Starity

Naloxon mentette meg Demi Lovato életét

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. július 25. 15:03 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Rossz társaságba keveredett Demi Lovato, sejtették, hogy ebből baj lesz.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. július 25. 15:29 #2
eszti136
eszti136
ʙᴀᴅ ᴀᴘᴘʟᴇ
 
Státuszthe future is bright, because we are in it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 3306
Csatolások: 1063
Azonosító: 155335
Offline offline
Ez ijesztő. Remélem megváltozik Demi gondolkodásmódja, és abbahagyja ezt. Ha más nem, vonuljon vissza, próbáljon meg valahogy ellene tenni, ne legyen öngyilkos. Mondjuk kívülállóként könnyű beszélnem.
2018. július 25. 16:07 #3
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Tudom, milyen az, mikor rossz társaságba keveredsz és rávesznek erre-arra, gondoltam, hogy Demi is emiatt csinálta ezt.
Dani Vitale (aki Demi háttértáncosa) szülinapját ünnepelték és képtelen vagyok felfogni, hogy az ilyenek nevezik magukat Demi közeli barátainak, mint ez a Dani, undorító, hogy hagyta a barátnőjét visszaesni. Ha annyira közeli barát akkor tudhatta volna, hogy nem szabad egy mentális beteget rávenni, hogy kipróbálja a drogot, mert rossz vége lesz.
Az igazi barátai Nick, Marissa, Matthew és Sirah, és nagyon nem örülök, hogy megszakította a kapcsolatot Marissa-val és összeveszett Nick-el is, mert ők azok akik mindig ott voltak neki és vigyáztak volna, hogy ez ne történjen meg.
Én így is büszke vagyok rá, szerintem becsülendő, hogy 6 évig kerülte a drogot és az alkoholt és felvállalta a korábbi ptoblémáit. Döbbenet, hogy a napokban a hetedik stúdióalbumát vette fel és tweetelt is róla, hajszínt is váltott, erre hirtelen ez történt.
Szó sincs arról, hogy öngyilkos akarna lenni, vagy, hogy nem bírja a hírnevet, hiszen ott van neki a családja és a rajongói, szereti a zenét és csinálni is.
Remélem jobban lesz, imádkozom az én Demimért. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Selz1992
2018. július 25. 16:14 #4
BeccaBee
BeccaBee
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.14.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 240326
Offline offline
Az oke hogy rossz társaság de az ember dönti el mire mond igen... Miért tesznek úgy az emberek mintha Demi ártatlan lenne es ugy kényszerítették volna?
2018. július 25. 16:29 #5
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Azért ne hárítsuk már teljes egészében másokra a felelősséget, hiszen kettőn áll a vásár...
Demi július elején összeveszett a mentorával, és a barátai szerint már ez is intő jel volt, hogy kezd visszacsúszni. Emellett aki kicsit is követi, vagy akár most utánaolvasott az életútjának, az tudja, hogy Demi sosem bírta ki huzamosabb ideig, és mindig visszaesett.
A több mint egy hónapja publikált Sober egy intő jel volt, tehát senki se ámítsa azzal magát, hogy ez mind egy este leforgása alatt történt.
2 felhasználónak tetszik: CandUs, An_d_a
2018. július 25. 16:48 #6
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Azt gondolná az ember,hogy hírességekkel nem történhet meg az,hogy rossz társaságba keverednek...ó, dehogyis nem, sőt! Ők azok, akik a legjobban befolyásolhatók, hiszen egyes emberek eszét annyira el tudja venni a hírnév,hogy ezekután márcsak szórakozni akarnak, felhőtlennek látják az életet.
Nagyon sajnálom,hogy ez lett a sorsa, legszívesebben letartóztatnám ezeket az embereket, márcsak azért is,mert a drog illegális. Remélem minnél hamarabb megszakítja a kapcsolatot ezekkel az emberekkel.
2018. július 25. 17:09 #7
- törölt felhasználó -    
Ojje, igazam lett, akkor most megyek lottózni, hátha a lottószámokat is így eltalálom rohog.gif
2018. július 25. 17:42 #8
Coco St. Claire
Coco St. Claire
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.14.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 1
Azonosító: 270080
Offline offline
Szép kis barátai vannak, ha betáraznak Narcanból, ahelyett, hogy elcipelnék egy hozzáértő mentálhigiénés tanácsadóhoz. Az elvonón csak a függőség tüneteit kezelik, ennek a lánynak a fejét kéne rendbe tenni.
2018. július 25. 18:07 #9
- törölt felhasználó -    
A "mentor", aki egy olyan szerződést íratott vele alá, hogyha valaha újra vissza mer esni, akkor végeztek egymással és a CAST Center tagja se lehet tovább. Az ilyen ember azonnal adja vissza a papírjait, és soha az életben ne mentoráljon senkit.

Lehet itt azon agonizálni, hogy a "barátok" ártatlanok. Hát nem. Rohadtul nem mindegy, hogy az ember körül milyen emberek vannak, főleg egy függő, problémás ember esetében nem mindegy. Hogy azok akik körülvesznek tényleg törődnek veled, vagy csak arra kellesz nekik, hogy termeld a pénzt. Deminél sajnos már számtalanszor bebizonyosodott, hogy utóbbi. Az a baj a baráti társaságának a 85%-a olyanokból áll, akik egyben az alkalmazottai is. Ők soha az életben nem fognak neki semmiben se nemet mondani, mert tőle kapják a fizetést, az ingyen nyaralásokat. És már alapból itt kezdődik a baj. Annyira vágyik a szeretetre, hogy inkább minden jött ment embert a bizalmába fogad. Ahogy előttem is írta valaki, gyönyörű kis "barátok", ha betáraznak Narcanból. Arcon köpném magam ha én valaha is ilyen barát lennék.

A média meg most hetekig névtelen forrásos sztorikat fog kreálni - az elmúlt 10 percben 3 különböző változatot olvastam - viszont van egy Twitter felhasználó aki évek óta szivárogtat ki róla képeket, infokat, amik az esetek 90%-ában igaznak bizonyultak mindig, és hajnalban is elég kemény dolgokat írt ki a barátairól és az agyonbotoxolt anyjáról, amikből ha csak a fele is igaz, ismét megmutatta, hogy megbukott anyaként. Egyedül ebből nem fog tudni kilábalni - már ha egyáltalán akar még küzdeni sad.gif - és a körülötte lévő emberekkel is kitörölheti a seggét. Nem tudom mi lesz vele. sad.gif
2018. július 25. 18:20 #10
Madame
Madame
visszatérő vendég
 
StátuszEgy jó könyv társaságában kikapcsolódni: ez a hygge gondolatának egyik sarokköve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.16.
Hozzászólás: 109
Csatolások: 0
Azonosító: 242739
Offline offline
Nem tudom megérteni azokat, akik sajnálják most Demit. Belement. Lehet, hogy ráették, győzködték, de Demin múlt.
2018. július 25. 18:58 #11
joly30
joly30
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.06.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 0
Azonosító: 264163
Offline offline
Mindenki a saját életéért felelős. Nem lehet senkit kényszeríteni ha ő nem akarja. A rossz társaságot el lehet kerülni.
2018. július 25. 19:43 #12
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Remélhetőleg ő és a környezete is felnő a helyzethez, és végre megkapja a szükséges segítséget.
2018. július 25. 19:53 #13
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
hagyjuk már azt, hogy ráerőltették, basszus felnőtt nőről van szó. lehet nemet mondani.
2018. július 25. 20:02 #14
Blarece
Blarece
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.10.
Hozzászólás: 532
Csatolások: 5438
Azonosító: 258797
Offline offline
Egyetértek az előttem szólókkal. Nem kényszerítette senki.
Dehát a celebek mindig áldozatok az ilyen esetekben. (érezd a szarkazmust)
2018. július 25. 20:06 #15
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Idézet (szandilovatic @ 2018.07.25. 18:07)
A "mentor", aki egy olyan szerződést íratott vele alá, hogyha valaha újra vissza mer esni, akkor végeztek egymással és a CAST Center tagja se lehet tovább. Az ilyen ember azonnal adja vissza a papírjait, és soha az életben ne mentoráljon senkit.

A nickedből arra merek következtetni, hogy Demi rajongója vagy, szóval feltételezem, hogy láttad a Simply Complicatedet...
Én nem tudok részleteket, nem követem akkora figyelemmel az életét, de a dokumentumfilmet látva szerintem az is csoda, hogy anno 2012-ben nem hagyták ott a francba, és még a totális ellenállás, manipuláció és lázadás ellenére is segítettek neki kilábalni a gödörből. Csak ők tudják, milyen embertpróbáló volt számukra az, hogy Demit a helyes útra tereljék, és pont ezért szerintem a világ másik végéről senkinek semmi joga a szemükre hányni, ha nem akarják ezt újra végigcsinálni... Merthogy közhely, de tényleg csak azon lehet segíteni, aki elismeri, hogy segítségre van szüksége, és hagyja.
3 felhasználónak tetszik: CandUs, romlottspárgatök, An_d_a
2018. július 25. 20:15 #16
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Jóideje nem szimpatizálok vele, de nem örülök, hogy ez történt vele. De annak ellenére, hogy nem ismerem őt,akkor sem lehet ilyen szinten másra hárítani a felelőséget. Nem tudom, hogyan zajlott pontosan a történet, de az ő döntése volt. Attól, hogy valakit győzködnek vagy rá akarnak beszélni valamire, még nem törvényszerű, hogy azt kötelező el is fogadni.

Viszont: nagyon remélem, hogy ezután elgondolkodik és változtatni fog. Mert ez már nem az első ilyen alkalom, hogy mélyre csúszik, viszont ezek szerint az előző alkalomból nem tanult. Így viszont annak, amit évekig hangoztatott, miszerint Stay Strong...nem látom, hogy megfogadta volna a saját maga tanácsát.
2018. július 25. 20:24 #17
- törölt felhasználó -    
Idézet (Diala @ 2018.07.25. 20:06)
A nickedből arra merek következtetni, hogy Demi rajongója vagy, szóval feltételezem, hogy láttad a Simply Complicatedet...
Én nem tudok részleteket, nem követem akkora figyelemmel az életét, de a dokumentumfilmet látva szerintem az is csoda, hogy anno 2012-ben nem hagyták ott a francba, és még a totális ellenállás, manipuláció és lázadás ellenére is segítettek neki kilábalni a gödörből. Csak ők tudják, milyen embertpróbáló volt számukra az, hogy Demit a helyes útra tereljék, és pont ezért szerintem a világ másik végéről senkinek semmi joga a szemükre hányni, ha nem akarják ezt újra végigcsinálni... Merthogy közhely, de tényleg csak azon lehet segíteni, aki elismeri, hogy segítségre van szüksége, és hagyja.


Ha gondolod és van kedved privátban szívesen beszélgetek róla, mert egyrészt nem akarom szetoffolni a topikot, másrészt nem akarok olyan állítólagos információkat kiírni ami egyeseknek okot ad arra hogy 24 óra leforgása alatt megírja róla a 4,5, vagy esetleg 6.cikkjét is.. rolleyes.gif
2018. július 25. 20:33 #18
lily flowers
lily flowers
visszatérő vendég
 
Státusz*·˚➹₊·➳
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.19.
Hozzászólás: 425
Csatolások: 3
Azonosító: 260958
Offline offline
nem vagyok rajongója, ezt leszögezném, mielőtt leírnám a véleményemet. sőt, elég unszimpatikus. DE!

ti aztán tényleg nem tudjátok, mi az az empátia. fogalmatok sincs, milyen függőnek lenni. drogoztatok már valaha? kötve hiszem. én sem, én is csak elképzelni tudom, mert sokat olvastam már róla meg stb. de sokan itt a hozzászólásokban kb 2 agysejttel rendelkezik. addig nem tudjátok milyen nehéz ilyen függőséggel küzködni, amíg te vagy valaki rokonod/barátod ebben a szituban nincsen benne. irtó nehéz kigyógyulni a drogfüggőségből, és Demi nagyon erős volt, amikor évekig tiszta volt. sokat küzködött ez a lány életében. hallottatok már a mentális betegségekről? depresszió, szorongás, ilyenek? emiatt is visszaeshetett. ha egyszer függő voltál, egész életedben harcolnod kell az ellen, nehogy visszaess. és van, hogy sajnos megtörténik. értem én, hogy Demi felnőtt nő, el tudja dönteni, hogy be akar-e drogozni vagy sem, de amit ti nem érthettek az az, hogy már egyszer kemény függő volt. és mi van, ha beleerőszakolták? hogy jaj Demi, tudod milyen jó érzés, vagy hogy mindegyikük be volt drogozva és Demi nem tudott ellenállni? ti ezekbe egyáltalán nem gondoltok bele és egyből bíráljátok, hogy mennyire idióta meg stb. ideje lenne már kicsit fejleszteni nektek azt a készséget, hogy belegondoltok az ő helyzetébe. amúgy csak azért, mert nem bírsz valakit, attól nem kell utálkozni vele. mutassatok már egy kis együttérzést... vagy tényleg ennyire bonyolult lenne ez? az emberek már annyira lebutultak ebben a fejlett világban, hogy semmi együttérzésük nincs? ez eléggé elszomorít. és honnan tudjátok amúgy, hogy nem hagyja magát, hogy segítsenek rajta?

Deminek minnél hamarabbi gyógyulást kívánok és bízok benne, hogy ki tudja a szarból verekedni magát megint. erős nő, biztos képes lesz rá.
2018. július 25. 20:41 #19
Kenna
Kenna
visszatérő vendég
 
StátuszIn case you haven't noticed,I'm a weirdo.I don't fit in,And I don't want to...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.13.
Hozzászólás: 304
Csatolások: 0
Azonosító: 270073
Offline offline
Mindig kettőn áll a vásár, tehát kétlem, hogy Demit annyira kellett győzködni, hogy újra a droghoz nyúljon. Mégis, úgy próbálják beállítani, mintha csak azokon a bizonyos "barátokon" múlt volna
2018. július 25. 21:38 #20
Madame
Madame
visszatérő vendég
 
StátuszEgy jó könyv társaságában kikapcsolódni: ez a hygge gondolatának egyik sarokköve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.16.
Hozzászólás: 109
Csatolások: 0
Azonosító: 242739
Offline offline
lily flowers:
Én például azért nem bírok együtt érezni vele, mert már eljátszotta. Mindig megy a sztárvilágban, hogy "szegény kis XY". És ha kigyógyul, akkor pedig jön a "Már Y éve nem iszik/drogozik stb" cikk. Utána a "hoppá, jódolgában visszaesett" szitu. Aki sokszor visszaesik ne győzködjön engem, hogy "ja, most kigyógyulok, becsszó". Jól tudom, hogy mi a függőség, rengeteg barátomat és családtagomat segítettem ki, illetve figyeltem meg erről az állapotról. Tudom, hogy mi az akaraterő. De nehogymár többre tartsák Demi "jaj visszaesett" meg "jaj kigyógyult" állapotát, mint azt, hogy például egy családapa kigyógyul az alkoholizmusából. Mert míg az utóbbi egy hátba veregetést kap, és megdorgálják, hogy rá se kellett volna szokjon, addig a nagy sztárok (és itt hangsúlyozom, hogy nem Demivel van bajom) folyton dicséretet kapnak, hogy "ezaz, nagyon ügyes vagy, így tovább, példakép vagy stb." mégis visszaesnek. És akkor jönnek a nagy szent szövegekkel, hogy "rávettek", "agitáltak". A fanok erre bólogatnak, és a kritikusok lehordják. Én függetlenként írok kommentet. Mert azt bárki odatudja írni, hogy "nem utálom, DE...".
Ha kigyógyult akkor bizonyítson. Persze, a sajtó nem kapja le ahogy visszautasítja az ilyent, de nekik sem kell minden a médiáról szóljon. Őket előbb-utóbb úgyis észreveszik, hogy "né' má' nem fogott drogot egy ideje", és jön egy csomó cikk a kitartóerejéről.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok