Starity

Henry Cavill végzett Supermannel

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. szeptember 12. 18:45 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A színész hivatalosan is felbontotta szerződését a Warner Bros.-szal, melynek értelmében szögre akasztja Superman köpenyét és végleg maga mögött hagyja ikonikus szerepét.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. szeptember 12. 19:11 #2
- törölt felhasználó -    
nahhh majd meglátjuk hogy bírkozik meg Riviai Gerált-al. Asszem nem kell mondanom hogy piszok nagyok az elvárások emiatt. Nem is csodálom hogy lemondta a Supermant amikor megkapta a Witcher főszerepét. Én egyébként úgy gondolom hogy kicsit fiatal Geralt szerepéhez de hááá ezvan! pardon.gif
2018. szeptember 12. 22:08 #3
Hushpush
Hushpush
visszatérő vendég
 
StátuszÉéééééééééééés! Nem.....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.30.
Hozzászólás: 295
Csatolások: 0
Azonosító: 853
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2018.09.12. 19:11)
nahhh majd meglátjuk hogy bírkozik meg Riviai Gerált-al. Asszem nem kell mondanom hogy piszok nagyok az elvárások emiatt. Nem is csodálom hogy lemondta a Supermant amikor megkapta a Witcher főszerepét. Én egyébként úgy gondolom hogy kicsit fiatal  Geralt szerepéhez de hááá ezvan! pardon.gif


Biztos tudod, hogy a Witcher játékok egy könyv sorozat alapján készültek, amit Andrzej Sapkowski a 90-es években írt és a Netflix sorozat nem a játékokat, hanem a könyveket veszi alapul. Abszolút nem lesz túl fiatal... Henry Cavill 35 éves és a könyvekben egy 30-as külsejű fehérhajú inas férfinak látszik Geralt ( persze sokkal öregebb ), így egy kis “fogyókúra” hajnövesztés/festés vagy paróka és pár heg felmaszkírozása után tökéletes Geralt lesz!
2018. szeptember 18. 02:43 #4
Fallengirl
Fallengirl
 
Státusz" Hey! Write you´re own story! " - The Book of Life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 887
Csatolások: 0
Azonosító: 164007
Offline offline
Szerintem nem igaz a hír,mert Henry az instagram profilján közzé tett egy rövid videót,és azon nem éppen úgy néz ki,mintha azt sugalná ..végzett Supermannel smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok