Starity

Taylor Swift új számát többen nézték meg ugyanannyi idő alatt, mint Ariana Grande egyik top slágerét

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. április 27. 21:56 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Online online
A két énekesnő közül 24 óra alatt Taylor klipjére kattintottak többen, bár nem óriási különbséggel.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. április 27. 22:10 #2
BIRTHDAY
BIRTHDAY
új tag
 
StátuszSelenator FOREVER !!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.17.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 0
Azonosító: 234558
Offline offline
Várható volt smileeee.gif
2019. április 27. 23:26 #3
Taystub
Taystub
új tag
 
StátuszI won't lie this shit is fun
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.11.04.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 271076
Offline offline
Meglepő, de nagyon jo szam
2019. április 28. 01:15 #4
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Jó lesz ez az új éra de mintha most takaréklángon lett volna a csaj. Szerintem lesznek még ettől ütősebbek is az új korongon de kezdetnek nem rossz. Mondjuk én Look What You Made Me Do-szintű visszatérésre vártam de sebaj xD
2019. április 28. 07:19 #5
bestdamnfan
bestdamnfan
visszatérő vendég
 
StátuszHonestly, I just need to be a little crazy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.19.
Hozzászólás: 350
Csatolások: 0
Azonosító: 263801
Offline offline
Hát ez a dal Taylor karrierjének legrosszabbja, és ezt ő maga is érzi, ezért van undorítóan agyonpromózva. Spotifyon minden második dal után félbeszakította a lejátszási listámat a reklámja, és amikor el akartam tüntetni „véletlenül” átküldött a Youtubera, több alkalommal is. Ráadásul a meghallgatásáért Spotify prémium jár. Tiszta vicc, de komolyan.
Nem nehéz rekordot dönteni, ha így ráderöltetik, hogy megnyisd a klipet. Ariana, a BTS és a Blackpink nulla promócióval döntöttek rekordot, Taylor pedig az utolsó streamer platformot is lefizette. A dal refrénje pedig olyan mint Emeli Sande Next To Me-je, de ő Taylor Swift, ha koppint akkor az az előadó érezze magát megtisztelve, akitől „ihletet merített”.
2019. április 28. 09:59 #6
Nomiii
Nomiii
visszatérő vendég
 
Státusz~no reason to stay is a good reason to go~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.29.
Hozzászólás: 447
Csatolások: 0
Azonosító: 154155
Offline offline
Bestdamnfan: a bts-ről és a blackpinkről nem tudok, de abban 100%-ig biztos vagyok, hogy Ariana nem nulla promóval érte el az 55 milliót.. Sőt, instán sokkal többet promózta a videót, mint Taylor, aki csak pár képet posztolt. No offense, mindkettejüket szeretem, de azért az már erős túlzás volt, amit írtál.
2019. április 28. 11:06 #7
journey
journey
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.01.
Hozzászólás: 139
Csatolások: 0
Azonosító: 267119
Offline offline
Hülyeség hogy Ariana nem promozta a TUN-t, a BTS es a Blackpink szintugy promozta a dalait, ugyhogy eros tulzas az a nulla promocio. Taylot posztolt par kepet instan aztan annyi volt. Ettol fuggetlenul szerintem sem olyan eros ez a dal, legalabb is a LWYMMD-hoz kepest langyos. A klip kb a feleig tetszett, lenyugozo technikaval alkottak meg ezt a klippet, de utana egyre nagyob es nagyobb tulzasokba estek, a vegere mar szinte hanyingerem volt a rengeteg rozsaszin maszlagtol. Teny, hogy Taylor mogott mindig is remek szakemberek alltak, de en mindig is ugy gondoltam, hogy igen is megerdemli a sikert, hiszen remek dalokat ir, egyedi otletekkel all elo. Most viszont ugy ereztem, hogy emogott rengeteg penz van, de mas nem. Ariana szerintem jobban megerdemelte most azt a nezettseget, az o klipje szerintem sokkal erdekesebb es szorakoztatobb.
2019. április 28. 11:29 #8
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Tűkön ülve vártam Taylor visszatérését és nem csalódtam. A dal fantasztikus, annyira vidám és mindig táncolhatnékom van tőle, a klip pedig szintúgy vidám és színes. Tay és Brendon hangja nagyon összepasszol. Taylor mindig tud valami újat mutatni, úgy, hogy a rajongóknak nem okoz csalódást. Már vagy 100x megnéztem és meghallgattam. Alig várom az új albumot. heart.gif

Egyébként a cikkben nagyon sok hiba van, nézzünk már utána jobban a dolgoknak és ne írjunk hülyeséget. A ME!-t 65,2 millióan nézték meg 24 óra alatt, így ez a 2. legnézettebb klip, mivel a BTS áll az első helyen Boy With Luv c. dalukkal. Utána áll a Blackpink és Ariana Grande érdekességképp.
Ezzel a promózással kapcsolatban annyit, hogy Ariana az az előadó, aki konkrétan minden közösségi oldalon agyonpromózza a dalait, főleg instagramon a kismillió story-val, amivel már a tököm ki volt. Ne keverjük Ariana-t Taylor-ral, mert Taylor ugyan mit csinált? Egy visszaszámlálót posztolt a story-jába és klippel kapcsolatos színes fotókat tett ki. Semmit nem tudtunk arról, hogy mi lesz a dal címe, hogy milyen lesz a klipp (azon kívül, hogy színes) és arról sem tudtunk semmit, hogy lesz közreműködés a kislemezen. Most sem látok kismillió story-t vagy posztot, és én még nem találkoztam reklámokkal se a spotify-on, se a youtube-on, úgyhogy légyszi ne túlozzunk. Ne hasonlítgassuk össze a két dalt és a két előadót, szeretem nagyon a thank u next-et is és a kisfilmjét is, de a dal nincs olyan ütős, mint a ME!, a kisfilm viszont fantasztikus, de semmi eredeti ötlet, mivel ikonikus 00s filmeket idéz, but that's just my opinion. biggrin.gif
2019. április 28. 12:17 #9
JustACatLover
JustACatLover
új tag
 
StátuszNem tudok ide olyan jó szöveget írni, mint mások.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.05.21.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 269899
Offline offline
Hát elég gyenge visszatérés... Taylor is már csak az eddig szerzett hírneve miatt sikeres, meg hogy egy ilyen visszatérésénél a csapból is az folyik, hogy x nap múlva új dalt ad ki, ennyi meg annyi év után.
A promotáláshoz csak annyit fűzök hozzá, hogy szerintem bestdamfan úgy értette, Taylor nagyon ráállt arra, hogy első legyen a dal. Oké, hogy Ariana insta sztorija tele volt dolgokkal, de azt csak a követői látták, meg Ney Yorkban volt kitéve hirdetés. Ari nem adott interjúkat és nem küldte ki első nap a rádiókhoz a dalt és nem osztogatott Spotify prémiumokat azért, mert meghallgattad. Én nem követem sehol Taylort, se Instán, se Twitteren, de a dal megjelenése óta én is rengeteg klippel kapcsolatos dologgal találkozok.
2019. április 28. 13:00 #10
Fzsuzsi96
Fzsuzsi96
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.05.13.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 269850
Offline offline
Annyira nagyon nem kedvelem Taylor-t és nem is nagyon hallgattam tőle az elmúlt 1-2 évben kijött dalait, most is csak Brandon miatt hallgattam bele a dalba! És meglepő módon tetszett! smileeee.gif <3
Hihetetlenül passzol egymáshoz a hangjuk és amilyen full egyszerű a szöveg (nyilván nem kell vérkomolyan venni se a dalt, se a klipet, mert tisztán látszik rajta, hogy csak bolondoznak biggrin.gif )
Üde, vidám kis színfolt, ami simán megérdemelte a nézettségi rekordot! biggrin.gif

Ariana számait meg abszolút nem hallgatom, mert kiráz a hideg attól a nőtől! biggrin.gif
2019. április 28. 13:21 #11
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
nagyon erőltetett ez a szám, ő sokkal de sokkal jobbra is képes ennél. igazából évekig ő uralta a popipart, de ez a szünet nagyon nem tett neki jót.
2019. április 28. 17:13 #12
CelebrityCat
CelebrityCat
új tag
 
StátuszWe love Peter Mayhew
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.04.23.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 272026
Offline offline
Ariana szerintem sokkal jobb mint Taylor, de most könyörgöm... lehet hogy Ariana is reklámozta a dalait, de én az Instán kívül igazán másról nem tudok. Mint bestdamnfan is írta a Spotifyn eléggé reklámozták a dalt, de ez a Reputationnal is így volt, tehát... nem fikázni akarom Taylort.
2019. április 28. 17:45 #13
BIRTHDAY
BIRTHDAY
új tag
 
StátuszSelenator FOREVER !!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.17.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 0
Azonosító: 234558
Offline offline
Tegyük hozzá, hogy mindig lesz olyan akinek tetszik és olyan is akinek nem. Ez a normális. Viszont egyáltalán nem nevezhető gyenge visszatérésnek -a számok magukért beszélnek- szubjektív vélemények alapján.
Egyértelmű volt, hogy ez az új album sokkal visszafogottabb és dráma mentesebb lesz, mint a Reputation vagy akár a Bad Blood a 1989-ról.
A promózásról meg annyit, hogy mindenki csinálja, teljesen értelmetlen azon összeveszni, hogy ki, melyik platformon és mennyit promóz.
Mellesleg ne akarjuk Ariana sikereihez mérni Taylorét, mert mindketten másban jók.
2019. április 28. 18:36 #14
swiftiegirl
swiftiegirl
új tag
 
Státuszkeep yourself alive,take you all the time and the money&honey you'll survive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.19.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 264381
Offline offline
Érződik a cikk íróján, hogy Ariola fan, és az irigységtől sárga haha.
Hozzáteszem, MINDEN lead single “gyenge”, de legyünk tudatlanok, és próbáljuk őt elnyomni. Mert támogatni tilos, figyelmen hagyni meg nem divat, ugye?
Amúgy nekem nagyon tetszik, aranyos a klip
2019. április 28. 19:33 #15
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
A klipp izgalmas, hangulatos, ami Taylor új számát illeti. De maga a dal számomra nem lett túl nagy eresztés. Alkotott már ennél sokkal jobbakat is.
2019. április 29. 17:11 #16
Taystub
Taystub
új tag
 
StátuszI won't lie this shit is fun
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.11.04.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 271076
Offline offline
Egyebkent ne Taylort vagy Ari-t szidjátok, ha a promoval van bajotok, szidjátok a Republic Records-ot ok híresek a lefizetesrol és tulpromorol, mellesleg Ari sokkal több promo-t kapott, és ha vki kap is azzal mi a baj, így legalabb olyan emberekhez ks eljut a zenéje akikhez kulonben nem jutna, masreszt csak ilyen hatalmas promoval vagy vmi olyan egyedi dologgal lehet manapság Records-okat donteni
2019. május 04. 10:58 #17
- törölt felhasználó -    
A ME! nagyon tetszett többször is meghallgattam, csak az van, hogy én félek a kigyóktól, és a klipp úgy kezdődik, hogy ott egy kigyó. Amikor megláttam, ugrottam egyet a széken, és hátra is estem vele:D
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok