Starity

Túladagolás miatt kórházba került Demi Lovato

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. július 25. 08:43 #21
JustACatLover
JustACatLover
új tag
 
StátuszNem tudok ide olyan jó szöveget írni, mint mások.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.05.21.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 269899
Offline offline
Remélem ez az eset rádöbbenti arra, hogy segítségre van szüksége és elvonóra megy. Örülök, hogy nem lett komoly baja, nem lennék most a családja és a rajongói helyében. Szorítok, hogy jobbra forduljanak a dolgai.
2018. július 25. 08:43 #22
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Annyira viccesek vagytok, fárasztó volt beleolvasgatni a kommentjeitekbe (ezért sem teszem már egy ideje). Itt 'mindenki' mentális betegséggel küzd, 'mindenki' a saját nevében tud beszélni a mentális betegségekről...

Szerintem ti nagyon összekeveritek a tinédzserkort és a kamaszkori hangulatingatozásokat a mentális betegségekkel...

Nem hiszem el, hogy itt mindenki egytől egyig pszichiátriára jár és gyógyszeres kezelés alatt áll, esetleg volt a tündérhegyi klinikán, stb.
Higyjétek el, nem minden fekete-fehér, nincs minden veszve 13, de még 16 évesen sem.

Szívjatok egy kis friss levegőt, és mindig feküdjetek le időben.
5 felhasználónak tetszik: Midnight Memories, Zsóka11, exchange., moonlightgirl, An_d_a
2018. július 25. 08:46 #23
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Úgy érzem ez után kjcsit vissza kéne vonulnia... Ezután a következő lélései ledig az lesz hogy visszamegy a stúdióba, kiad egy dalt, hogy mennyire sajnálja(mint a Sober-rel) aztán folytatja. Hiába, ha valaki függő volt egyszer, akkor mindig az marad. Valahogy ezek után nem tudom sajnálni.
2018. július 25. 08:51 #24
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Sajnálom, pokoli dolog a függőség.
2018. július 25. 09:25 #25
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Remélem hogy sok segítséget fog kapni a családjától. Sok mindenkinek igaza van az ellentétes táborok közül. Nehéz helyzet mert mindenki azt mondja hogy támogatni kell stb de ugyanakkor eddig is támogatva volt és mégis vissza esett. Szerintem itt a kemény szeretet lesz a megoldás a családi részről.
2018. július 25. 10:07 #26
Azim
Azim
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.05.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 0
Azonosító: 218672
Offline offline
Idézet (Kelsey @ 2018.07.25. 08:43)
Annyira viccesek vagytok, fárasztó volt beleolvasgatni a kommentjeitekbe (ezért sem teszem már egy ideje). Itt 'mindenki' mentális betegséggel küzd, 'mindenki' a saját nevében tud beszélni a mentális betegségekről...
Szerintem ti nagyon összekeveritek a tinédzserkort és a kamaszkori hangulatingatozásokat a mentális betegségekkel...
Nem hiszem el, hogy itt mindenki egytől egyig pszichiátriára jár és gyógyszeres kezelés alatt áll, esetleg volt a tündérhegyi klinikán, stb.
Higyjétek el, nem minden fekete-fehér, nincs minden veszve 13, de még 16 évesen sem.
Szívjatok egy kis friss levegőt, és mindig feküdjetek le időben.


Kedves "Kelsey", 10 évig voltam súlyos gyógyszer és drogfüggő, 13-tól 23 éves koromig, és a mai napig pánikbetegséggel küzdök miatta. Úgyhogy ez most nem jött be. Nem kell nulla ismerettel ítélkezni a másikak felett, csak azért, mert ez egy elsősorban tiniknek szóló weblap, és sok tinédzser hajlamos felfújni a hangulatingadozásait. Nem mindenki 14 éves, "normal people scare me" pólós kislány, aki azt mondja hogy küzdött már mentális problémával.
És igen, továbbra is határozottan megmondom, őszintén azt kívánom, bárcsak ne lettek volna velem elnézőek az emberek, mert ilyen helyzetből csak a k*rvanagy pofonok tudnak kihúzni. És az, ha ez ember nem egy buta toprongy, és belátja, hogy a drogokkal amiket töm magába, milyen gusztustalan féreg emberek zsebét tömi pénzzel, ahelyett hogy megtanulná elfogadni magát.
2018. július 25. 10:33 #27
- törölt felhasználó -    
Szegény!! Sajnálom! sad.gif
Remélem felépül és letudja győzni..
Én már csak tudom milyen érzés én is ebben szenvedtem 10 évig..
Kitartás..
2018. július 25. 10:34 #28
Selz
Selz
leighade™
 
Státusz" I'm still here bitches. And I know everything. -A "
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 3399
Csatolások: 57672
Azonosító: 155975
Online online
Hogy itt mindenki mennyire okos és tudja milyen is ez. Nem én magam se tudom, és nem, nem vagyok Demi rajongója sem. De egyesek nevetségesek. Rettenetes dolgokon ment keresztül anno, és úgy tűnt sikerült kilábalnia belőle, 6 évig tiszta volt, ami valljuk be elismerésre való! És az, hogy ezekről a dolgokról beszélt az nem a hírnév, a pénz miatt volt, hanem azért, hogy a rajongóknak és másoknak is segítsen, hogy ne kerüljenek ilyen helyzetbe! Ilyenkor hatalmas segítség az, ha van előttünk egy példa, egy segítség, hogy igenis ki lehet belőle mászni.
Sajnos, ő visszaesett. És valószínűleg ezt azért a Sober-ben mesélte, mivel ő egy zenész, és így fejezi ki az érzéseit. Ha kiírta volna Twitterre, akkor meg az lenne a bajotok. Ha annyira ismernétek Demit, mint ahogy állítjátok róla, hogy kétszínű, drogos kurva stb. akkor tudnátok, hogy rengeteg barátja elfordult tőle a közelmúltban részben emiatt is. El tudjátok ti képzelni milyen nyomást gyakorolhatott ez rá? Igen, szerintem se. Nagyon sok erőt, egészséget és miharabbi felépülést kívánok Deminek. Ő egy nagyon erős nő, és tudom, hogy talpra tud állni.
2 felhasználónak tetszik: Midnight Memories, Zsóka11
2018. július 25. 11:08 #29
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Megszakad a szívem érte és nagyon aggódom érte. Ő a példaképem és ő is marad, ezért nem szeretném elveszíteni. Mikor megtudtam a hírt, nem akartam felfogni, sőt azt hajtogattam, hogy tuti kamu.
Még mindig büszke vagyok rá, amiért anno sikerült legyőznie a démonjait és 6 évig boldog volt, kiegyensúlyozott és józan.
Olvasgattam a hozzászólásokat, elborzadtam, de nem is reagálok rájuk semmit inkább. Nem a pénzért, nem a hírnévért csinálja, az neki van belőle sok, hiszen több millió rajongója van világszerte. Nem láttok bele senki fejébe, hogy miért csinálta, hogy mi ment végig benne, főleg úgy, hogy mentális beteg.
Nem kellett volna egyedül hagyni az biztos. Múltkor nem hittem el, hogy újra iszik, hiszen boldognak tűnt ugyanúgy, a barátai ott voltak vele, Marissa, Matt és azt hittem, hogy ők vigyáznak rá.
Azt hiszem ez elég hirtelen jött, mert eddig a hetedik stúdióalbumát vette fel.
Imádkozom érte, hogy még jobban legyen és küzdjön meg a démonaival, mert tudom és hiszem, hogy ő a legerősebb harcos a világon.♥
2018. július 25. 11:49 #30
- törölt felhasználó -    
Szerintem Deminek az lenne a legjobb, ha abbahagyná ezt a zene bizniszt, legalábbis egy darabig. Nem lehet úgy semmit normálisan csinálni, ha nem vagy jól lelkileg, ráadásul rajtad van a nyomás pluszban, így a mentális felépülésedre sem tudsz koncentrálni. Nyilvánvalóan segítség kell neki, ha kell, erőszakkal elvonóra vinni. Mondjuk nyilván, ha benne nincs erre hajlandóság, akkor nem tud körülötte senki mit kezdeni vele sajnos. Nem ismerem őt, nem hallgatom a zenéjét egyébként, de tudom, milyen igazán mélyen lenni. Itt az első hiba amúgy, amit egy kívülálló, aki küzdött mentális problémákkal, elkövethet: soha nem méregetünk össze problémákat egymással, mert mindenkinek a sajátja tűnik a legnagyobbnak, és mindegyik probléma ugyanolyan fontos. Plusz mindegyik ember más, mindenkinek más segít, más hat, még akkor is, ha ugyanarról a problémáról van szó. Azt meg, aki azt írja, hogy "nem tudom sajnálni", meg "csak a pénzért csinálja", nem is tudom megérteni... valószínűleg az érzelmi intelligenciájuk nem olyan fejlett, és hiányzik belőlük az empátia.
Mindenesetre én szurkolok Deminek, hogy kilábaljon ebből, és nem azért, mert szeretem őt vagy a zenéjét, hanem egy emberről, egy emberi életről beszélünk, amiből egy van, és ami ugyanolyan értékes, mint másé.
1 felhasználónak tetszik: LeerdammerGirl
2018. július 25. 12:01 #31
- törölt felhasználó -    
Vajon mi lesz a nagy hájp után?
1; Jaj, segítség bedrogoztak, mert olyan idiota vagyok hogy drogosokkal barátkozok.
2; Ti nem érthetitek min megyek keresztül de nagyon szr nekem sajnáljatok tovább az segít.

Sajnálom de 0 együttérzésem van a drogos, alkoholisták felé. Egyszerűen senki nem tud nekem olyat mondani ami miatt "elfogadható és érthető" lenne ha valaki iszik/drogozik. Egyetlen ilyen indok talán az, hogy ha valaki a gyermekét veszti el. De még az is meggondolandó.

Nem csak demi szenved, nagyon sokan tőle sokkal jobban szenvednek és még sem nyúltak az üveg és a drog után. Én az ilyen embereket tisztelem. Azokat akik ellent tudnak állni az undorito kísértésnek, nem azoknak akik drága rehabilitáció és folytonos sajnáltatás miatt "meggyogyul" aztan vissza esik. Nevezzetek szívtelennek de én a saját családtagjaimnak nem tudom megbocsájtani a drogozást/alkoholizálást, nemhogy egy millios rajongoi taborral rendelkező gazdag mondvacsinált sztárocskának
2018. július 25. 12:18 #32
oncer_cspanka3
oncer_cspanka3
új tag
 
Státusz,,nem érdekel mit gondolnak a külsőmről.Énekes vagyok nem model.''-Amy Winehouse
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.23.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 253399
Offline offline
Demi az az ember aki hatalmas példa kéne legyen mindenki szemében még azoknak is akik nem hallgatják vagy nem szeretik a zenét amit csinál.
Sok Példaképem nem él már köztünk és igenis büszkén állítom hogy Demi az aki nem tartozik közéjük, de most úgy probálom leírni a dolgokat hogy ne legyek elfogult. Amikor valaki kis tinir*banc és depressziós és ahogyan Demi volt az
nos a kettő baszottul nem fér egymás mellé. kemény harcok áran de megbirkózott mindennel ami NAGYON tiszteletre méltó.
És amit eddig szó nélkül hagytam de fojtogatta a torkom az az hogy ahányszor megjelenik itt róla egy cikk a sok okos elkezdi ócsárolni hogy csak sajnáltatja magát. Nos eddig azt mutatta hogy ő az élő példa hogy ki lehet mászni a gödörből. Visszaesett. Előfordul. Hatalmas Nyomás lehet ha minden lépésed nézik kamu híreket generálnak rólad.
Tudjátok ezért gyűlölök magyar lenni. Ez a nép aminek semmi nem jó. Tehát idejön Rihanna. Kritizálják. Voltam Guns n Roses koncerten előttem egy magyar nő panaszkodik hogy miért ilyen hangosak(ez egy hosszabb nevetséges töténet. Szánalmas. írj rám ha érdekel.)
És nem utosó sorban hogy sajnos Tinédzserek idióták,k*rvák, díszb*zik és had ne soroljam(MINDEN TISZTELETEM A KIVÉTELEKÉ) Nem mondom hogy más országban sokkal jobb lehet de ennél biztos.
Mivel így elkanyarodtam visszatérek az eredeti témához és lehet rám azt mondani szívtelen vagyok hát legyen.
Kívánom hogy csak a felét éljék át annak (azok akik azt mondják Demire hogy sajnáltatja magát) amit ő. A pánikbetegséget drog/alkoholfüggőséget. Után álljanak fel! Kevesen lennének rá képesek az is biztos.
#PrayforDemi
1 felhasználónak tetszik: Zsóka11
2018. július 25. 12:42 #33
romlottspárgatök
romlottspárgatök
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.28.
Hozzászólás: 69
Csatolások: 0
Azonosító: 269740
Offline offline
Idézet (oncer_cspanka3 @ 2018.07.25. 12:18)
Demi az az ember aki hatalmas példa kéne legyen mindenki szemében még azoknak is akik nem hallgatják vagy nem szeretik a zenét amit csinál. 
Sok Példaképem nem él már köztünk és igenis büszkén állítom hogy Demi az aki nem tartozik közéjük, de most úgy probálom leírni a dolgokat hogy ne legyek elfogult. Amikor valaki kis tinir*banc és depressziós és ahogyan Demi volt az
nos a kettő baszottul nem fér egymás mellé. kemény harcok áran de megbirkózott mindennel ami NAGYON tiszteletre méltó. 
És amit eddig szó nélkül hagytam de fojtogatta a torkom az az hogy ahányszor megjelenik itt róla egy cikk a sok okos elkezdi ócsárolni hogy csak sajnáltatja magát. Nos eddig azt mutatta hogy ő az élő példa hogy ki lehet mászni a gödörből. Visszaesett. Előfordul. Hatalmas Nyomás lehet ha minden lépésed nézik kamu híreket generálnak rólad.
Tudjátok ezért gyűlölök magyar lenni. Ez a nép aminek semmi nem jó. Tehát idejön Rihanna. Kritizálják. Voltam Guns n Roses koncerten előttem egy magyar nő panaszkodik hogy miért ilyen hangosak(ez egy hosszabb nevetséges töténet. Szánalmas. írj rám ha érdekel.) 
És nem utosó sorban hogy sajnos Tinédzserek idióták,k*rvák, díszb*zik és had ne soroljam(MINDEN TISZTELETEM A KIVÉTELEKÉ) Nem mondom hogy más országban sokkal jobb lehet de ennél biztos.
Mivel így elkanyarodtam visszatérek az eredeti témához és lehet rám azt mondani szívtelen vagyok hát legyen.
Kívánom hogy csak a felét éljék át annak (azok akik azt mondják Demire hogy sajnáltatja magát) amit ő. A pánikbetegséget drog/alkoholfüggőséget. Után álljanak fel! Kevesen lennének rá képesek az is biztos.
#PrayforDemi

fú de utálom demi rajongóit laugh.gif
Persze, a problémás fiatalok/tinik divat depisek, mindegyiknek a lelkébe látsz és tudod, hogy ők nem mentek keresztül olyan szörnyűségeken mint demi. Csak demi betegsége valós.
1 felhasználónak tetszik: Elody
2018. július 25. 13:12 #34
jelenaismylove
jelenaismylove
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.19.
Hozzászólás: 56
Csatolások: 0
Azonosító: 267917
Offline offline
Nem tudtam hogy ennyire rossz a helyzet. Remélem minél hamarabb felépül,nagyon erős nő
2018. július 25. 13:52 #35
DreamerGirl9
DreamerGirl9
új tag
 
StátuszAhhoz túl rövid az élet, hogy boldogtalanságban éljünk, ezért csak azokat a célj
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.18.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 267906
Offline offline
Szerintem is jobb lenne Deminek az, ha abbahagyná ezt a zenebizniszt, mert így csak tönkre fog menni.. unsure.gif
2018. július 25. 14:08 #36
Csöppség
Csöppség
visszatérő vendég
 
StátuszSic Parvis Magna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.30.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 0
Azonosító: 214375
Offline offline
Ezen már nem tudok meglepődni. Egyre lejjebb és lejjebb süllyed a szememben. Nem tudom már sajnálni. Ő már nem példakép a fiataloknak, hanem csak egy rossz példa, hogy így jár az aki könnyen enged a kísértésnek. Mert biztos hogy volt lehetősége dönteni és mégis még mindig függő.
2018. július 25. 14:13 #37
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Az alkoholizmus, drogfüggőség nem betegség és senki nem fog meggyőzni az ellenkezőjéről. Minden függőség csupán választás kérdése. Ő döntött a saját sorsáról, amikor először igent mondott ezekre a szerekre. Apám is alkoholista volt. Bele is halt. Egy percig nem tudtam sajnálni. Demit se tudom.
2018. július 25. 14:16 #38
SoLettisha
SoLettisha
 
Státusz"This is who the fuck I am."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 500
Csatolások: 0
Azonosító: 159669
Offline offline
Még, hogy erős.... biggrin.gif Demi nem erős, hanem szánalmas. Az erős nő, akiről itt fantáziáltok nem a kórházban feküdne mert túltolta a herkát. Gondolom a saját mocskában fekve leltek rá, mint általában a túladagoltaknál szokás. Gusztusos lehetett.
Ez a nő nem példakép. A példakép nem egy gyenge jellemű ember, aki folyton vissza csúszik. A példakép erős és gerinces. Nem azzal haknizza körbe a sajtót, hogy így meg úgy légy erős, hogy aztán ájultra lőjje magát egy bulikázás közben. Mindjárt megsajnálom. Ezzel gyakorlatilag legitinálja a gyengeséget, jellemtelenséget.
Ennek a lánynak évek hosszú kezelése kéne, meg egy-két izmos pofon, hogy eszéhez térjen. Mert ha valaki ekkora gyenge roncs, azon a buksi simi nem hogy nem segít, csak még tovább ront. Vonuljon el, éljen átlagos életet és akkor nem kell annyira nagyon hú de szenvedni a csúnya, kemény, rideg show business világában.
Aki nyavalyog, de nem változtat, annak még nem fáj eléggé.
Ez egy nagyon igaz, és jogos mondat.
A sajnálatom és együttérzésem meg azoknak a súlyos beteg embereknek tartogatom, akik bármit megtennének a gyógyulásért, és akik képesek megbecsülni a saját életüket.
Ennyi.
2018. július 25. 14:24 #39
Alenna
Alenna
ʟᴀ ᴜɴɪᴄᴀ
 
Státuszone thing about karma, that bitch will finds you
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.29.
Hozzászólás: 2552
Csatolások: 37329
Azonosító: 267566
Offline offline
Nagyon sajnálom őt! Mielőbbi felépülést kívánok neki! heart.gif
2018. július 25. 15:26 #40
- törölt felhasználó -    
Kíváncsi lennék, hogy ha nem egy világsztárról, ex-Disney üdvöskéről lenne szó, akkor ugyanúgy támogatnák-e őt az emberek. Nem hiszem. Semmi bajom Demivel, néhány számát hallgatom is, de ezt csakis saját magának köszönheti. Gondolom nem tartott senki fegyvert a fejéhez, hogy most juttassa be a szervezetébe a drogot. Tudok a kemény múltjáról (mielőtt valami hardcore Demi rajongó felhozza), de az semmire sem mentség. Nem csak Deminek, másnak sem. Ő döntött úgy, hogy feldobja a bulit és szív egy kicsit / belövi magát. Demi még mindig függő, akkor is ha néha (úgyis gyakran, talán naponta) csinálja. Most meg lett ennek a következménye. Én ezekre a túladagolásos, alkoholmérgezéses sztorikra mindig azt mondom, hogy kezet foghat saját magával és gratulálhat a tükörképének. Remélhetőleg Demi észbe kap és most végre komolyan veszi az egészet, hogy leszokjon. Érdekes, hogy az ilyen emberek állítják be magukat a médiában a legegyüttérzőbb, legszentebb embereknek, orrba-szájba tolják a motivációs dumákat, közben a háttérben pedig csak drogfüggő androidok, akik semmiben sem hasonlítanak az általuk eljátszott szerepre. xxx
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok