Starity

Castle Rock (2018 - )

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. augusztus 19. 13:33 #1
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Stephen King regénye alapján készült horrorsorozat.

"Castle Rock egy fiktív Maine állambeli amerikai kisváros, Stephen King számos művének helyszíne, amely jó néhány sötét titkot rejt. "

Széria már fut, időközben megkapta a 2-ik évados berendelését. Egy nagyon erős sorozat, több szálon fut a történet.
8 felhasználónak tetszik: Noora, adriienn96, standoffan, Toxic, ramio, Lisanne, Loryenna, thundercloud
2018. augusztus 19. 13:44 #2
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
3 felhasználónak tetszik: Toxic, Noora, adriienn96
2018. szeptember 02. 23:10 #3
- törölt felhasználó -    
Én már agyfaxt kapok ki a franc ez a fiú??? ohmy.gif
Két rész van még az évadből de kezdek bekattanni! biggrin.gif A régi Lost-os időket idézi ez a sorozat ott is sokszor már nem tudtam mi a fene történik. biggrin.gif
Az legutóbbi két rész marha jó volt. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2018. szeptember 07. 08:04 #4
ramio
ramio
delaney
 
Státusztalán egy napon majd újra
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.24.
Hozzászólás: 13726
Csatolások: 622
Azonosító: 258309
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2018.09.02. 23:10)
Én már agyfaxt kapok ki a franc ez a fiú???  ohmy.gif 
Két rész van még az évadből de kezdek bekattanni! biggrin.gif  A régi Lost-os időket idézi ez a sorozat ott is sokszor már nem tudtam mi a fene történik. biggrin.gif 
Az legutóbbi két rész marha jó volt. meghajolo.gif

én már mindenféle őrült teóriát gyártottam, neten is elolvastam, amit találtam ezzel kapcsolatban, szóval kezdek kész lenni ^^
2018. szeptember 08. 12:45 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (ramio @ 2018.09.07. 08:04)
én már mindenféle őrült teóriát gyártottam, neten is elolvastam, amit találtam ezzel kapcsolatban, szóval kezdek kész lenni ^^


Fúúú már nekem is vannak elméleteim de én még nem láttam a legutóbbi részt remélem okosabb leszek utána! biggrin.gif
2018. szeptember 08. 17:39 #6
ramio
ramio
delaney
 
Státusztalán egy napon majd újra
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.24.
Hozzászólás: 13726
Csatolások: 622
Azonosító: 258309
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2018.09.08. 12:45)
Fúúú már nekem is vannak elméleteim de én még nem láttam a legutóbbi részt remélem okosabb leszek utána! biggrin.gif

Nézd csak meg^^ Én okosabb is lettem, meg nem is. Még mindig vannak full homályos részek, de kezdem érteni. Vagy mégsem...
2018. szeptember 08. 22:21 #7
- törölt felhasználó -    
SPOILER SPOILER SPOILER

Idézet (ramio @ 2018.09.08. 17:39)
Nézd csak meg^^ Én okosabb is lettem, meg nem is. Még mindig vannak full homályos részek, de kezdem érteni. Vagy mégsem...


Háá megnéztem. Öhm... igazából most arra leszek kiváncsi hogy ez most esetleg megtévesztés-e a "fiú" és az alkotók részéről vagy valóban ez történt és valami tér-idő-dimenzió kapu van az erdő mélyén. De rengeteg dolgot nem tudok még hova tenni a sorozatban. unsure.gif Csak néhány pl.: ( Miért van Mollynak képessége? Miért jár a fiú nyomában a halál? A börtönigazgató hogy talált rá a másik Henry-re? ok hangokat hallott de kitől? vagy mi? A másik Henry is képes családokat kiírtani a puszta jelenlétével? És egyáltalán a "fiú" miért írt ki családokat a puszta jelenlétével? Vagy esetleg a "fekete" Henry idézte elő a rengeteg halált azzal hogy vissza jött Castle Rock-ba? Szóval....sorolhatnám még! unsure.gif
Amúgy abszolút mindfuck sorozat eddig! Rendesen megidézi a Lost-ot bár a Lost valamivel mainstream-ebb volt ennél.
2018. szeptember 10. 20:39 #8
ramio
ramio
delaney
 
Státusztalán egy napon majd újra
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.24.
Hozzászólás: 13726
Csatolások: 622
Azonosító: 258309
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2018.09.08. 22:21)
SPOILER SPOILER SPOILER
Háá megnéztem. Öhm... igazából most arra leszek kiváncsi hogy ez most esetleg megtévesztés-e a "fiú" és az alkotók részéről vagy valóban ez történt és valami tér-idő-dimenzió kapu van az erdő mélyén. De rengeteg dolgot nem tudok még hova tenni a sorozatban. unsure.gif Csak néhány pl.: ( Miért van Mollynak képessége? Miért jár a fiú nyomában a halál? A börtönigazgató hogy talált rá a másik Henry-re? ok hangokat hallott de kitől? vagy mi? A másik Henry is képes családokat kiírtani a puszta jelenlétével? És egyáltalán a "fiú" miért írt ki családokat a puszta jelenlétével? Vagy esetleg a "fekete" Henry idézte elő a rengeteg halált azzal hogy vissza jött Castle Rock-ba? Szóval....sorolhatnám még! unsure.gif 
Amúgy abszolút mindfuck sorozat eddig! Rendesen megidézi a Lost-ot bár a Lost valamivel mainstream-ebb volt ennél.

Ó igen, totál ezek járnak az én fejemben is.
- esetleg Ruth képes ide-oda járni az időben?
- mindkét Henry belekerült valami fura téridő kontinuum dologba, ami olyan, mint egy csapda, nem tudnak kimászni belőle
- valóban van köze bárminek vagy bárkinek az ördöghöz? mivel elég sokszor esik erről szó (főleg Matthew monológjaiban)
- hogy jön az egészhez az igazgató és a seriff?
- ki az igazi Henry?
és még sok ilyen @_@ én már komolyan nem tudom, mi lesz ennek a vége
2018. szeptember 11. 15:15 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (ramio @ 2018.09.10. 20:39)
Ó igen, totál ezek járnak az én fejemben is. 
- esetleg Ruth képes ide-oda járni az időben?
- mindkét Henry belekerült valami fura téridő kontinuum dologba, ami olyan, mint egy csapda, nem tudnak kimászni belőle
- valóban van köze bárminek vagy bárkinek az ördöghöz? mivel elég sokszor esik erről szó (főleg Matthew monológjaiban)
- hogy jön az egészhez az igazgató és a seriff?
- ki az igazi Henry?
és még sok ilyen @_@ én már komolyan nem tudom, mi lesz ennek a vége


Olyasmit olvastam a net-en hogy lehetséges hogy kap egy második évadot a sorozat. Szóval lehet hogy sok kérdés továbbra is nyitva marad! blink.gif

2018. szeptember 13. 08:23 #10
ramio
ramio
delaney
 
Státusztalán egy napon majd újra
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.24.
Hozzászólás: 13726
Csatolások: 622
Azonosító: 258309
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2018.09.11. 15:15)
Olyasmit olvastam a net-en hogy lehetséges hogy kap egy második évadot a sorozat. Szóval lehet hogy sok kérdés továbbra is nyitva marad! blink.gif

csak azt ne (mármint örülnék egy második évadnak, az elsőt nagyon élveztem), de addig nem bírom ki magyarázat nélkül ^^
2018. szeptember 16. 21:40 #11
- törölt felhasználó -    
Megnéztem az évadzárót.
Nem vágom mi van! biggrin.gif
2018. szeptember 17. 08:00 #12
ramio
ramio
delaney
 
Státusztalán egy napon majd újra
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.24.
Hozzászólás: 13726
Csatolások: 622
Azonosító: 258309
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2018.09.16. 21:40)
Megnéztem az évadzárót. 
Nem vágom mi van! biggrin.gif

hallod, én se XD
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Jane Levy Jane Levy 2574.