Starity

Durva! Újból iszik Demi Lovato

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. június 21. 23:37 #21
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Micsoda véletlen pont az ő száma megy a Music Channelen a Tell me you love me xD
2018. június 22. 00:20 #22
TMYLM
TMYLM
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.05.23.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 269915
Offline offline
Egyetertek Bincivel.
Viszont akkor sem tartom magam kamu rajongojanak.
Pontosan tudom milyen egy alkoholistaval egyutt elni. Ropke 14 evet huztam le egy alkoholista mellett . Nem is itelem el mert vissza esett hisz betegseg. Azert csalodtam benne es nem tudom mar peldakepkent kezelni mert hazudott. Tenyleg ha nem hangoztatja azt amit akkor meg mindig ot latnam peldakepkent.
2018. június 22. 07:24 #23
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Nem lepett meg mindenkinek kell valami amivel promózhatja albumát, könyvét, vagy filmét hiába jó énekesnő ha a dalai nem érik el azt a helyet amit ő szeretne nem ő az egyetlen aki ilyen trükkhöz folyamodik van aki a halott exét használja vagy apját ,anyját használja ilyen célra nem meglepő. Személy szerint undorítónak tartom ha valaki csak önmaga reklámozására használ fel ilyen dolgokat úgy tesz mintha ő olyan szuper erős lenne hogy példaképnek állítja be magát pedig ő sem különb bármelyik függőnél az egyetlen különbség hogy degeszre keresi magát az ezzel való haknizással. Mindezek után még ő szól meg másokat és elítéli őket
2018. június 22. 07:26 #24
Kenna
Kenna
visszatérő vendég
 
StátuszIn case you haven't noticed,I'm a weirdo.I don't fit in,And I don't want to...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.13.
Hozzászólás: 304
Csatolások: 0
Azonosító: 270073
Offline offline
Idézet (Jenny Lawliet @ 2018.06.21. 21:07)
Szuper. Lesz miről heti 2 cikket írni és megint haknizhat vele évekig. Lehet nem is igaz, csak mint tudjuk, mással nem tudja felhívni magára a figyelmet...


Egyetértek meghajolo.gif
2018. június 22. 09:33 #25
Kenna
Kenna
visszatérő vendég
 
StátuszIn case you haven't noticed,I'm a weirdo.I don't fit in,And I don't want to...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.13.
Hozzászólás: 304
Csatolások: 0
Azonosító: 270073
Offline offline
Sajnálatos módon van alkoholista a családomban, így tudom, hogy ez a függőség az élete végéig kíséri az embert. Vannak,akik bírják nélküle, vannak akik viszont feladják a küzdelmet és újra az italhoz nyúlnak. Persze a legtöbb ember nem csap ilyen felhajtást körülötte, inkább csöndben marad
2018. június 22. 10:31 #26
- törölt felhasználó -    
Sajnálom...
Van ilyen...!! sad.gif sad.gif sad.gif
2018. június 22. 11:06 #27
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Kutyából nem lesz szalonna.... Mondom ezt úgy, hogy Nekem is van alkoholista a családomban...
2018. június 22. 11:29 #28
Bálint tibor
Bálint tibor
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.22.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 270169
Offline offline
Én csak azt nem értem hogy amikor kijön egy híres dala akkor nagyon tudjátok dicsérni, meg büszkélkednek vele.
Amikor meg szüksége lenne rá akkor meg leszoljátok, meg mindennek összehordjátok.
Gratulálok nagy rajongók lehettek! Jobbulást Demi!
Te voltál, te vagy és te is maradsz a példaképem!❤️❤️
2018. június 22. 12:20 #29
- törölt felhasználó -    
Aki igazán ismeri Demit, az tudja, hogy ő sosem az önsajnáltatás miatt beszél a múltjáról, hanem azért, mert szeretné megosztani a történetét azokkal, akik hasonló időszakon mennek keresztül, mint amit neki is át kellett élnie korábban. És ezzel nincsen semmi gond, mert így mindig lesz olyan, aki fel tudja ismerni a problémáit, és tenni is fog érte, hogy megoldódjon, mert tudja, hogy ha másnak is sikerült, akkor neki is fog. Higgyétek el, a mai sztárvilágban nagyon kevés ember van, aki ennyire nyíltan beszél például a bipoláris zavarról vagy az alkoholfüggőségről, aki minden egyes turnéállomása után beszélgetésekre jár, ahol embereknek segít, hogy tovább haladhassanak a gyógyulás útján. És aki olyan dalolat jelentetett meg, mint a Skyscraper, ami emberek életét mentette meg. Nem vicc, rengetegen írták, hogy a dalnak és Deminek hála kijutottak életük legsötétebb időszakából.
Btw, imádom ezt a dalt, és nagyon örülök neki, hogy megosztotta velünk az igazságot. Mi, Lovaticok mindig mellette fogunk állni, és támogatni fogjuk őt. heart.gif
2018. június 22. 12:23 #30
- törölt felhasználó -    
Na jó. Tehát ez az eddigi maszlag és a stay strong sztori hazugság volt? Jaj ne most egy világ omlott össze bennem. rohog.gif Bocs mindenkitől, de ezt eddig is tudtam. pardon.gif
2018. június 22. 14:11 #31
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
egyrészt sajnálom, mert ez olyan dolog, amit nagyon nehéz leküzdeni és évekig kísérti az embert. másrészt viszont szerintem teljesen elfogadott az, hogy a rajongói valamilyen szinten becsapva érzik magukat. tuti van olyan, aki csak miatta volt tiszta, mert hogy Demi is, azt mondja évek óta, hogy tiszta, na az ilyen embernek ez hogy eshet? tényleg sajnálom őt, de szerintem ezt a stay strong dumát nagyon túltolta.
2018. június 22. 14:35 #32
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Ezt muszáj voltam kimásolni a Demi Lovato Hungary facebook csoportból. Akinek van egy kis ideje olvassa el ítélkezés helyett:

Kedves Mindenki!
Demi NEM esett vissza arra a szintre ahol évekkel ezelőtt volt. A SOBER arról szól hogy amikor magányos, még mindig van hogy alkoholhoz nyúl. Ez a turné alatt valószínűleg nem történt meg, hiszen állandóan van társasága. Ha felmentek instagramra, folyamatosan írja hogy boldog és szabad. Ne aggódjatok van segítsége. Ezuttal van. És ezuttal úgy döntött nem tartja magába a problémáit. Ez ismét egy pozitív dolog. " I'm not sober anymore"= "nem vagyok józan többé" mondatot nem úgy kell értelmezni hogy folyamatosan iszik. Azt is jelentheti a nem józanság, hogy valaki magához képest mennyi alkoholt fogyaszt úgy, hogy régen volt ezzel problémája. Mivel Demi a rehab után egyáltalán nem fogyasztott alkoholt egyértelműen ez nagy dolognak számít. És értelmezhető úgyis hogy nem józan már többé és ismét kell segítség hogy nehogy mélyebbre kerüljön. Ez alkalommal nem fogja elhagyni a barátait. És a barátai se őt. Vele lesznek és segíteni fogják.


2018. június 22. 14:39 #33
CSHMR
CSHMR
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.19.
Hozzászólás: 203
Csatolások: 0
Azonosító: 262559
Offline offline
Sajnálom, hogy visszaesett.
De ha a rajongói miatt bizonygatta, hogy ő mennyire tiszta, és került elő interjúról-interjúra a múltja, valamint hogy ő hogy túllendült ezen, és ők is megtudják ezt csinálni..még hazudott is.. akkor nem értem, hogy most mégis minek ad ki egy számot, amivel lerombolja az egész fellegvárat.

Ha a rajongók miatt csinálta volna végig az egész maszlagot, és hazugságot, akkor most nem adta volna ki ezt a számot, mert az fontosabb lett volna neki, hogy a rajongói/illetve a hasonló cipőben járó emberek továbbra is erősek maradjanak.

Sajnálom, de nekem ez az önelfogadás, és állandó "múltbéli" alkoholproblémája - mármint annak a felhozatala - inkább figyelemfelkeltésnek tűnik. Amit azért nem értek, mert nagyon tehetséges lány, erőteljes hanggal. Nem tudom miért így akar a figyelem középpontjába kerülni.

ISMÉTLEM, nem kérdőjelezem meg, hogy visszaesett. Egyszerűen csak nem tudom, hogy már eleve azt miért kellett hangoztatni állandóan, hogy "kigyógyult". Azt meg pláne nem tudom, hogy miért kellett az egész világnak felvállalnia, hogy visszaesett. Oké, klassz, hogy beismerte, hogy segítségre van szüksége. De ezt elég lett volna otthon, a családja, vagy a barátai előtt.
Nem azok előtt is, akik esetleg miatta maradtak erősek. Aztán most láthatják, hogy "Uh..hazugság volt az egész. Vagy, ha nem is hazugság, de Deminek se sikerült..akkor nekem hogy sikerülhetne?. Sehogy."

Ezért mondom, hogy, ha a rajongói miatt lett volna ez a stay strong dolog, a bizonygatás, akkor most nem adta volna ki ezt a számot..de kiadta.
2018. június 22. 18:48 #34
yoonkook
yoonkook
visszatérő vendég
 
StátuszIf you listen closely you can hear me not caring.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.03.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 269565
Offline offline
A dal nem igazán tetszik,mert elég fura...Viszont nagyon sajnálom,hogy visszaesett.
2018. június 23. 00:56 #35
Yuri Stylinson
Yuri Stylinson
visszatérő vendég
 
Státuszshe's a nasty one
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.13.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 3
Azonosító: 266027
Offline offline
Annyira élvezi a csaj azt a figyelmet, ami mentálisan gyenge mivolta miatt irányul felé. Befejezhetné már, hogy olyan nagyon szenved MAGA miatt, de ha ezt még nem is tenné meg, akkor nem kellene közbeszéd tárgyává tennie, hogy többszörösen visszaesik, mert nincs önuralma, nem képes szem előtt tartani a következményeket és képtelen tanulni a hibáiból. Az ilyen embereknek el kellene könyvelni magukban a kudarcot, szépen okos ember módjára hallgatni róla és munkálkodni az újabb kudarchoz vezető esetleges eshetőségek kiküszöbölésén. Nem ám bezzeg világgá kürtölni, mindenkitől együttérzésért, szánalomért és sajnálatért esedezni. Emberből van? Ez valami vicc? Persze, hibázni emberi dolog, de ez nem helytálló kifogás, pláne nem indok. Nehogymár...
2018. június 23. 07:10 #36
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
A dal maga jó. Ha eltekintek attól, hogy mi a véleményem most az énekesről, még végig is tudom hallgatni.
2018. június 23. 18:32 #37
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Demi már a kezdetektől fogva ellenszenvet vált ki belőlem, hiába az egyesek szerint aranyos mosolya szerintem szimplán csak vicsorít. Annyira irritál ez az egész mizéria körülötte, hogy kvázi a problémáival sikerül csak fenntartania magán a figyelmet mert hogy zeneileg sosem sikerült berobbannia az is biztos, legalábbis számomra... Egész eddig nem kommentáltam semmit sem a témáról és róla de már elegem van Demiből. Egy gyenge, jellemtelen, hazug nőnek tartom, aki gusztustalanul meggazdagszik a mentális betegségeiből és egyéb problémáiból. Lehet nyers vagyok de ez van, nem tudom komolyan venni őt és nem is próbálom megérteni a lényét. Ha ismét iszik akkor kívánom, hogy kerekedjen felül a démonain de ne ezzel akarjon hírben maradni, hogy aztán ismét hirdethesse, hogy mennyire erős és kezdődik minden elölről. Lehetne ezt diszkrétebben is kezelni...
1 felhasználónak tetszik: Yuri Stylinson
2018. június 24. 15:57 #38
jelena4ever
jelena4ever
új tag
 
Státuszbelieberforlife
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.27.
Hozzászólás: 95
Csatolások: 0
Azonosító: 262709
Offline offline
ez nyilvánvaló volt..
2018. június 24. 16:23 #39
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Nem értem akkor minek hazudik a világnak...
2018. június 25. 15:17 #40
Mr.Mustár
Mr.Mustár
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.25.
Hozzászólás: 32
Csatolások: 0
Azonosító: 234959
Offline offline
sírtam. ilyen egy igazi zene. őszinte
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok