangjával énekelt volna.
2018. június 21. 21:34 #7
band_obsessed_idiot
band_obsessed_idiot
visszatérő vendég
 
StátuszI'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.19.
Hozzászólás: 167
Csatolások: 0
Azonosító: 259052
Offline offline
Az eredeti hangja eskü jobb, mint a megjátszott nyöszörgés
2018. június 21. 22:10 #8
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Gyönyörű az eredeti hangja. Elég szomorú, hogy már kezdettől fogva egy agyonszerkesztett verzióval próbálták eladni, mint énekesnőt. Ennek ellenére a pop koronázatlan hercegnője, hiszen méltán nagy tehetség rejlik benne.
2018. június 21. 23:21 #9
The Nort Face
The Nort Face
visszatérő vendég
 
Státuszhttps://www.facebook.com/VV6fikazo?ref=hl
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.16.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 219387
Offline offline
Már jó pár éve belinkeltem egy koncert felvételt amikor is az ő mikrofonjának a hang anyagát nyilvánosságra hozta az egyik hang mérnöke akivel nagyon csúnyán elbánt. Csinált egy montázs felvételt. A koncert felvétel alá berakta a valós "éneklését". Hamis, fars, erőtlen,lihegős nyöszörgés,meg nyögdécselés az egész. NEM TUD ÉS SOHA NEM IS FOG TUDNI ÉNEKELNI!! A nyögdécseléseken megy a nyöszörgésen kívül semmit nem lehet hallani...Az ember már már azt hiszi, hogy egy vibrátoros bugyit vett fel és mindjárt elélvez!! Ő az igazi példa arra, hogy a 90-es években, hogy működött a Disney tehetség kutatás. Felkaptak valakit és sztárt csináltak belőle a producerek, meg a stúdiók. Ennyi!!! Semmi tisztelni való nincs ebben a skizofrén tehetségtelen hangtalan, íztelen egy tucat senkiben. Tehetség annyi van ebben a kivénhedt két lemezes senkiben mint csoki krém a baracklekvárban.

https://www.youtube.com/watch?v=h3ilIfOI8fc
2018. június 21. 23:38 #10
LadyAly
LadyAly
Mama Roach
 
Státusz♥★Love★♥ Viva La Cucaracha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.25.
Hozzászólás: 3201
Csatolások: 7322
Azonosító: 88389
Offline offline
Már hallhattuk az eredeti hangját, és én sokkal jobban szeretem. Mármint akkoriban még nyilván elment a csinált hang, de már felnőtt nő egy jó ideje és a sajátját kellene használnia.
2018. június 21. 23:49 #11
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Idézet (The Nort Face @ 2018.06.21. 23:21)
Már jó pár éve belinkeltem egy koncert felvételt amikor is az ő mikrofonjának a hang anyagát nyilvánosságra hozta az egyik hang mérnöke akivel nagyon csúnyán elbánt. Csinált egy montázs felvételt. A koncert felvétel alá berakta a valós "éneklését". Hamis, fars, erőtlen,lihegős nyöszörgés,meg nyögdécselés az egész. NEM TUD ÉS SOHA NEM IS FOG TUDNI ÉNEKELNI!! A nyögdécseléseken megy a nyöszörgésen kívül semmit nem lehet hallani...Az ember már már azt hiszi, hogy egy vibrátoros bugyit vett fel és mindjárt elélvez!! Ő az igazi példa arra, hogy a 90-es években, hogy működött a Disney tehetség kutatás. Felkaptak valakit és sztárt csináltak belőle a producerek, meg a stúdiók. Ennyi!!! Semmi tisztelni való nincs ebben a skizofrén tehetségtelen hangtalan, íztelen egy tucat senkiben. Tehetség annyi van ebben a kivénhedt két lemezes senkiben mint csoki krém a baracklekvárban.
https://www.youtube.com/watch?v=h3ilIfOI8fc

Hogy te neked mekkora nagy intelligenciád van, hogy így fejezed ki valaki irányába az utálatod. Ócsárolhatod nyugodtan, de azért szívesen megnézném, te megcsinálnád-e ugyananazt amit ő. Attól, hogy te itt elhordod mindennek, ő akkor is rekordokat döntött, akkor is első helyen végezte 7 albuma a 9-ből, akkor is Grammy-díjas és akkor is popikon milliók szemében akár tetszik, akár nem.
Nem tudom mi alapján állítod róla azt, hogy skizofrén, kivénhedt és két lemezes tucat senki. Valójában te vagy egy senki, mert hidd el nem hat meg senkit, sőt képzeld, őt sem hatja meg amiket te itt leírtál.

2018. június 22. 08:03 #12
Kenna
Kenna
visszatérő vendég
 
StátuszIn case you haven't noticed,I'm a weirdo.I don't fit in,And I don't want to...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.13.
Hozzászólás: 304
Csatolások: 0
Azonosító: 270073
Offline offline
Nem értem miért kell már megint ezzel foglalkozni. Meglehet, hogy Britney hangja nem olyan, mint volt, de szinte gyermekkora óta énekel. És mi van akkor, hogyha playback-ről megy az egész? Azt hiszitek, hogy a mai kis kedvenceitek Selena Gomez, Justin Bieber stb állandóan élőben énekelnek? Britney legalább le tett már valamit az asztalra
2018. június 22. 09:33 #13
Azim
Azim
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.05.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 0
Azonosító: 218672
Offline offline
Idézet (The Nort Face @ 2018.06.21. 23:21)
Már jó pár éve belinkeltem egy koncert felvételt amikor is az ő mikrofonjának a hang anyagát nyilvánosságra hozta az egyik hang mérnöke akivel nagyon csúnyán elbánt. Csinált egy montázs felvételt. A koncert felvétel alá berakta a valós "éneklését". Hamis, fars, erőtlen,lihegős nyöszörgés,meg nyögdécselés az egész. NEM TUD ÉS SOHA NEM IS FOG TUDNI ÉNEKELNI!! A nyögdécseléseken megy a nyöszörgésen kívül semmit nem lehet hallani...Az ember már már azt hiszi, hogy egy vibrátoros bugyit vett fel és mindjárt elélvez!! Ő az igazi példa arra, hogy a 90-es években, hogy működött a Disney tehetség kutatás. Felkaptak valakit és sztárt csináltak belőle a producerek, meg a stúdiók. Ennyi!!! Semmi tisztelni való nincs ebben a skizofrén tehetségtelen hangtalan, íztelen egy tucat senkiben. Tehetség annyi van ebben a kivénhedt két lemezes senkiben mint csoki krém a baracklekvárban.
https://www.youtube.com/watch?v=h3ilIfOI8fc


Én sosem értettem, hogy hogyan válthat ki valakiben ennyi indulatot egy olyan ember, akihez az égvilágon semmi közöd nincs, aki se kutyás se macskád. blink.gif
Nem célom megvédeni Britneyt, nem tartozik a kedvenceim közé, de azért egy bizonyos kor felett illik felismerni a tényt, hogy a paraszociális kapcsolat sztár és fogyasztó (vagy jelen esetben nemfogyasztó) között egy illúzió. Sosem fogod tudni, hogy milyen a valós személye, teljesen irreleváns a személyiségét bírálgatni.
A videó amit linkeltél, az meg hát...igen, nyilván förtelmes, de ne mondd már, hogy playback mellett oda kéne figyelnie az énekhangokra...hát ha tudja, hogy a kutya se hallja (elvileg ugyebár) a hangját, akkor miért énekelne tisztán? Ez szerintem nem jelenti azt, hogy ha koncentrálna és odatenné magát, akkor ne tudna énekelni.
2018. június 22. 10:47 #14
- törölt felhasználó -    
Én nem szeretem ezt a nőt....!!! wink.gif
Sorry..!
2018. június 22. 12:00 #15
Laureen
Laureen
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.12.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 0
Azonosító: 265399
Offline offline
Nm vagyok Britney-rajongó, de a karrierje kezdetén még tudott énekelni. Nemhiába nevezték a Pop Hercegnőjének. Aztán jött a pia meg a drog és elveszítette a szép hangszínét. Kár érte.
2018. június 22. 12:21 #16
- törölt felhasználó -    
Nem engedték neki, hogy a saját hangján énekeljen, mert az konkurenciát jelentett volna. Így lett ki találva a Britney hang.
2018. június 22. 13:00 #17
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Nem hagyták hogy a valódi hangját használja, tehetsége azonban mindig is volt. Az én szememben mindig is ő lesz a best bármit csinál. Imádom a hangját akár valódi akár nem ♡♡
2018. június 22. 13:11 #18
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Idézet (The Nort Face @ 2018.06.21. 23:21)
Már jó pár éve belinkeltem egy koncert felvételt amikor is az ő mikrofonjának a hang anyagát nyilvánosságra hozta az egyik hang mérnöke akivel nagyon csúnyán elbánt. Csinált egy montázs felvételt. A koncert felvétel alá berakta a valós "éneklését". Hamis, fars, erőtlen,lihegős nyöszörgés,meg nyögdécselés az egész. NEM TUD ÉS SOHA NEM IS FOG TUDNI ÉNEKELNI!! A nyögdécseléseken megy a nyöszörgésen kívül semmit nem lehet hallani...Az ember már már azt hiszi, hogy egy vibrátoros bugyit vett fel és mindjárt elélvez!! Ő az igazi példa arra, hogy a 90-es években, hogy működött a Disney tehetség kutatás. Felkaptak valakit és sztárt csináltak belőle a producerek, meg a stúdiók. Ennyi!!! Semmi tisztelni való nincs ebben a skizofrén tehetségtelen hangtalan, íztelen egy tucat senkiben. Tehetség annyi van ebben a kivénhedt két lemezes senkiben mint csoki krém a baracklekvárban.
https://www.youtube.com/watch?v=h3ilIfOI8fc

"Kétlemezes senki"? Egy legendáról beszélsz drágám. Azért fogd vissza magad.
Barhogy is legyen Britney többet letett az asztalra mint bármely mai tucatsztár. Sokakkal ellentétben 20 év elteltével sem csökkent a népszerűsége. Szerintem nem sok mindenki mondhatja el magáról, hogy így 20 év után is 1 napon belül minden jegyet elad a turnéjára. Ami nem 2 és nem is 3 állomásos. Hanem világkörüli.
Mielőtt bárkiről is ilyen hangnemben beszélnél, először nem ártana felmérned, kiről is van szó. Britney a 90es évek legnagyobb ikonja, anno nagyobb név volt mint Shawn és Justin együtt.
Még most is az. Tbh.
És ha már legenda, elgondolkozhatnál, mi tette azzá. Hiába playbackel, hiába mondják sokan, hogy nem tud énekelni, gondolhatod, hogy valamit lehet talán mégis tud. Nem akárkiből lesznek legendák. Nem potyognak az égből mint a Shawnok meg Justinok évente.
A kétlemezes senkiről csak annyit, a tizedik albumán dolgozik jelenleg smileeee.gif ezt csak úgy mellékesen.
azért szép próbálkozás volt.
2018. június 22. 13:37 #19
DirtyDiana1990
DirtyDiana1990
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.27.
Hozzászólás: 146
Csatolások: 0
Azonosító: 221894
Offline offline
Volt és van is tehetsége, de az igazság az, hogy egy eladható termékké silányították őt. Kíváncsi lettem volna, hova fejlődött volna, ha hagyják a valódi hangján érvényesülni.smileeee.gif
2018. június 22. 15:57 #20
weareotheroceans
weareotheroceans
új tag
 
Státuszjust survive somehow
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.03.
Hozzászólás: 13
Csatolások: 0
Azonosító: 269990
Offline offline
megértem ha valaki nem ért egyet a másik ember véleményével, de azért nem kell rögtön leharapni a fejét :'(
mindenkinek joga van szerintem elmondani a saját álláspontját (kultúrált keretek között). és ha már az illető azon van kiakadva, hogy leszólták a kedvencét, akkor miért szólja le másikét?
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok