Starity

Rosszabbodott Demi Lovato állapota!

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. augusztus 01. 14:21 #1
vikimumus
vikimumus
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.24.
Hozzászólás: 995
Csatolások: 68
Azonosító: 125739
Offline offline
Demi Lovato állapotáról újabb információt osztott meg a TMZ. A hírportál értesülései szerint az énekesnő nincs jobban.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. augusztus 01. 14:53 #2
- törölt felhasználó -    
Szegény nagyon sajnálom... sad.gif sad.gif sad.gif
Kitartás Demi... wub.gif wub.gif
2018. augusztus 01. 15:00 #3
yoonkook
yoonkook
visszatérő vendég
 
StátuszIf you listen closely you can hear me not caring.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.03.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 269565
Offline offline
Amúgy szerintem elég gáz,hogy még betegen se hagyják békén az embert és 1000 meg 1000 cikket írnak róla dry.gif
2018. augusztus 01. 15:55 #4
Bree99
Bree99
visszatérő vendég
 
StátuszMillion lies in a million temples, It’s only fear, become a pioneer oh-oh.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.18.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 3
Azonosító: 251699
Offline offline
Jajj szegény... biggrin.gif Én már nem rosszból, de nem tudom sajnálni... Naponta hány ember kerül kórházba akármilyen nyavalyával? K*rva sok, és senkit nem érdekel... Mindig Csak a sztárok... Ha egy átlag emberrel történik valami a kutya se sz*rja le... Kellett neki drogozi megint? Így járt, talán legközelebb jobban odafigyel majd. Én volt, hogy ételmérgezés miatt kerültem kórházba, semmi nem maradt meg a szervezetembe, majdnem kiszáradtam, és este 11kor kerültem kórházba... Kit érdekelt a családomon kívül? Az égvilágon senkit.
2018. augusztus 01. 16:02 #5
- törölt felhasználó -    
Hu már nagyon unalmas! Meg is érdemlik aki ilyen hülye volt! Egy normális ember nem keveredett volna ilyen társaságba és akkor most nem lenne ez a nagy hiszti!
2018. augusztus 01. 16:53 #6
welcometothereallife
welcometothereallife
új tag
 
StátuszBe a little bit crazy, just for a fun
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.20.
Hozzászólás: 43
Csatolások: 0
Azonosító: 259088
Offline offline
Szerintem meg ha unalmas egy cikk, akkor ne kattints rá, hogy odakommenteld: jaaaaaahj de unalmas már ez az egész jajj. Ha valakinek a rossz egészségügyi állapotára ennyi a válaszold, akkor húzz el innen, mert senki nem kíváncsi rád, és a véleményedet feld.ghatod magadnak. Valakinek Demi nagyon sokat jelent, és nagyon rossz lehet olvasni nekik az ilyeneket, hogy "hát totálisan megérdemelte, a kis nyomorult, khm". Ha nem tudsz semmi pozitívat írni, ne írj semmit, mert rohadt idegesítő.

Amúgy nem követem annyira Demit, de jobbulást neki, és remélem, nem fordulnak rosszabbra a dolgok sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Alenna
2018. augusztus 01. 16:57 #7
Bree99
Bree99
visszatérő vendég
 
StátuszMillion lies in a million temples, It’s only fear, become a pioneer oh-oh.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.18.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 3
Azonosító: 251699
Offline offline
welcometothereallife A komment szekciót erre találták fel... Mindenki odaírhatja mit gondol.
2018. augusztus 01. 17:06 #8
welcometothereallife
welcometothereallife
új tag
 
StátuszBe a little bit crazy, just for a fun
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.20.
Hozzászólás: 43
Csatolások: 0
Azonosító: 259088
Offline offline
Én is csak leírtam mit gondolok biggrin.gif
2018. augusztus 01. 17:06 #9
- törölt felhasználó -    
Én ehhez semmi egyebet nem tudok már hozzáfűzni (főleg, hogy csak Demi rajongóinak a kis lelkét bántanám vele), csak annyit, hogy épüljön fel, hogy tegye ki az életéből azokat az illetőket, akik tudva a korábbi függőségéről, drogot adtak a kezébe és aztán ott hagyták félholtan. Remélhetőleg van esze a lánynak.
2018. augusztus 01. 17:07 #10
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Bree99
Nyilván rólad azért nem írtak cikket, hogy ételmérgezésért kórházban voltál, mert nem vagy világsztár 6 albummal, hatalmas eladási számmal és rajongótáborral a hátad mögött. Érted a családod és barátaid aggódtak, de egy sztárért nyilvánvalóan a rajongói is aggódnak, mivel több millióan hallgatják a zenéjét és néznek fel rá.

Lesz.rom mi a véleményed róla, mindenki azt gondolja róla amit akar, de ezt a felháborodást hagyjuk már az átlagemberek meg sztárok megkülönböztetése miatt, mert rohadt nevetséges.
Ha nem vetted volna észre egy sztárhírportálon vagy, ahol sztárokról írnak hírt, ebbe beletartozik az is ha valaki kórházban van.
Ha átlagemberekről akarsz olvasni akkor nézz híradót vagy érdekel is engemxd

Deminek meg jobbulást kívánok, ezek a tünetek várhatóak voltak, azért kitartást neki és remélem jót fog neki tenni a kezelés.
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Alenna, moonlightgirl
2018. augusztus 01. 17:27 #11
- törölt felhasználó -    
Jaj Istenem... Megkezdődtek nála az elvonási tünetek. rohog.gif Vicc ez a nő komolyan...
Itt a kommenteken jót nevetek. Egy híresség semmivel sem különb, mint egy átlag ember ugyanúgy leszarják most őt is. Már bocs. pardon.gif
Tényleg unalmas már és abban is biztos vagyok, hogy a következő 5 évben csak ezt a sztorit fogjuk hallani tőle.
Nem hiszem, hogy 2010 óta ez volt az első és az utolsó alkalom, hogy drogozott vagy ivott. Egyébként pedig marhára nem érdekel az egészsége, magánügy. Nem sok közünk van hozzá. 20-30 évvel ezelőtt még voltak olyan előadók, akiknek csak a nevét ismertek, mégis hallgattuk a zenejét, nem voltunk rá kíváncsiak mikor lázas vagy mikor megy be a kocsmába inni.
Az pedig, hogy Demire több millióan felnéznek, már nem hiszem, hogy így van. A Stay Strong duma egy hatalmas média fogás volt, amivel jó sok pénzt tömött a zsebébe, de ha csak ennyire futja, akkor jobb lesz, ha befejezni a karriert. Akkor nincsenek drogok, meg piálás.
2018. augusztus 01. 17:39 #12
Bree99
Bree99
visszatérő vendég
 
StátuszMillion lies in a million temples, It’s only fear, become a pioneer oh-oh.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.18.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 3
Azonosító: 251699
Offline offline
Zsóka11
"de ezt a felháborodást hagyjuk már az átlagemberek meg sztárok megkülönböztetése miatt, mert rohadt nevetséges."

Szerintem meg az nevetséges, hogy egy átlag ember dolgait kb semmibe veszik ey sztárért meg aggódik kb a fél világ. Nem gondolod, hogy ez a nevetséges? Ok, vágom, hogy rajongói vannak, de ha pl Lucy Hale (aki mellesleg a példaképem) szintén ilyen problémával kerülne kórházba, nem tudnám sajnálni, mert az Ő hibája volt...
2018. augusztus 01. 17:41 #13
Bree99
Bree99
visszatérő vendég
 
StátuszMillion lies in a million temples, It’s only fear, become a pioneer oh-oh.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.18.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 3
Azonosító: 251699
Offline offline
khalifa Ezzel egyetértek!
2018. augusztus 01. 17:41 #14
ParkNiNeul
ParkNiNeul
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.13.
Hozzászólás: 550
Csatolások: 11
Azonosító: 268665
Offline offline
Remélem, minél hamarabb felépül. Demi régen a világot jelentette nekem, ő volt az első híresség, akire igazán felnéztem és miatta kezdtem el énekelni is. Az évek során igaz, kevésbé követtem a dolgait, nem azért, mert többé már nem szeretem, vagy ilyesmi, egyszerűen csak a mostani dalai nagy többsége valahogy már nem tud úgy megfogni, mint az Unbroken vagy a DEMI dalai, viszont ettől függetlenül nagyon szeretem őt, mint embert. Hibázott, ez teljes mértékben igaz, de ki nem hibázik? A hírességek is esendő emberek, akiknek ugyanúgy vannak problémáik annyi különbséggel, hogy őket van, hogy egy egész világ tartja szemmel. Nem értem, a "velem is történt már szörnyű dolog, mégsem érdekel senkit a családomon/barátaimon kívül" logikát, hiszen az adott illető nem egy híresség, nincsenek rajongói, kvázi egyértelmű, hogy nem is fog olyan figyelmet kapni az ő problémája, mint egy hírességé, akinek több ezer ember követi napi szinten a munkásságát és az életét. És teljesen egyetértek Zsóka11-el, ez egy hírességekről szóló oldal, ahol friss hírekkel szolgálnak nekünk mindenféle hírességgel kapcsolatban, azt pedig mindenki meg tudja válogatni, hogy melyik cikkre kattint rá, és melyikre nem.
Tényleg szívből remélem, hogy Demi hamar felépül és onnan egyenesen az elvonóra megy, mert tudom, hogy meg tudja csinálni és le tud szokni, mert erős nő. Rosszul válogatta meg a baráti társaságát, ez igaz, de remélem, tanul ebből, elvégre itt már tényleg az élete forgott kockán, ami nem egy kis dolog, és szerintem Demi van olyan okos, hogy újraértelmezi az egész életét és ha a boldogságához és egészségéhez az kell majd, hogy visszavonuljon a médiától, a rajongók el fogják fogadni. Minden jót neki heart.gif
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Alenna, moonlightgirl, Zsóka11
2018. augusztus 01. 17:48 #15
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Bree99
És arról ő tehet, hogy a média így felfújja és minden második cikk róla szól? Ő kéri meg az embereket, hogy írjanak már róla ennyi cikket? Hidd el, ebben a pillanatban annak örülne a legjobban, hogy ha nem írnának róla egyáltalán, sőt egyik sztár se szeretné, mert ez az ő magánélete. Egyik sztár sem tehet arról, hogy a magánéletében meg az egészségi ügyében turkál a média és még is lehozzák, hogy több millió ember értesüljön arról, hogy x meg y együtt van (például).
Ja és azt cáfolnám, hogy a fél világ érte aggódik, mert a hírek alatt tömeges 'kit érdekel' meg 'drogos r.banc' hozzászólások vannak, több az utálkozó, ítélkező trágár hozzászólás mint az aggódó, tisztességes.
Komolyan mondom, néha annyira fogom a fejemet ezeken a nagy okoskodásokon, néha nem ártana gondolkozni.
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Alenna
2018. augusztus 01. 17:56 #16
moonlightgirl
moonlightgirl
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.07.30.
Hozzászólás: 37
Csatolások: 0
Azonosító: 270453
Offline offline
Aki az átlag emberek problémáiról akar olvasni/hallani az kapcsoljon oda 6 órakor valamelyik kereskedelmi csatornára, mert ez továbbra is egy hírességekkel foglalkozó oldal. De tudok jobbat is, ha te magad szeretnél bekerülni valamilyen gondoddal, akkor keresd fel nyugodtan őket, hátha viszont láthatod magad.

Jelenleg valószínőleg az a legnagyobb vágya, hogy a TMZ és az egyéb színvonaltól duzzadó oldalak egy nap 50 féle cikket hozzanak le róla, az esetek nagy többségével valószínűleg kamu infókkal. Mert ugye a "névtelen források" annyira megbízható informátorok. Majd ha kijött, összeszedte magát és saját maga nyilatkozik a történtekről, akkor utána háboroghat mindenki, de így, hogy ő jelenleg a kórházban fekszik és semmi befolyása sincs arról hogy ki és mit cikkez róla, baromira jogtalanul hőbörögtök. Ha meg annyira untat titeket 6789-ik alkalommal is erről olvasni, akkor ne tegyétek, merem feltételezni senki se tart a fejetekhez fegyvert, hogy róla olvassatok. De javítsatok ki ha tévedek.
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Alenna, Zsóka11, ParkNiNeul
2018. augusztus 01. 17:59 #17
yoonkook
yoonkook
visszatérő vendég
 
StátuszIf you listen closely you can hear me not caring.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.03.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 269565
Offline offline
Idézet
Zsóka11

És arról ő tehet, hogy a média így felfújja és minden második cikk róla szól? Ő kéri meg az embereket, hogy írjanak már róla ennyi cikket? Hidd el, ebben a pillanatban annak örülne a legjobban, hogy ha nem írnának róla egyáltalán, sőt egyik sztár se szeretné, mert ez az ő magánélete. Egyik sztár sem tehet arról, hogy a magánéletében meg az egészségi ügyében turkál a média és még is lehozzák, hogy több millió ember értesüljön arról, hogy x meg y együtt van (például). 
Komolyan mondom, néha annyira fogom a fejemet ezeken a nagy okoskodásokon, néha nem ártana gondolkozni.
Már bocs,de te is úgyanúgy elolvasod ezeket a cikkeket és ha annyire véded ezesetben Demit és te biztosra veszed,hogy ő annak örülne a legjobban ha ezek a cikkek nem léteznének/senki sem olvasná őket akkor te miért olvasod és kommentelsz is a cikk alá? Ahogy mondtad néha nem ártana gondolkozni rohog.gif
2018. augusztus 01. 18:11 #18
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Idézet (yoonkook @ 2018.08.01. 17:59)
Már bocs,de te is úgyanúgy elolvasod ezeket a cikkeket és ha annyire véded ezesetben Demit és te biztosra veszed,hogy ő annak örülne a legjobban ha ezek a cikkek nem léteznének/senki sem olvasná őket akkor te miért olvasod és kommentelsz is a cikk alá? Ahogy mondtad néha nem ártana gondolkozni rohog.gif

Hát szerintem te nem is érted mire írtam, de semmi baj XDDDD
Bree99 azért volt felháborodva mert Demiről ennyi cikk íródik, róla meg nem írtak, hogy ételmérgezése volt, nem aggódott érte a fél világ, de Demiért meg igen, és nevetséges ez a megkülönböztetés.
Erre írtam, hogy ez nem Demi hibája, hogy ennyi cikk íródik róla, ő neki nem ez volt a vágya, hogy a média róla csámcsogjon, szóval nem értem, hogy jössz ide te azzal, hogy én is elolvasom meg kommentelek alá, ennek semmi köze hozzá. _nevet.gif
Mivel én Demi rajongója vagyok, aggódom érte, ezért szeretném tudni, hogy mivan vele, de én már vagy 2 nappal hamarabb értesültem ezekről a hírekről.
Azzal, hogy elolvasom a cikkeket és kommentelek is, nem én sértem meg a magánéletét.
Jaa btw olvasás és szövegértés, alsó tagozat. wink.gif
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Alenna, moonlightgirl
2018. augusztus 01. 18:22 #19
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Hu, ez azért elég durva. Jobbulást Neki!

,,Szerintem meg az nevetséges, hogy egy átlag ember dolgait kb semmibe veszik ey sztárért meg aggódik kb a fél világ. Nem gondolod, hogy ez a nevetséges?"

Hm...lehet,hogy nevetséges, de igenis érdekelne engemet is,mi van a kedvencemmel(nem vagyok Demi fan),akár tehet, akár nem az akutális problémájáról.
Pszichés betegként az ember nem látja reálisan a dolgokat, így könnyen visszaeshet. Én ételfüggő vagyok másfél éve, és vagy 5-6alkalommal már visszaestem a bingébe hetekre,hónapokra. És nem,nem cikkezik rólam senki se,de ez nem azt jelenti,hogy egy civil ember egészsége kevesebbet vagy többet érne egy sztárénál. Az orvosok számára mindenki egy beteg ember,akit meg kell gyógyítani. Az emberek pedig mindig is aggódni fognak azokért akiket szeretnek. A szeretet fogalma pedig elég tág.
4 felhasználónak tetszik: ParkNiNeul, Alenna, Zsóka11, moonlightgirl
2018. augusztus 01. 18:24 #20
yoonkook
yoonkook
visszatérő vendég
 
StátuszIf you listen closely you can hear me not caring.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.03.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 269565
Offline offline
Idézet
Zsóka11


Hát szerintem te nem is érted mire írtam, de semmi baj XDDDD 
Bree99 azért volt felháborodva mert Demiről ennyi cikk íródik, róla meg nem írtak, hogy ételmérgezése volt, nem aggódott érte a fél világ, de Demiért meg igen, és nevetséges ez a megkülönböztetés. 
Erre írtam, hogy ez nem Demi hibája, hogy ennyi cikk íródik róla, ő neki nem ez volt a vágya, hogy a média róla csámcsogjon, szóval nem értem, hogy jössz ide te azzal, hogy én is elolvasom meg kommentelek alá, ennek semmi köze hozzá. _nevet.gif 
Mivel én Demi rajongója vagyok, aggódom érte, ezért szeretném tudni, hogy mivan vele, de én már vagy 2 nappal hamarabb értesültem ezekről a hírekről. 
Azzal, hogy elolvasom a cikkeket és kommentelek is, nem én sértem meg a magánéletét. 
Jaa btw olvasás és szövegértés, alsó tagozat. wink.gif
Jézusom,nyugodj már le nem anyukádat öltem meg rohog.gif Utólag nem kell megmagyaráznod,mert csak kínosabb lesz ez az egész rohog.gif Szerintem máskor maradj csöndben és ne köss bele másba,mert kb már csak összevissza beszélsz és picit gáz rohog.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok