Starity

Logómániában szenved az egész világ

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. április 13. 08:11 #1
Freeze
Freeze
**********
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 6470
Csatolások: 2512
Azonosító: 1
Online online
Talán senkit nem lep meg, hogy a legújabb trend őrület a platform cipőkhöz, neon-színhez és az övtáskához hasonlóan a 90-es évekből mászott vissza a jelenbe, és a divatőrültek ismét nem tudtak neki ellenállni.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. április 13. 21:24 #2
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1443
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
Háát sajnos ez van! sad.gif
2019. április 14. 11:25 #3
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Annyira gáz ez a folytonos hivalkodás hogy jaj ki milyen ruhát engedhet meg magának. Nem ettől lesz ember valaki, és nem is lesz értékes ettől valaki. Ezek csak külsőségek. Ráadásul három féle ember van. Aki követi a trendet és megveszi az ilyen drága holmikat és aztán meg nem marad pénze másra, van az aki csak szimplán szarul érzi magát amiatt hogy nem tud ilyeneket venni és nem költ rá, és van akit meg csak szimplán hidegen hagy az egész. Én az utóbbihoz tartozom mert szerintem felesleges ilyeneket hordani. Van amelyik jól néz ki de ha belegondolunk, míg sokszor a hírességek azért vesznek fel sokszor ilyen márkákat mert még fizetnek is nekik érte, addig a kisembernek senki nem fizet ezért hogy Guccit meg Givenhcyt hordjon... És nem is ez a baj. Mert ha gazdag valaki akkor megteheti. De ez a minden áron a sztárok majmolása már nagyon ciki. Múltkor jót nevettem egy ilyenen amikor az egyik barátnőm felvett egy olyan ruhadarabot ami egy énekesnőn is rajta volt egyszer és úgy nézett ki mint valami rossz hastáncosnő aki egyben jósnő is xD Szóval ne! Aztán meg sír az ilyen kevés pénzzel rendelkező emberek tömkelege, hogy hó végén meg alig van pénzük mert megvettek egy szép darabot vagy két hete. Hát meg kéne tanulni beosztani a pénzt és a saját pénztárcánkhoz mérten vásárolni nem az xy sztár pénztárcája alapján mert könnyen megütheti az ember a bokáját! Van amit az ember megengedhet magának és van amit nem. Jobban járunk ha ezt elfogadjuk minthogy kiadunk rengeteg pénzt ilyen holmikra amik ráadásul egyszer tuti ki fognak menni a divatból (ha nem többször is) és aztán meg ne maradjon cash... Ennyi.
2019. április 16. 06:45 #4
Blaha
Blaha
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.17.
Hozzászólás: 75
Csatolások: 0
Azonosító: 271814
Offline offline
Kétlem, hogy az egész világot érdekelné, hogy mi van rajta.
2019. április 16. 13:07 #5
caesar
caesar
visszatérő vendég
 
StátuszAz analfabétáknak ugyanúgy ízlik a betűtésztával készült leves?
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 17.08.04.
Hozzászólás: 383
Csatolások: 0
Azonosító: 265852
Offline offline
Száz szónak is egy a vége.
2019. április 17. 05:59 #6
littleleo77
littleleo77
Életművész™
 
StátuszSleep with the devil and then you must pay
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.09.20.
Hozzászólás: 4413
Csatolások: 153
Azonosító: 270825
Offline offline
BLulu88 te a számból vetted ki a szót. Én nagy imádója vagyok a 90-es (és 80as éveknek), de ez a mutogatás akár akkor és most is gáz. Nekem alapból nem tetszenek az olyan ruhadarabok vagy bármik amiken ordenárén üvölt a márka, címke stb. nevezzük bárminek. Sokszor egyébként nem is minőséget fizetünk, hanem azt amit rányomtak az adott darabra. Örülök neki, hogy engem többnyire hidegen hagy a divat és van saját stílusom. (ami egyesek szerint fos, de szerintem rohadt jo kettőspontdé)
2019. április 18. 08:16 #7
caesar
caesar
visszatérő vendég
 
StátuszAz analfabétáknak ugyanúgy ízlik a betűtésztával készült leves?
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 17.08.04.
Hozzászólás: 383
Csatolások: 0
Azonosító: 265852
Offline offline
"Míg régen..." Milyen régen? smileeee.gif A régen az gyerekkoromban volt, és akkor éppen ez volt a divat. Én imádom is! Nincs sok értelme egy márkás ruhának, ha nem látszik rajta, hogy márkás.
2019. április 21. 14:55 #8
- törölt felhasználó -    
Szeretem az ilyen retro dolgokat.
2019. április 28. 18:14 #9
CelebrityCat
CelebrityCat
új tag
 
StátuszWe love Peter Mayhew
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.04.23.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 272026
Offline offline
Vannak olyan pólók amelyekre olyan logók vannak feltüntetve, amelyek hangulatossá teszik az outfitet, de vannak olyan darabok, amelyek a gáz kategóriában vannak. Például azt se értem mi ez a Nasazás mindenhol (tisztelet a kivételnek és amúgy vannak olyanok amelyek jók).
2019. április 29. 15:17 #10
saintveronika
saintveronika
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.04.29.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 272073
Offline offline
Az azért egy kicsit gyerekes felfogás, hogy egy márkás ruhának csak akkor van értelme ha látszik rajta, hogy márkás. Nem tudom az ilyen emberek mit érezhetnek. A ruha attól ruha mert öltöztet. Ugyanúgy találhatsz egy tök kényelmes és rád illő ruhát a kínaiban mint egy márkaboltban. Sosem értettem, hogy az emberek miért követik olyan hűen a divatot. Nem azt mondom, hogy régi darabokat hordjanak, amik már évekkel ezelőtt is réginek számítottak, de mindenkinek más a stílusa és az nem tükröz semmit a személyiségünkből ha a sztárocskákat majmoljuk etéren, mert lehet, hogy a példaképünknek jól áll a fazon, a szín, a stílus, de az nem garancia arra, hogy mi is olyan ku*vajól fogunk mutatni benne. Naív világban élünk. Mindenki hasonlít mindenkire (tisztelet a kivételnek), csak azért mert 'megmondják', hogy mi a divat és ragaszkodunk az ilyen kicsinyes dolgokhoz. biggrin.gif
2020. február 16. 16:02 #11
- törölt felhasználó -    
saintveronika
Nagyon igazad van
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!