Starity

Őszintén vallott pánikbetegségéről Perrie Edwards

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. április 18. 23:38 #1
Selz
Selz
leighade™
 
Státusz" I'm still here bitches. And I know everything. -A "
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 3245
Csatolások: 44829
Azonosító: 155975
Online online
Perrie az egyik legnagyobb közösségi oldalon vallott rajongói előtt a pánikrohamairól és szorongásáról.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. április 19. 08:17 #2
Kenna
Kenna
visszatérő vendég
 
StátuszIn case you haven't noticed,I'm a weirdo.I don't fit in,And I don't want to...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.13.
Hozzászólás: 304
Csatolások: 0
Azonosító: 270073
Offline offline
Azért jók ezek a sztáros "bevallások", mert a rajongóik is megtudják, hogy nincsenek egyedül. Talán könnyebben tudnak megnyílni ezáltal.
A cikkre visszatérve pedig, van aki nem bírja lelkileg a sztárságot.
2019. április 19. 12:54 #3
- törölt felhasználó -    
Szeeeeeegény! Elég rossz lehet, de legalább a rajongók is tudják, hogy akárkinek lehetnek ilyen problémái, legyen az sztár, vagy hétköznapi ember. Kennának pedig igaza van, mert van aki nehezen birkózik meg a ténnyel, hogy a sikerrel megváltozott az élete, és több millióan követhetik a közösségi oldalakon, stb.
2019. április 19. 13:33 #4
helsinkimagyarimado
helsinkimagyarimado
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.11.12.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 0
Azonosító: 271117
Offline offline
A szorongás szerintem a legtöbb embernél jelentkezik. Nálam is volt, de mostanában már kevésbé van jelen. De ha sokszor rágörcsölünk valamire, abból betegség is lehet! sad.gif
2019. április 19. 14:02 #5
littini
littini
új tag
 
Státusz,,Take off all my make-up 'cause I love what’s under it"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.10.
Hozzászólás: 57
Csatolások: 17
Azonosító: 268635
Offline offline
Igen persze, én is sajnálom nagyon nehéz lehet. De nem értem, hogy miért csak róla írnak a Little Mix-ből. Például Jesy a BBC-vel közösen leforgattak egy dokumentumfilmet, ami Jesy-ről szól, az ő életéről és az őt ért támadásokról. A címe “Jesy Nelson: My Story” lesz, a testképzavar és a mentális egészség a fő témája. Jade még Los Angelesben állt modellt Magnus Hastings-nek, aki a Gay Face nevezetű projektjéhez fotózta őt és Aaront. A Little Mix fodrászáról köztudott, hogy a saját neméhez vonzódik, a lányok támogatják is őt, ráadásul mivel Jade lelkesen kiáll az LGBT közösségért, kérdéses sem volt,hogy együtt vesznek részt a fotózáson. Leigh-Anne és barátnője közös fürdőruha márkája, az IN’A’SEASHELL. Leigh-Anne és Jade az #LM6 munkálatain kívül másik fontos ügy miatt is utaztak el Santa Monica-ra. Szerződést írtak alá a Sony és ATV közös új cégénél, a TwentySeven Music Publishing-nél. A céget Barry Weiss vezeti, akihez az LSD és Noah Cyrus is köthető. A két lány hivatalosan is a cég dalszerzői lettek, ami óriási elismerés.
1 felhasználónak tetszik: Zsóka11
2019. április 19. 19:06 #6
Blaha
Blaha
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.17.
Hozzászólás: 75
Csatolások: 0
Azonosító: 271814
Offline offline
Úgy őszintén..tényleg azt hiszi bárki is, hogy egyedül ő küzd ilyen problémával? Mert ez elég fura..
2019. április 19. 21:33 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (helsinkimagyarimado @ 2019.04.19. 13:33)
A szorongás szerintem a legtöbb embernél jelentkezik. Nálam is volt, de mostanában már kevésbé van jelen. De ha sokszor rágörcsölünk valamire, abból betegség is lehet! sad.gif

A szorongás egy mentális betegség. Nagyon nem összekeverendő a sima stresszel. Minden ember stresszel, görcsöl dolgokon. A szorongás az, amikor ez már korlátol a mindennapi dolgok elvégzésében, és az ember egy vagy több adott dologtól szorong. Ez már súlyosabb, főleg azért, mert nem igazán tudod kontrollálni. Mármint eltűnni és elmúlni nem fog, a pánikrohamokat tudod megtanulni kezelni és túlélni.
2019. április 20. 14:11 #8
Maja Mohácsi
Maja Mohácsi
visszatérő vendég
 
StátuszI want to be a unicorn
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.02.
Hozzászólás: 247
Csatolások: 0
Azonosító: 250281
Offline offline
Biztos rossz lehet meg minden,mert nekem is volt tudom, hogy milyen. De már kezd uncsi lenni , hogy ebben az évben hirtelen az összes sztárnak szorongása van. És hogy lassan minden második poszt erről szól
2019. május 06. 21:25 #9
Gungl Gréta Jozefa
Gungl Gréta Jozefa
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.05.06.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 272103
Offline offline
Senki nem írta azt, hogy egyedül csak Perrie küzd a szorongással! Senki! Valószínűleg én is ugyanezt tenném: ha elég erősnek érzem magamat, akkor megosztom a világgal, a rajongóimmal, és azokkal az emberekkel akik követnek a problémámat, mert joguk van tudni róla. Lehet, hogy majdnem minden második sztár erről ír vagy beszél, de én valamiért nem találkoztam még ezekkel, persze akkor valószínűleg velem van gond. Ó, és még valami: a Starityn kívül mindenhol megtalálható Jesy dokumentumfilmje, pontosabban a róla kiadott hírek, és Leigh-Anne fürdőruha kollekciója is megtalálható ugyanitt! Just sayin guys
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok