Starity

Búcsúzik Hódi Pamela

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. december 10. 22:25 #1
egridora
egridora
új tag
    Csoport: Tag
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 271238
Hónapok óta állóháborút folytat Hódi Pamela és exe, Berki Krisztián. Berki házassága külön olaj volt a tűzre, de az i-re a pontot az tette fel Pamelánál, hogy Berki Renáta, Krisztián új felesége folyamatosan fényképeket posztol kislányukról, Natasa Zselykéről.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. december 11. 08:40 #2
Alexaaa09
Alexaaa09
Hozzászólás: 960
Azonosító: 263421
Nem tudom hogy ez miképp segít azon hogy Berkiék posztolgatnak a gyerekről. Ebből kb annyi lesz hogy majd irhatja felháborodva egy pár hónap múlva hogy ő is foglalkozik a gyerekével annak ellenére hogy csak Berkiékkel látja a nyilvánosság. Remélem azért a gyerek érdekében sikerül elviselniük egymást.
2018. december 11. 14:33 #3
vikcsaa
vikcsaa
új tag

Státusz:
Hozzászólás: 80
Azonosító: 133201
Elkeserítő,hogy odáig jutottunk,hogy ezekről az emberekről cikkeznek...Egyik kutya másik eb.Pamela most "sértet" de mikor a kameráknak eladták magukat akkor nem zavarta Berki viselkedése?Vagy a bohóckodásért kapott ft-ok elvakították?Ne nevettesse már ki magát..Most,hogy más van az Ő helyébe már mindjárt előjönnek a régi sérelmek.. Berkihez meg annyi,hogy mit várunk egy olyan embertől akinek az egész élete egy média által felépített hazugságon alapszik? Én egyedül a kislányt sajnálom,mert neki nincs döntése arról,hogy a kirakatba akarja-e élni az életét.A szüleinek van, csak nekik meg agyuk nincs hozzá.Mind a két fél a saját pozitív megítélésére használja.
2018. december 11. 17:47 #4
kicsicsoda
kicsicsoda
visszatérő vendég

Státuszhad legyek, egy könnyű csepp az arcodon, vadvirág a sírodon ...
Hozzászólás: 108
Azonosító: 233854
Jézusooom.
Sok elvált szülő örülne, ha egyáltalán tartaná a gyermekével az apa a kapcsolatot, és nem akarom Berkit védeni, de látszik, hogy szereti a kislányát, és ha Renáta is szereti/kedvelei az már plusz pont.
Fogalmam sincs, miért nem tudja egyik sem felnőttként kezelni a helyzetet
2018. december 11. 21:10 #5
Kenna
Kenna
visszatérő vendég

StátuszIn case you haven't noticed,I'm a weirdo.I don't fit in,And I don't want to...
Hozzászólás: 254
Azonosító: 270073
Nevetséges. Más szülő örülne ha az új "társ" felannyi szeretettel bánna a gyerekével, mint ahogy Renáta teszi. Egyiküket se kedvelem, de emellett nem tudtam elmenni szó nélkül. Ha meg rosszul bánna a kislánnyal, akkor attól lenne hangos az internet, vagy ha épp Berki nem gondoskodna ennyire róla..
2018. december 12. 10:54 #6
SoLettisha
SoLettisha
visszatérő vendég

Státusz"This is who the fuck I am."
Hozzászólás: 277
Azonosító: 159669
Hát szerintem meg ő az anyja és a gyámja a gyereknek, és ha többször visszafogottan megkérte a nőt, hogy ne a lányával akarjon szimpátiát és lájkokat gyüjteni magának, akkor ezt miért nem lehet tiszteletben tartani? Ez az arcátlan telibef*sása annak hogy erre az egy dologra kérte ezt a nőt. Én se kedvelem egyiket se, de szerintem is idegesítő hogy ez a renáta azzal haknizik a közösségi médiában,hogy a gyerekkel próbál több szimpazitánst találni. Mert ha nem erre menne ki, nem jelenthetne problémát, hogy ne posztoljon róla. Pamelának adok igazat.
2018. december 13. 19:47 #7
rosa82
rosa82
Hozzászólás: 1207
Azonosító: 201674
Most posztoltak videót a családi fotózásukról rögtön azután hogy Pamela ezt bejelentette. Szándékosan csinálják és bár Nati megkedvelte a nőt gyanús hogy Mazsi asszonyság csak a gyereket felhasználva akarja még jobban megfogni Berkit bár állítólag a volt férje akit Berkivel csalt meg sokkal jobb party volt. Pamelának szerinte az a baja leginkább hogy úgy viselkedik a nő mintha Nati az ő gyereke lenne ( meg Berki is) ne akarjon már úgy tenni mintha ő szülte volna és nevelte volna szinte egyedül mert az apukának minden fontosabb volt mint a család még a szülést is majdnem lekéste mert síelni volt a haverokkal
1 felhasználónak tetszik: ianginger
2018. december 13. 21:22 #8
ianginger
ianginger
monaghan
Hozzászólás: 1151
Csatolások: 1350
Azonosító: 271029
Ez másról nem szól minthogy a felek minél jobban idegesítsék egymást, szánalmasnak tartom! Egyik kutya másik eb, előbb utóbb megunják a gyerekes civakodást.
2018. december 21. 13:24 #9
Niki1224
Niki1224
új tag
Hozzászólás: 7
Azonosító: 266118
Nem vagyok oda egyikért sem, de képtelen vagyok megérteni, hogy miért baj ha Mazsi is törődik Natival.. Azt meg még nagyobb hülyeségnek tartom, hogy ahelyett, hogy értelmesen megbeszélnék négyszemközt inkább az interneten balhéznak..
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok