Starity

Összeállt a 2019-es ESC csapat

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. március 21. 16:32 #1
- törölt felhasználó -    
Ahogy minden évben, idén is megrendezésre kerül az Eurovíziós Dalfesztivál. A napokban pedig végre az összes ország beküldte a zenéit.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. március 21. 18:33 #2
Ivett98
Ivett98
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.21.
Hozzászólás: 481
Csatolások: 117
Azonosító: 151473
Offline offline
Már alig várom! Nagyon jó cikk lett! smileeee.gif

De, hogy Freddie lesz a kommentátor?! Tavaly sem volt jó, felkérhettek volna mást...
2019. március 21. 22:50 #3
ryku
ryku
 
StátuszLegalább egy hegy tetejére tette volna, vagy a Holdra!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.29.
Hozzászólás: 664
Csatolások: 2
Azonosító: 192633
Offline offline
Várom.Ukrajna megsértődött? Nem Kazka indult volna? Nekem Hollandia tetszik a legjobban és Lazarev scream-je.
2019. március 21. 23:32 #4
- törölt felhasználó -    
ryku: Kazka 3. lett (legalább is aszerint amit olvastam). Csak megkérték őket is, de mivel "A közönség nem nekik szavaztak bizalmat", ezért nem mennek.

Ivett98: Köszönöm. Igen, nem a legjobb közvetítők.. sad.gif
2019. március 23. 13:41 #5
Fzsuzsi96
Fzsuzsi96
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.05.13.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 269850
Offline offline
Ez így, ebben a formában nem igaz. Nem azért léptek vissza, mert "pótlékok voltak". Szimplán szolidaritást vállaltak MARUV mellett. Ennél kicsit összetettebb dolgok történtek az ukrán válogatón. (És Jamala kb. itt ásta el magát mindenkinél egy életre....)

Pl. Jamala az egyik ún. "főkolompos", mivel MARUV kiértékelése alatt vol pofája megkérdezni MARUV-tól, hogy a Krím-félszigetek melyik országhoz tartozik. Szegény MARUV meg kénytelen volt azt válaszolni, hogy "Ukraine....maybe?"
De a kiértékelés után, a színfalak mögött nem bírta ki a nyomást és a folyamatos kérdéseket és elsírta magát.......holott Jamala elég képmutató és álszent, mivel ő is fellépett már korábban Oroszországban.....
Meg az is érdekes, hogy csak MARUV-al írattak ilyen szerződést, tavaly Melovinnal bezzeg nem, ami további kérdéseketis felvet.

(védem MARUV-ot, ugyanakkor a dalától kiráz a hideg, mert elég...hmmm....magamutogató és szexistára sikeredett a "Siren song" a színpadon rángatózással, meg szado-mazo szerelésben.....)
2019. március 25. 16:42 #6
- törölt felhasználó -    
Fzsuzsi96 köszönöm a korrekciót, remélem sokan elolvassak a kommented. smileeee.gif
Több cikket olvastam de egyik se volt ilyen reszletes. Mindegyik csak arra tért ki hogy a fellépései miatt nem tud eljönni a többiek 2-3-4. Helyezettek pedig megsértődtek és azért mondtak nemet. Köszönöm mégegszer a felvilágosítást smileeee.gif
2019. március 30. 15:14 #7
Fzsuzsi96
Fzsuzsi96
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.05.13.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 269850
Offline offline
AliceLiza nincs mit! smileeee.gif

Én az eschungary.hu oldalról tájékozódom ilyen ügyekben, ők meg (mármint aki csinálja az oldalt + a fórumozók) mindegyik verseny kommunikációs csatornáját követik az elejétől fogva, innen az infó. smileeee.gif

Lehet azért olvashatja mindenki azt az indokot, hogy megsértődtek, mert az ukrán politika enyhén szólva kusza és nem szívesen teszik ki az ablakba, hogy oroszellenesség miatt nem indítják őket......borzasztó, hogy ennyire átsző egy szimpla énekversenyt a világpolitika. sad.gif

Slusszpoén: állandó poénforrás pl. az orosz Sergey Lazarev és Jamala cicaharca! biggrin.gif

Sokan már csak szimpla humorforrás miatt is indították volna Jamalát, mert anno Jamala és Sergey egyazon versenyen indult és Sergey ugye alulmaradt vele szemben....most ennek az ellenkezőjét szerették volna sokan látni! biggrin.gif
2019. április 10. 12:21 #8
KeményKezű
KeményKezű
új tag
 
Státusz"pretend to be truthful until you succeed perfectly"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.04.10.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 271955
Offline offline
Várom, bár Joci dala szép, de hallottam a többi országéból is hát... 50% az esély, de még semmi sem biztos. Freddie mint kommentátor? Hát tavaly hallottam mit beszéltek, hát tragédia volt. Csodálatos volt a 2018-as Eurovision, de Freddie és az a másik csaj tragédia
2019. április 10. 13:05 #9
- törölt felhasználó -    
a tavalyi volt az első ESC, amit ténylegesen követtem, leginkább az AWS miatt, mert nagyon tetszett nekem a Viszlát Nyár. annyi sok szép dal volt tavaly, remélem, idén sem lesz másképp. bár YouTube-on elkezdtem meghallgatni az idei felhozatalt, inkább majd a tényleges műsorban szeretném megismerni a dalokat. ahhoz viszont kétség sem fér, hogy Ausztrália nálam már most dobogós, imádom. rohog.gif az idei Ciprusban pedig nagyot csalódtam. a tavalyi énekesnő sikerének mintájára megalkottak egy megszólalásig ugyanolyan zenét, ez pedig nekem rohadtul nem tetszik. ha valaki nyer, azt azért tegye, mert az előadása kiemelkedő és különleges, de köszönöm szépen, én nem vagyok kíváncsi pontosan ugyanarra a dalra Ciprustól, amit tavaly is hozott. bár tudjuk, hogy megnyerni az ESC-t nem feltétlenül úgy lehet, ahogy azt állítják... én is csak a show miatt nézem, mert az nagyon szép.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok