Starity

Véget ért James Charles karrierje?

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. május 16. 17:38 #21
CelebrityCat
CelebrityCat
új tag
 
StátuszWe love Peter Mayhew
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.04.23.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 272026
Offline offline
Undorító amit James művelt. Ha Tati segítette fel oda ahol van, meg a férje... én tényleg nem értem hogy egy kis hírért miért kell ezt a barátságot tönkretenni. Aztán amit itt a kommentekben olvastam már az is elég volt ahhoz, hogy Jamest véglegesen megutáljam. Itt és most kijelentem, hogy hiába sminkel jól a srác (ez stellának szól, nem utálat), ha ilyeneket művel és ott a live bizonyítékként, de az is előfordulhat hogy mindkettő megjátsza magát. meg nem akarom őket ezen az oldalon meglátni mert James nem sztár...
2019. május 17. 10:54 #22
- törölt felhasználó -    
stellaxoxo - " csak az érdekel, hogy milyen tehetséges sminkes", hát oké, te tudod... Csak az a gáz, James egy below avarage sminkes aki kezdő hibákat követ el, szóval a nem létező tehetsége sem tudja megmenteni a borzalmas személyiségétől. lol
2019. május 17. 19:37 #23
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Évek óta feliratkoztam mindkettejük csatornájára és hétről hétre követem a videóikat. Tati nyilatkozata döbbenetesen szívbemarkoló volt. Rettenetesen sajnálom, hogy James is egy újabb példa lett azok közül, akik csak magukra gondolnak és a másik felé se hálát, se megértést, se őszínteséget nem tanusítanak. Rettenetes, azonban erre valakinek fel kellett hívni a figyelmet és örülök, hogy Tati elég bátor és erős volt hozzá, hogy megtegye. Jamesnek ebből most fel kell épülnie és előnyére változnia az idő múlásával. Remélem, hogy ezt az utat választja majd.
2019. május 17. 20:11 #24
stellaxoxo
stellaxoxo
visszatérő vendég
 
StátuszYou can say what you want about me as long as you pay me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.22.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 0
Azonosító: 258257
Offline offline
miyumi111
és nyilván azért követik Őt több millióan, mert annyi kezdő hibát követ el smileeee.gif

*kicsit jobban utána nézelődtem a dolgoknak szóval már rendesen képbe kerültem a történésekkel*

Továbbá, Én egy szóval nem említettem szerintem, hogy akármi is megmenti Őt a személyiségétől, sőt nem is tudom (hogyha ez az egész ami történik igaz) akkor mégis mit képzel magáról, viszont én azt gondolom, vagyis nekem teljesen az jött le, nem tudom Ti srácok hogy vagytok vele, hogy Tatin egyértelműen látszik hogy mindezt azért csinálta, hogy többen vegyék a vitaminját. Ráadásul mindenki Tatit védi, pedig szerintem egyformák mindketten így egyiket sem kéne különösebben támogatni/védeni úgysincsen teljes belátásunk a dolgok mögé és csak tippelgetni tudunk szóval ennyi erről smileeee.gif
2019. május 17. 20:18 #25
Nia1
Nia1
visszatérő vendég
 
StátuszWhen darkness come I'll light the night with stars
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.25.
Hozzászólás: 336
Csatolások: 12
Azonosító: 239462
Offline offline
Tatit sajnálom az egészben egyedül :c
2019. május 18. 11:47 #26
- törölt felhasználó -    
stellaxoxo
Ne máár.. te kajak abban a hitben élsz, hogy James követő tábora a sminkes videói alapján ítélték őt annak érdemesre, hogy kövessék? Bocsi, de most ezen nagyon jót röhögtem. James a drámáiból építette fel az egész karrierjét, de ez a beauty guru-k nagy részére igaz. Ez már nem 2014 ahol a Zoella típusú beauty videósok vannak, akik aranyosak a rajongóikkal ÉS tudnak sminkelni is. Hanem olyanok mint James, Laura Lee, Jeffree (mondjuk, ő egy a kevés közül aki tud hehe <3 ) stb. akik egymás között beef-elnek (néha úgy, hogy ezt a háttérben megbeszélik) hogy minél többen kövessék őket. Amúgy meg, Tatit pont emiatt a jelenség miatt védi mindenki, mert ő egyike azon kevés youtube-osoknak akik akkor lettek népszerűek mint pl. Zoella, és Tati soha senkivel nem drámázott, pedig én már évek óta követtem őt is. Lehet, hogy Tati több vitamint akar eladni, de arra elég lett volna az insta story amit kirakott James 'árulásáról'. A videóban is inkább arról beszél, ahogy James teljesen megváltozott a pénz hatására, a vitaminokat csak példának említi.
2019. május 18. 13:49 #27
stellaxoxo
stellaxoxo
visszatérő vendég
 
StátuszYou can say what you want about me as long as you pay me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.22.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 0
Azonosító: 258257
Offline offline
miyumi111
szerintem ezt itt és most fejezzük be, mert ahogy látom teljesen elbeszélünk egymás mellett. Ami ne érts félre kérlek egyáltalán nem probléma, mert hát ugye kinek mi smileeee.gif
Én teljesen elfogadom a Te álláspontodat mert abban is van igazság amit mondasz, James egyáltalán nem kulcs fontosságú szereplő a szépségiparban (szerintem), konkrétan egy 19 éves srác aki YouTube-ra tölt fel videókat, ehhez tény és való nem kell nagy affinitás meg semmi, csak annyit szerettem volna a legelső hozzászólásommal mondani, hogy nekem tetszik amit csinál (mármint itt én a sminkekre gondolok, nem arra hogy hogyan manipulál srácokat meg ezek) őszintén ha azt mondom 5 videóját láttam sokat mondok, kvázi nem tartom magam fannak meg semmi szóval már én is belátom és arra az álláspontra jutottam, hogy meg érdemli amit kapott.
Tatit még annyira sem "ismerem" mint James-t. Most hallok róla először, szóval mégannyit se tudok róla. Tehát ismét ennyit erről smileeee.gif
2019. május 22. 11:37 #28
Ferency Paula
Ferency Paula
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.05.22.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 272186
Offline offline
Életemben nem nevettem még ilyen jót! Mind a kettő olyan szánalmas, mint a hypebeast trend. Nem tudom, egyszerűen nem értem, hogy meddig megy el egy "sztár". És azért "sztár", mert egész életükben semmit se tettek le az asztalra, csak videókon keresztül sminkelgetnek, meg hú de fényes életet élnek. Tati-t nem értem, hogy miért süllyedt le Charles szintjére. Nem kellett volna egy ilyen 'Bye Sister' videót kitennie, mert ez nő létére szánalmas, hogy így akarja lejáratni a másikat. És könyörgöm!!! Egy szépségvitamin! Annyi celeb van, aki másnak is a szponzora, de mégse az adott márka rúzsát keni az ajkára...
James... Eleve szánalmas maga az egész koma. Szerintem az előttem kommentelők mindent leírtak, amit erről a mitugrászról lehetne. Az pedig, hogy férfiakhoz vonzódik és ha nem kapja meg őket, akkor azt mondja, hogy ja én celeb vagyok, azmár nem csak nevetséges, de a gáz kategóriát is eléggé kiüti. Azonban valamilyen szinten lehet, hogy igaza van Tatinak,de akkor is... ekkora drámát csapni egy rohadt vitamin miatt? Why?
2019. május 23. 19:00 #29
KingKylie
KingKylie
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.01.24.
Hozzászólás: 62
Csatolások: 0
Azonosító: 271514
Offline offline
hangingtree. én aztán utána "jártam" a dolgoknak. Szerintem nem minden igaz, ami a neten van..
Amúgy btw Kylie sosem követte Jamest, sőt a mostani KylieSkin partiján is ott volt.
2019. május 26. 13:05 #30
Viró
Viró
visszatérő vendég
 
Státuszbe like snow. cold, but beautiful.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.27.
Hozzászólás: 299
Csatolások: 0
Azonosító: 261532
Offline offline
Én személy szerint eddig egyáltalán nem követtem sem James, sem pedig Tati munkásságát. De az, hogy egyes emberek csak azért dobják ki a(nem mellesleg méregdrága) James-es palettát, mert Tatival értenek egyet, az számomra felfoghatatlan. Igen, úgy írom ezt, hogy én is Tati oldalán állok. Viszont úgy gondolom, hogy mindenkinek jár egy második esély, így Jamesnek is. De azért csak nem kéne 3, világháborút indítani...
2021. április 12. 19:44 #31
Veroh
Veroh
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.09.18.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 282014
Offline offline
Nekem nagyon szimpi volt ez a srac. Csak most kezdtem el nezni.
19 evesen az ember jelleme nem lehet minden tekintetben megfelelo, foleg ha Amerikaban el es belecsoppent a betegek vilagaba.

Csak egy gyerek, konyorgom. Nem lejaratni kellett volna... bar a megoldast sem tudom.

De szoniru hogy ezek az alig felnkttek mar ikyen dolgokban vesznek reszt. Nem csoda hogy 20 evesen mar drogfuggok alkoholistak stb...
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!