Starity

Ruby Rose törölte a Twitterét Batwoman miatt

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. augusztus 12. 20:30 #1
Éowyn
Éowyn
a Nazgúlok Réme
 
StátuszWho cares if one more light goes out ... Well, I do ... RIP Chester <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.22.
Hozzászólás: 3292
Csatolások: 6247
Azonosító: 24869
Offline offline
Ruby Rose a negatív visszhang miatt nem csiripel többet, ami azért érte utol, mert megkapta Batwoman szerepét.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. augusztus 12. 20:56 #2
fluffybunny
fluffybunny
új tag
 
StátuszFiancé since 23.07.18 ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.26.
Hozzászólás: 91
Csatolások: 0
Azonosító: 270192
Offline offline
Ez elég gáz, hihetetlen, hogy mennyi rossz májú ember létezik ezen a földön, az még hihetetlenebb, hogy egyre kevesebben vannak az olyanok akik még tudnak örülni mások sikerének 100%-ban és támogatják a másikat
2018. augusztus 12. 21:23 #3
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Atyaég, nagy az Isten állatkertje, és sajnos igen alacsony a léc..
Sose értettem, hogy miért öröm az, ha valakit nyilvánosan aláznak meg, vagy veszik el a kedvét. Ennek a nőnek egy álma vált valóra, mások meg simán a lelkébe taposnak, hogy nem lenne méltó szerepre. Ennyire nincs együttérzés az emberekben?
Btw, Ruby-t láttam már filmben és szerintem egyáltalán nem rossz az alakítása, nem tudom miért szidja mindenki..
2018. augusztus 12. 21:28 #4
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Sajnálom, nyilván nem esett neki jól a kritika, hiszen megtiszteltetésnek vette, hogy egy képregényhős szerepét ráosztották. Viszont a színészi véna vagy van, vagy nincs, és nagyon rossz, mikor olyanok erőltetik a dolgot, akiknek láthatóan nincsenek megfelelő kvalitásai ehhez.
Ruby egy gyönyörű, laza csajszi, de a színészet egyszerűen nem az ő asztala... Egy film vagy sorozat akkor sikeres, ha a nézők megtekintik és szeretik - nekik kell tetszenie, hiszen a nézők fogják sikerre vinni a filmet vagy hagyni eltűnni a süllyesztőben. Ő hiába tetszik magának, ha nem meggyőző a vásznon.
Ezzel természetesen nem azt akarom mondani, hogy adja vissza a neki kiosztott forgatókönyv példányát, hanem hogy ez egy kétirányú kapcsolat - lesznek olyanok, akiknek nem fog tetszeni a produkciója, és a visszajelzésük is el fog hozzá jutni, ha tetszik, ha nem.
Ilyen ez a popszakma, ide vastag bőr kell, bírni kell a kritikát.
1 felhasználónak tetszik: moonlightgirl
2018. augusztus 12. 22:25 #5
moonlightgirl
moonlightgirl
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.07.30.
Hozzászólás: 37
Csatolások: 0
Azonosító: 270453
Offline offline
Szép arcú csaj, meg biztos a magánéletben jófej, de a színészet szerintem nem az ő pályája. Sem az Orange is the new black-ben, sem pedig a John Wick 2-ben nem nyűgözött le az alakítása, sajnálom ez van. Felnőtt nő, el kell fogadnia a kritikát.
2018. augusztus 12. 23:03 #6
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Elképesztő, hogy sokaknak mennyi idejük és energiájuk van arra, hogy másokat lehúzzanak a saját nyomorék kis szintjükre. Nekem eszembe sem jutna bárkit is támadni az interneten, meg eleve a való életben sem vagyok egy kötözködő fajta. Nem értem mások miért lelik ebben örömüket.
2018. augusztus 13. 00:06 #7
- törölt felhasználó -    
Csóri de el
kell fogadnia.!!
2018. augusztus 13. 00:43 #8
- törölt felhasználó -    
Azt nem értem, hogy miért lenne fontos, hogy zsidó származású Batwoman? Nem hiszem, hogy egy szuperhősnek az lenne a legfontosabb tulajdonsága, hogy zsidó e vagy sem. De ha már itt tartunk, Wonder Woman mennyire zsidó származású, ha Gal Gadot játszhatta?
2018. augusztus 13. 08:37 #9
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Szegény Ruby. Meg is értem, hogy így döntött. Még mindig hihetetlen, hogy egyesek mennyire nem tudnak mit kezdeni a szabadidejükkel azt leszámítva, hogy másokat piszkálnak megcsinált indokokkal. A karakter vallási kérdése is csak szőrszálhasogatás ebben az esetben, semmi más. Remélem, hogy előbb vagy utóbb túl fog tudni lépni a negatív embereken.
2018. augusztus 13. 10:15 #10
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Utálom Rubyt, és a szuperhős filmeket is, de ennek aztán tényleg nincs értelme. A színészi tehetségét én is megkérdőjelezem,de mi az az érv,hogy azért nem jó,mert nem zsidó származású? És akkor mi van? Annyira más egy zsidó ember és egy nem zsidó ember? Elég sok film és sorozat van,amiben a zsidó ember szerepét nem zsidó játszotta. Ezt a rasszizmust...
A másik meg,hogy tényleg jó ötlet ez a leszbikus szuperhős dolog. Van bene fantázia. Majd ha kész lesz a film,és pocsék lett,na,akkor lehet reklamálni jogosan.
2018. augusztus 13. 11:42 #11
Djberni
Djberni
visszatérő vendég
 
StátuszWith great power comes great responsibility.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.07.
Hozzászólás: 107
Csatolások: 0
Azonosító: 260198
Offline offline
De most komolyan, miért ilyen gonoszak az emberek...
Oké, nem kell mindenkinek tetszenie, nem vagyunk egyformák, de legalább ne oltsuk be egymást!... sad.gif
2018. augusztus 13. 20:27 #12
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Jól tette, a twitter maga a földi pokol.
2018. augusztus 19. 23:10 #13
- törölt felhasználó -    
Szánalmas, hogy úgy ítélik el az emberek, hogy még nem is látták Batwoman szerepében, csak meghallották, hogy ő fogja játszani. Legalább egy esélyt adnának neki.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Ruby Rose Ruby Rose 2909.