Starity

Durva! Újból iszik Demi Lovato

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. június 21. 19:06 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Új, szívszorító dalában vallja be Demi Lovato, hogy ismételten visszaesett és alkoholhoz nyúlt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. június 21. 19:20 #2
Selz
Selz
leighade™
 
Státusz" I'm still here bitches. And I know everything. -A "
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 3159
Csatolások: 41900
Azonosító: 155975
Offline offline
Hihetetlenül őszinte lett ez a dal és fájdalmas volt végighallgatni. Őszintén sajnálom, amiért visszaesett, és remélem hamar megkapja a megfelelő segítséget. Demi nagyon erős nő, a legjobbakat kívánom neki heart.gif
2018. június 21. 19:24 #3
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Meglepett az új kislemez, mikor meghallgattam majdnem elsírtam magam, annyira szívszorító és gyönyörű, érzelmes ez a dal. A legjobbakat kívánom neki és maradjon erős! heart.gif
2018. június 21. 19:27 #4
- törölt felhasználó -    
Sosem értékeltem igazán Demit, sem mint embert, sem mint előadóművészt, de ez egy gyönyörű dal, és remélem, hamar segítséget kap majd.
2018. június 21. 19:30 #5
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Nem igaz, hogy nem lehet kibírni alkohol nélkül. Szerintem csak figyelmet akar rohog.gif
2018. június 21. 19:55 #6
Csöppség
Csöppség
visszatérő vendég
 
StátuszSic Parvis Magna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.30.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 0
Azonosító: 214375
Offline offline
Úgy látszik még nem vesztett eleget ahhoz hogy végleg felhagyjon az alkohollal. Nem tudom sajnálni mert ez már az ő hibája, hogy hagyta eddig fajulnia a függőségét. És erről miért kell kiadni egy dalt??? Ja igen mert az önsajnálkozásból sok pénzt kap. Egyre mélyebbre süllyed a szememben pedig régen imádtam. De most inkább szánalmas. Az utóbbi években mást sem lehet hallani róla és tőle, hogy milyen függőségei vannak és hogy ez mennyire szomorú meg, hogy fontos, hogy küzdj blah blah blah. Egy olyan nekem ne okoskodjon aki képtelen lemondani az alkoholról vagy még ki tudja miről. Ő tipikusan gyenge ember. És senki ne jöjjön azzal, hogy már azért is erős mert fel merte vállalni, mert szerintem csak azért teszi, hogy nehogy máshogy tudódjon ki vagy mert emiatt rengetegen támogatják és még jobban felkapott lesz.
2018. június 21. 20:02 #7
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Én azt gondolom, hogy semmi probléma azzal, ha beismeri, hogy problémái vannak, és segítséget kér. Az igazi erő az, mikor az ember belátja, hogy segítségre van szüksége, és mer is kérni.
Inkább az a probléma, hogy eddig nem mindig volt őszinte, amivel csak a saját hitelességét kockáztatja.
Sajnálom, nagyon félresiklott az élete, és nagyon nehezen tudja leküzdeni a démonait.
2018. június 21. 20:27 #8
VegasGirl
VegasGirl
új tag
 
StátuszI didn't come this far, to only come this far.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.07.
Hozzászólás: 66
Csatolások: 0
Azonosító: 205479
Offline offline
Becsülendő, hogy tisztában van a helyzetével. Ennek ellenére a tény az tény, az esetek többségében a függőség visszatér akár az eredeti, akár más formájában, főleg ha nem bír az ember megbirkózni a körülményeivel. Remélem, meg tud birkózni a helyzettel!
2018. június 21. 20:37 #9
TMYLM
TMYLM
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.05.23.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 269915
Offline offline
Legnagyobb peldakepem VOLT.
Nagyot sullyedt most a szememben mint ember.
Bort iszik es vizet predikal. Gratulalok hozza.
2018. június 21. 20:53 #10
TMYLM
TMYLM
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.05.23.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 269915
Offline offline
Ja de amugy a ballada iszonyat jo lett es ketszeri hallgatas soran mind a ketszer elsirtam magam.
2018. június 21. 20:55 #11
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Idézet (TMYLM @ 2018.06.21. 20:37)
Legnagyobb peldakepem VOLT.
Nagyot sullyedt most a szememben mint ember. 
Bort iszik es vizet predikal. Gratulalok hozza.

Én meg neked gratulálok. Nem lehettél olyan nagy fan, hogy ezek után lemondtál róla. Nem értem az ilyet.
2018. június 21. 21:07 #12
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Szuper. Lesz miről heti 2 cikket írni és megint haknizhat vele évekig. Lehet nem is igaz, csak mint tudjuk, mással nem tudja felhívni magára a figyelmet...
2018. június 21. 21:20 #13
- törölt felhasználó -    
Nagyon érzelmes kis dal,nekem nagyon tetszik! heart.gif
Jobbulást kívánok neki! sad.gif heart.gif
2018. június 21. 21:50 #14
- törölt felhasználó -    
Sosem szívleltem Demit,de nagyon sajnálom! Képzelem milyen nehéz letenni azt,amit már évek óta csinálsz. Remélem minnél hamarabb rendbe jön.
2018. június 21. 21:52 #15
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
Nekem sose tetszett, hogy a függőségét ennyire a kirakatba teszi. Engem hirtelen ért a hír, annak idején. Nem néztem volna ki belőle. Oké, mondja el a nyílvánosság előtt, de ennyi. Kérjen segítséget szakemberektől, családtagoktól, barátoktól. Ez nem tartozik mindenkire, ő meg elhaknizott vele évekig. (ahogy előttem is írták) Valamiféle példakép akart lenni, hogy ő leszokott és legyünk erősek stb., de ez csak duma. Szépen csendben is le lehet szokni, ha már volt olyan hülye, hogy rászokott...
2018. június 21. 21:53 #16
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Nagyon őszinte és érzelmes szám lett. Azonban tény, hogy annak ellenére, hogy a függőség legtöbb esetben visszatér, mégis önfegyelmet kellene gyakorolnia pontosan a korábbi szenvedéseinek okán. Remélem, hogy újra megerősödik és képes lesz erre.
2018. június 21. 22:38 #17
jennette13
jennette13
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.13.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 0
Azonosító: 266018
Offline offline
Én ebben az egészben azt nem bírom elfogadni, hogy demi konkrétan arról ismert, hogy legyőzte az alkoholproblémáit, stb. De tényleg az egész nő ebből táplálkozik a hírnév szempontjából. Éppen ezért nekem kicsit sok, hogy csak erről beszélt, mégis eszerint minden szava hiteltelen. Egy nagy hazugság volt. Nekem eleve nem volt szimpatikus amiatt, hogy ennyire kirakatba pakolta magát. De hogy még igazat se volt képes mondani. Annyira gáz, de tényleg. Nem attól lesz erős, hogy beismeri a problémáit. Majd attól lesz, ha az amit eddig összehazudott, az igaz lesz, és bele tud nézni bűntudat nélkül az igaz rajongói szemébe, akik eddig minden szavát elhitték. Megérdemelné, hogy a süllyesztőbe kerüljön. Sose volt szimpatikus, és egyre jobban süllyed a szememben. És szerencsére nem csak az enyémben. Remélem minél több ember rájön arra, milyen ember
2018. június 21. 22:59 #18
TMYLM
TMYLM
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.05.23.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 269915
Offline offline
Zsóka11
Kedves Zsoka. Ropke 8 eve lassan 9 , hogy "eletemben" van Demi. Hatassal volt ram amit en sosem tudok majd megkoszonni neki. Megvan konyve angolul is es magyarul is. Megvan az osszes albumja. Kivulrol tudom dalait. Lattam mind ket filmjet es barmit amiben o szerepelt. Mindig nyomon kovettem eletet, barmi tortent vele tudtam rola. Sirtam es nevettem vele meg ha ez gaznak is tartjak. Mar a Simply Complicated filmnel valamit nem ereztem helyen valamit. Ez pedig a szavahihetosege.Ez utan mar tenyleg elvesztettem. Felmerultek bennem igy egy kerdesek.Ez mind csak a hirnev vegett volt ? Esetleg a rajongokert tette kozze elete kuzdelmeit ,hogy megtudja mutatni lehetseges? De ha megsem lehetseges szamara ezzel mit ert el? Sok emberen segitett biztos de egy ilyen utan felmerul biztos bennuk is kerdes. Vajon ok meddig birjak? Nekik ha vissza esnek mostmar ki fog segiteni ha tudjak kedvencuk sem tudott megkuzdeni ezzel? A dal nagyon oszinte es szep is. Viszomt sosem szerettem ha hulyere vettek. Kozvetlen ram iranyul vagy sem, nem szamit. Nem mondott igazat mikozben probalta ugy "eladni" magat, hogy o milyen eros ember. Ez itt szamomra a problema. Ezert mint ember sullyedt a szememben es a szavara is nehezen tudok adni ennyi hazugsag utan. Mint eloadomuvesz meg mindig a legjobb szamomra. De peldakep mar sajnos nem sad.gif azt meg elhiheted, hogy nem happykent elem ezt meg.
2018. június 21. 23:05 #19
TMYLM
TMYLM
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.05.23.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 269915
Offline offline
Bocsi van benne par eliras nem olvastam at smileeee.gif
2018. június 21. 23:32 #20
Binci
Binci
 
Státusznever losing myself again for anyone
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.07.
Hozzászólás: 753
Csatolások: 0
Azonosító: 234227
Offline offline
Előre is leszögezem, hogy az alábbi kommentemmel senkit nem kívánok megsérteni se semmi.

Nagyon látszik hogy az emberek többségének nem volt olyan tapasztalata, hogy valamelyik ismerőse, van szülője alkoholista lenne. És ezzel természetesen semmi baj sincs, mert én senkinek nem kívánom ezt, jobb lenne ha egy gyerek sem tapasztalná ezt. Mégis úgy érzem ezt most ide le kell írnom. Először is a "nem igaz hogy nem lehet kibírni alkohol nélkül" kommentelőnek üzenném, hogy nem, egy alkoholistának nem lehet. Bizonyára tisztában vagy az alkoholista fogalmával, hogy ez egy függőség stb. Az alkoholistálnak az alkohol olyan mint egy szorongás oldó. A gyógyszerfüggőknél ez a gyógyszer, a drogfüggőknél ez a drog. Nos amikor egy alkoholista vissza esik, vagy alkoholt iszik nem fogja semmi sem érdekelni. Hiába van családja, karrierje, gyerekei, barátnője/barátja, jegyese, nem fogja érdekelni. Mert olyankor rövidzárlat van. Csak azzal törődik, hogy csökkentse a szorongást, és egy korty elég ehhez hogy csillapítsa onnantól nem fog tudni újra leállni csak nagyon nehezen. Ez egy pokol amit ilyenkor átél az ember. Hogy ott van mindenhol, előtted, a boltokban, mások kezében, de te egyszerűen nem ihatod, nem veheted a kezedbe, mert azzal tönkreteszed az életed, de ott van belül az a marcangoló érzés, az a vágy amit annyira de annyira nehezen lehet leküzdeni, hogy baszki, azért ne mondjuk hogy Demi nem példakép ilyen szinten, mikor 6 évig nem ivott egy kortyot sem. Mert van olyan aki egy évig bírja maximum és azután visszaesik és így tovább. De persze van olyan aki kibírja élete végéig vagy elég hosszú ideig annak meg respect. És az sem igaz hogy nem kéne dicsérni mert belátta a problémáit. De kell, ezt is meg kell. Mert az alkoholizmus felismerésének is vannak fázisai az egyik pedig az hogy a beteg belássa hogy segítségre szorul, mert ha nem látja be akkor sajnos úgy marad és az a legrosszabb. Szóval már aki segítséget keres, az is a gyógyulás útján jár.
Abban adok igazat hogy akkor nem kéne erről hazudoznia, ha már ország világ tudja ezt a betegségét. Igen fél a csalódástól. Igen jönni fognak az eddigi kamu fanok, hogy jaj mekkorát csalódtam stb. de ezeknek vállalni kell a következményét, nem pedig hazudozni róla, bár megértem hogy több millió ember előtt nem szívesen vallja be az ember miután hangoztatta hogy józan már egy ideje.
Képmutatónak képmutató, viszont ezt a betegséget meg kell érteni, hogy nem könnyű az embernek az életét ez végig kiséri (kíérti).
Összességében én teljesen megértem Demit, ugyanakkor változtatni kéne azon, hogy ezt mennyire reklámozza, mert ez NEM egy olyan dolog amit reklámozni kell, főleg ha nem gyógyult meg teljesen, bár azt hiszem ebből teljesen sosem lehet, mert az alkoholista akkor is alkoholista lesz ha nem hiszik.
Ez a szomorú igazság.
1 felhasználónak tetszik: Zsóka11
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok