Starity

Elstartolt a Pretty Little Liars spinoffja! A rajongók máris előálltak egy teóriával

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. március 24. 21:55 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Március 20-án indult hódító útjára a Pretty Little Liars testvérsorozata, a The Perfectionists. VIGYÁZAT, SPOILERVESZÉLY!
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. március 24. 22:36 #2
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Nekem nagyon tetszett a pilot. Hatalmas favorit a PLL csak már sajnos az utolsó évadok nem voltak a régiek, túlságosan elnyúzták és bonyolították. Ebben a spinoffban látok potenciált, a karaktereket is ígéretesnek találom, Alison és Mona pedig még itt is fantasztikusak. Alig várom, hogy tovább bonyolódjanak a szálak. biggrin.gif
2019. március 25. 00:17 #3
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Az Allisont és Monát alakító színésznők még mindig nem tudtak le erről az egész PLL dologról pedig lehet jobb lenne ha megtennék. Ez így olyan mintha még lettek volna akik folytatni akarták, a többiek meg már mind továbblépni és így inkább annak a maradék két szereplőnek akiknek ennyi még nem volt elég, inkább adtak egy teljesen új sorozatot csak épp más cimmel meg egy kicsivel másabb történettel aztán meg melléjük pakoltak pár kezdőt... Olyan furi nekem ez az egész...
2019. március 25. 02:52 #4
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Ha már összehasonlítjuk a 2 sorozatot: a Pll hatalmasat ütött az első és a többi részével is. Ez a Perfectionist koránt sem akkora durranás. Monát imádtam a Pll-ben, itt most még furán visszafogott, Alitől láttam jó húzásokat, de a többi valahogy furának tűnik. Az egész elég gyenge lábakon áll jelenleg. Pár részt adok azért neki, hátha kisül belőle valami jó.
2019. március 25. 14:22 #5
kami98
kami98
 
Státusz"Life itself is worth living for." - JA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.30.
Hozzászólás: 1305
Csatolások: 0
Azonosító: 137470
Offline offline
Én imádtam a PLL-t, bár az utolsó évadok kissé laposra sikerültek. Alison-t az elején nem kedveltem, viszont a végére tökre megszerettem, Mona-t viszont mindig is utáltam, TP ezt pedig még jobban emelte. Már az elején tudtam, hogy mesterkedik valamiben, és láss csodát - igazam lett. biggrin.gif Na, szóval, nekem tetszett a pilot epizód, szerintem jó kis sorozat lesz, csak kell neki egy kis idő, míg beindul. Kíváncsi vagyok, mi sül ki belőle.biggrin.gif
2019. március 25. 16:48 #6
ecsetbettii
ecsetbettii
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.17.
Hozzászólás: 61
Csatolások: 0
Azonosító: 265491
Offline offline
Nekem tetszett az első rész, valamiért már az elején éreztem, hogy ki lesz az áldozat... biggrin.gif Az pedig, hogy az illető úgy halt meg, ahogy az egyik szereplő úgymond "kitalálta"... Kíváncsi vagyok, mi sül ki ebből, kíváncsian várom a folytatását secret.gif heart.gif
2019. március 30. 18:24 #7
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Második rész sem győzött volna nagyon meg, ha a legvégén el nem hangzik az a bizonyos mondat Ali szájából. Remélem visszatér picit régi önmagához, még ha nem is teljesen. Akárcsak Mona. Az egyik legzseniálisabb szerep az övé volt. Egyszerűen nagyon passzolt, nem úgy mint Cece-re. Kivételesen várom a kövi részt biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Sydney Park Sydney Park 12757.
Chris Mason Chris Mason 15752.