Starity

Véget ért James Charles karrierje?

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. május 13. 15:13 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
Tati Westbrook beauty vlogger videóban mesélte el, miért nem akar többé a fiúval barátkozni.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. május 13. 15:28 #2
oOKikiOo
oOKikiOo
visszatérő vendég
 
StátuszElveszem a könyvsorozataimban :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.27.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 0
Azonosító: 262696
Offline offline
Nem tudom... Csak én érzem úgy, hogy ez az egész sárdobálás? Megértem Tatit, sajnálom Jamest, de megkövezni ennyire nem kéne...
Hát bakker, a sztárok világában is, hányan vesztették el a fejüket, mert vastag a bankszámla?
2019. május 13. 15:38 #3
nelli1d
nelli1d
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.24.
Hozzászólás: 71
Csatolások: 0
Azonosító: 174166
Offline offline
Kiki, a videot megnezted vagy utananeztel a tortenteknek? Ez nem sardobalas, James kemenyen elarulta a baratait, koztuk Tatit is, emellett hetero sracokra eroltette magat es ra akarta kenyszeriteni oket, hogy a kedveert legyenek melegek. Mikor ez nem sikerult neki, minden egyes alkalommal megprobalta lejaratni az erintetteket. Azzal magyarazta a dolgot, hogy o celeb, barmit megtehet. Plusz ugye Tati nelkul sehol sem lenne, az a no intezett el neki mindent a karrierje kezdeten es anyakent patyolgatta. Erre nemcsak nem viszonzott semmit, nem csak nem tamogatta, de még hatba is szurta. Aztan ott volt a Dolan ikres eset, mikor Ethan es Grayson edesapja meghalt, James pedig nem hogy nem ment el a temetesre (annak ellenere, hogy legjobb baratok voltak), de még live streamet is tartott alatta, hogy mennyire unatkozik. A pont az i-n pedig, hogy nem csak szingli hetero fiukra maszott ra, hanem olyanokra is, akikrol tudta, hogy kapcsolatban vannak. Ezert peldaul Jeffree baratja ki is tiltotta Jamest a hazukbol. Shane Dawson mar joideje mondta neki, hogy ezzel alljon le, ez igy nem lesz jo, de mondvan, hogy o mekkora hiresseg, senkinek a szavara nem adott. Aztan ott volt a botrány, hogy 500 dollárt kert a rajongoitol, mert o megteheti stb. Huh, rengeteg dolog van, ha érdekel nézz utana. Ha ezek utan is azt hiszed, hogy sajnalni kell Jamest, akkor nem tudom mit mondjak erre.

Ui. Bocsanat az ekezetekert, telefonrol vagyok.
2 felhasználónak tetszik: Lil98, Lizania
2019. május 13. 16:21 #4
choiseoyeon
choiseoyeon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.02.
Hozzászólás: 650
Csatolások: 1
Azonosító: 262279
Offline offline
Kissé unalmas már, hogy már itt is őt kell tolni.
2019. május 13. 17:39 #5
KingKylie
KingKylie
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.01.24.
Hozzászólás: 62
Csatolások: 0
Azonosító: 271514
Offline offline
Tati túlreagálja a dolgokat. De attól, hogy összevesznek miért kell lejáratnia Jamest? Direkt akarja, hogy véget érjen a karrierje. De Jamesnek jópár millió követője van, úgyhogy nem nagyon fog sikerülni neki.
2019. május 13. 17:53 #6
hangingtree.
hangingtree.
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.07.16.
Hozzászólás: 56
Csatolások: 0
Azonosító: 270351
Offline offline
KingKylie, szerintem ideje volt megtudni mindenkinek, milyen ember valójában james.
és jobb, ha inkább utána jársz a dolgoknak.
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2019. május 13. 19:43 #7
Lil98
Lil98
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17146
Csatolások: 17861
Azonosító: 168141
Offline offline
Péntek óta azzal "szórakozok", hogy nézem mennyit csökkent a feliratkozók száma.
Soha nem bírtam a srácot, Tati-t viszont régóta követem. Nagyon sajnálom, hogy James-nek ennyire fejébe szállt a hírnév, és azt hiszi, bármit megtehet, mert "híresség". Főként a pincéres esetre gondolok. De mondhatnám azt is, mikor a szülei előtt mondott undorító dolgokat.
Tati nem ezt érdemli, ő és James (a férje) mindent megtettek a srácért, erre így hálálja meg nekik.
A bocsánatkérése meg színészkedés, de ezzel megsértem a színészeket. Van egyáltalán olyan, aki bevette a műsírását? Mert nagyon gáz.
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2019. május 13. 20:43 #8
BeccaBee
BeccaBee
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.14.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 240326
Offline offline
És itt nem csak a vitamin és társai volt a probléma... Nem tudom akik itt úgymond Jamest védik meg sardobalast emlegetnek valóban látták-e Tati videojat... Konkrétan elmondta hogy James olyan megjegyzéseket tett hogy nincs olyan hogy hetero hanem mindenki meleg. Tati házában mocskolodott...ilyenek
Amúgy a vitaminnal nem ott van a legnagyobb probléma hogy konkurencia hanem ott hogy kb 1-2 hét után reklámozta a terméket hogy ilyen jó meg olyan jó...koztudott tény hogy egy vitamin nem fog semmit tenni 2 heten belül...
Mellesleg aki jobban benne van a beauty világában (mint én) az pontosan tudja hogy amit James tett mit jelent... Neki annyi
Btw...eladó kettő James Charles x Morphe paletta
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2019. május 13. 22:04 #9
amoderncikkektükre12
amoderncikkektükre12
új tag
 
StátuszNos igen épp a Legfrisssebbb tszelebpletyók után kutatok szal tök szupcsika!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.05.18.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 269880
Offline offline
Botrányos amit művelt. Volt pár eset amiben megnyílvánult ez a nagyon beteg rossz önmaga. Nézzetek utána. Manipulálni heterokat,hogy lefekudjenek vele....undorito. Tati a fiaként tekintett rá. Mondjuk tiktokon kitakni,hogy szetbasszuk a merchet meg a palettát faszság. Az is h hirtelen mindeki imádja Jamest. Nem kívánok neki se rosszat se jót, találja meg az arany középutat.
2019. május 14. 08:41 #10
oOKikiOo
oOKikiOo
visszatérő vendég
 
StátuszElveszem a könyvsorozataimban :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.27.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 0
Azonosító: 262696
Offline offline
Idézet (nelli1d @ 2019.05.13. 15:38)
Kiki, a videot megnezted vagy utananeztel a tortenteknek? Ez nem sardobalas, James kemenyen elarulta a baratait, koztuk Tatit is, emellett hetero sracokra eroltette magat es ra akarta kenyszeriteni oket, hogy a kedveert legyenek melegek. Mikor ez nem sikerult neki, minden egyes alkalommal megprobalta lejaratni az erintetteket. Azzal magyarazta a dolgot, hogy o celeb, barmit megtehet. Plusz ugye Tati nelkul sehol sem lenne, az a no intezett el neki mindent a karrierje kezdeten es anyakent patyolgatta. Erre nemcsak nem viszonzott semmit, nem csak nem tamogatta, de még hatba is szurta. Aztan ott volt a Dolan ikres eset, mikor Ethan es Grayson edesapja meghalt, James pedig nem hogy nem ment el a temetesre (annak ellenere, hogy legjobb baratok voltak), de még live streamet is tartott alatta, hogy mennyire unatkozik. A pont az i-n pedig, hogy nem csak szingli hetero fiukra maszott ra, hanem olyanokra is, akikrol tudta, hogy kapcsolatban vannak. Ezert peldaul Jeffree baratja ki is tiltotta Jamest a hazukbol. Shane Dawson mar joideje mondta neki, hogy ezzel alljon le, ez igy nem lesz jo, de mondvan, hogy o mekkora hiresseg, senkinek a szavara nem adott. Aztan ott volt a botrány, hogy 500 dollárt kert a rajongoitol, mert o megteheti stb. Huh, rengeteg dolog van, ha érdekel nézz utana. Ha ezek utan is azt hiszed, hogy sajnalni kell Jamest, akkor nem tudom mit mondjak erre.
Ui. Bocsanat az ekezetekert, telefonrol vagyok.


Először James videóját láttam, aztán Tatiét. Őszintén, mindkettőt csak 3-4 percig bírtam nézni, mert mindkettő irritált. Aztán egy tíz perces videót néztem, meg egy cikket olvastam.

Már én sem gondolom, hogy James nem érdemli meg, amit kapott. Amiket fent említettél,
azokról nem hallottam.

Csak, ha valakivel problémám van, akkor nem vele beszélem meg először négyszemközt? Meg, ha ilyen undorító dolgokat művelt, akkor miért nem tettek valamit előbb?
Bocsánat, ha ezekre is volt valahol válasz, eddig nem láttam. search.gif
2019. május 14. 09:11 #11
heavenlydeceptor
heavenlydeceptor
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.14.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 271799
Offline offline
Elég durva, hogy egyáltalán volt karrierje...
2019. május 14. 09:20 #12
Lil98
Lil98
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17146
Csatolások: 17861
Azonosító: 168141
Offline offline
Idézet (oOKikiOo @ 2019.05.14. 08:41)

Csak, ha valakivel problémám van, akkor nem vele beszélem meg először négyszemközt? Meg, ha ilyen undorító dolgokat művelt, akkor miért nem tettek valamit előbb?


Mindkettő benne van Tati videójában smileeee.gif
Mondták neki, hogy nem lesz jó vége, kérték, hogy hagyja abba. Nem tette. Mert """celebrity""".
Tati nem akarta nyilvánosan megbeszélni, de Gabriel Zamora nyíltan támadta; James Charles pedig több interjút is adott ezzel kapcsolatban, amiken tisztán látszott, hogy csak PR fogás és próbálja menteni a menthetőt; így úgy döntőtt, ő is nyilvánosság elé visz mindent.
2019. május 14. 14:55 #13
- törölt felhasználó -    
Remélem is, mert kezd elegem lenni ebből a buzibol.
2019. május 14. 16:51 #14
oOKikiOo
oOKikiOo
visszatérő vendég
 
StátuszElveszem a könyvsorozataimban :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.27.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 0
Azonosító: 262696
Offline offline
Lil98 Köszönöm! smileeee.gif
2019. május 14. 18:11 #15
- törölt felhasználó -    
5 szó:
EZ
AZ
EMBER
NEM
SZTÁR
2019. május 14. 18:39 #16
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
én jamest kb a kezdetektől fogva követtem, kedveltem is, de az utóbbi időben nagyon elszaladt vele a ló. a botrányok. ez pedig csak hab a tortán. pont tatit támadja hátba, aki nélkül sehol nem lenne. a bocsánatkérős videoja pedig röhejes volt. ahhoz azért gratulálni szeretnék neki, hogy elérte azt a rekordot, hogy az ő csatornájáról iratkoztak le legtöbben egy nap alatt smileeee.gif (köztük én is)
igazából így visszagondolva nem csodálom, hogy a dolan ikrek nem barátkoznak vele és nem csak az édesapjuk miatt, grayson is kellemetlenül érezhette magát james társaságában, nagyon rávolt kattanva.
2019. május 14. 19:14 #17
unikornis23
unikornis23
visszatérő vendég
 
StátuszHagyj valami üzenetet az üzenőfalamon!! Akármit!!!
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 18.10.30.
Hozzászólás: 426
Csatolások: 0
Azonosító: 271043
Offline offline
HEY SISTERS!!!!! Én is nemrég kezdtem el nézni és nagyon szimpatikus volt!!!! Annyira cuki!!!! Én sajnálom hogy tönkre ment a karrierje!!!!! De azért leiratkoztam róla mert az szemétség amit ezzel a Tatival tett bár én ezt a Tatit nem ismerem!!! Remélem rendbe jön mind a kettő nos kész!!!!!
2019. május 15. 18:34 #18
stellaxoxo
stellaxoxo
visszatérő vendég
 
StátuszYou can say what you want about me as long as you pay me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.22.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 0
Azonosító: 258257
Offline offline
én vagyok az egyetlen akit csak az érdekel, hogy milyen tehetséges sminkes? Valahogy az ilyen jellegű botrányok sose érdekeltek mert egyáltalán nem ismerjük őket személyesen, akár hazugság akár igazság az amit leírnak róla, nem sok mindent tudunk kezdeni az információval, max eldöntjük, hogy kamu vagy sem, teamtati vagy teamjames attól függ kit ír le jobban a média.
én még mindig szívesen nézném James videóit mivel az érdekel amit csinál és nem az amit egy számomra még jamesnél is ismeretlenebb Nő beszél el róla egy 43perces bye sis című videóban. Egyáltalán nem is érdekel a személyisége mivel full meg is játszhatja magát, azt viszont már nem igazán tudja hogy milyen jó érzéke van a szépségápoláshoz. Számomra pedig az sokkal fontosabb minthogy milyen ruhába ment el a met galara vagy épp tati hogy járatja le.
továbba a téma kezd elcsépelt és túlreagált lenni remélem leállnak és felfogják, hogy konkrétan polgrápukkasztás amit csinálnak.
2019. május 15. 20:53 #19
Lunes
Lunes
visszatérő vendég
 
StátuszUB: Jin
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.15.
Hozzászólás: 467
Csatolások: 0
Azonosító: 173511
Offline offline
Ma kicsit utánaolvastam, miután megnéztem ezt a "rövidke" videót. És lesokkolódtam. Eddig sem volt szimpatikus James valamiért, nem volt egy túl pozitív kisugárzása, de most már tudom, hogy nem hiába éreztem így.
2019. május 15. 22:59 #20
Vivika
Vivika
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.05.
Hozzászólás: 47
Csatolások: 0
Azonosító: 252936
Offline offline
15 millió követője van instán, szerintem az ilyen kavarás még nagyobb médiafigyelmet hoz, kvázi sokkal több emberhez eljut, és ahogy alattam is írta pl stellaxoxo, sokakat csak az fog érdekelni ebből amit csinál, meg van min csámcsogni, tehát soha az életben nem húzza le a rolót, ahhoz túl magasra jutott.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!