Starity

Tarja: „ Minden a Nightwish-sel kezdődött"

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. augusztus 01. 13:10 #1
TarjaNightwish
TarjaNightwish
Bruja de Oz
 
StátuszYo soy la muerte, soy la maldición, soy tu perdición....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 2036
Csatolások: 235
Azonosító: 198762
Offline offline
Tarja nem is lehetne boldogabb, hiszen két napja került a boltokba vadonatúj DVD-je, ami azonnal meghódította a slágerlistákat. Az énekesnő azonban most újból visszatekintett a múltba és egykori csapatáról, a Nightwish-ről mesélt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. augusztus 01. 15:54 #2
nelli1d
nelli1d
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.24.
Hozzászólás: 71
Csatolások: 0
Azonosító: 174166
Offline offline
Na, előkapartam az ezer éves starity fiókom, csak hogy megkérdezhessem, hogy mégis minek van ennyi Tarjás cikk? Mert az oké, hogy a szerző nagyon szereti, biztos a kedvence, de róla van messze a legtöbb hír, holott szerintem az olvasók nagy része azt sem tudja ki az. A kommentek mennyiségéből nézve úgy kb senki sem olvassa, szóval komolyan érdekel, hogy miért kell megosztani mindent az énekesnővel kapcsolatban, miközben sokminden olyan hír van, ami nem kerül itt megosztásra, pedig sokakat érdekelne?

Persze, ha nem érdekel, ne kattintsak, csak már a sokadik ilyen hír után elgondolkoztam a kérdésen.
1 felhasználónak tetszik: Zsóka11
2018. augusztus 01. 15:59 #3
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
tUdoM, hOGy MáR rÉG vOlt, de akkor is sajnálom, hogy elváltak útjaik, és őszintén szólva nagyon kíváncsi lennék, hogy milyen albumot csinálnának együtt (jó, valószínűleg olyat, mint Tarja nélkül, mert Tuomas senkit nem enged a dalok közelébe biggrin.gif)
viszont nagyon adnék valamilyen évfordulón egy koncertet, ahol Tarja is énekel pár dalban, végül is már tényleg tök régen kirakták, tovább léptek, idk... lenne rá esély qwq
2018. augusztus 01. 16:01 #4
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
nelli1d:
például én is nagyon kedvelem Tarját, és mindig elolvasom a cikkeket róla, annak ellenére, hogy nem szólok hozzá az összeshez
mármint ha nincs feltűnően mondanivalóm a témához, akkor minek spammeljek? ugyanakkor szívesen követem a munkásságát, és örülök, hogy ezt megkönnyítik a rendszeres cikkekkel
2018. augusztus 01. 16:30 #5
Hyerin-ah
Hyerin-ah
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.10.
Hozzászólás: 202
Csatolások: 0
Azonosító: 259651
Offline offline
Idézet (nelli1d @ 2018.08.01. 15:54)
Na, előkapartam az ezer éves starity fiókom, csak hogy megkérdezhessem, hogy mégis minek van ennyi Tarjás cikk? Mert az oké, hogy a szerző nagyon szereti, biztos a kedvence, de róla van messze a legtöbb hír, holott szerintem az olvasók nagy része azt sem tudja ki az. A kommentek mennyiségéből nézve úgy kb senki sem olvassa, szóval komolyan érdekel, hogy miért kell megosztani mindent az énekesnővel kapcsolatban, miközben sokminden olyan hír van, ami nem kerül itt megosztásra, pedig sokakat érdekelne?
Persze, ha nem érdekel, ne kattintsak, csak már a sokadik ilyen hír után elgondolkoztam a kérdésen.


Teljesen egyetértek Veled! És már egy jó ideje bennem is megfogalmazódott ez a kérdés, és direkt felmentem majdnem az összes cikkre, ezzel a nővel kapcsolatban és itt-ott egy vagy két komment, de a legtöbbnél szinte semmi. huh.gif unknw.gif
2018. augusztus 01. 20:54 #6
vintagegirl
vintagegirl
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.07.29.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 270449
Offline offline
Ahogy Pocok2001 írta, én is elolvasom a Tarjával kapcsolatos cikkeket, de nem szokásom hozzászólni. smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!