Starity

Miley Cyrus máris írt egy dalt a szakításról

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. augusztus 16. 13:34 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
Valószínűleg kapcsolatának végéről szól a Slide Away című szám, amely ma jelent meg.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. augusztus 16. 13:43 #2
hooney2001
hooney2001
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.12.
Hozzászólás: 184
Csatolások: 0
Azonosító: 242653
Offline offline
Szerintem ez egy fülbemászó dalocska lett
2019. augusztus 16. 14:53 #3
Shineformylove
Shineformylove
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.07.23.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 272597
Offline offline
Felemás érzésem van ettől a daltól.
Egyszer-kétszer biztos előkerül majd zenehallgatás közben. Olyan nyugtató jellege van szerintem. Szövege nem olyan sokat mondó, de nem is zagyvaság.
Apró megjegyzés még.
“Azt mondod, minden megváltozott, és igazad van, mert felnőttünk.” Kghm... Liam felnőtt. Miley most éli a kamasz korát úgy érzem.
A borítókép kicsit nevetséges.
Vízben úszó gyógyszerek ( drogok) és az alkohol egyértelműen Liamra utalnak. Gondolom így akarta megerősíteni a baráti pletykákat, miszerint Liam alkoholista és a drogot sem veti meg.
Négy fal közé nem látunk be, szóval lehet igaza. Én nem láttam egyszer sem ilyen állapotban Liamat. Mint tudjuk a sztárok életében semmi sem marad titok, így már lett volna paparazzi fotók. De egyet sem lehet róla látni.
Viszont nevetséges, hogy ezt egy olyan sérelmezi (Miley) aki agyba főbe füvezik és meg sorolhatnám a hibáit.
2019. augusztus 16. 15:46 #4
CsacskaCsajszi
CsacskaCsajszi
visszatérő vendég
 
StátuszSemmi :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.08.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 0
Azonosító: 265323
Offline offline
“Azt mondod, minden megváltozott, és igazad van, mert felnőttünk.” Kghm... Liam felnőtt. Miley most éli a kamasz korát úgy érzem.

Nem igaz, nincs igazad! Miley is már tökre öreg
2019. augusztus 16. 17:13 #5
Shineformylove
Shineformylove
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.07.23.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 272597
Offline offline
CsacskaCsajszi
27 éves Miley. Még középkorúnak sem lehet mondani, nemhogy öregnek.
Amúgy meg nem a koráról beszéltem, hanem a jelleméről.
18 évesen is már lehet érett felfogásod ugyan úgy, ahogy, 40 évesen is lehetsz éretlen felfogású.
2019. augusztus 17. 10:42 #6
EnGreta
EnGreta
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.06.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 0
Azonosító: 264744
Offline offline
Szerettem őket együtt de remélem már soha többet nem jönnek újra össze. Miley nagy csalódás számomra. Kiárusítja a volt szerelmét, a férjét némi aprópénzért, egy kis figyelemért. Mondjuk nem csodálom hogy üti a vasat, az előző dala nem nagyon érdekelt senkit.
Szóval ha igaz hogy Liam iszik és drogozik akkor nagyon nem volt fair, hogy ezt megosztotta a nagyvilággal mert persze tudjuk hogy azok a jóbarátok Miley Pr-csapata volt és kellett ez, hogyha kijön a dal akkor a sorról rögtön mindenkinek Liam ugorjon be. Milyen ember az ilyen akinek nem számítanak a másik érzései, csak az hogy első lehessen az itunse-on... Hányok tőle. Szerencsétlen Liam meg persze csak annyit mondott, hogy jó egészséget és boldogságot kívàn neki. Na ki az aki felnőtt?
2019. augusztus 20. 09:22 #7
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2008
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Felnőttünk talán Liam nőtt fel mert Miley megrekedt egy 5 éves szintjén. Még a család azt akarja hogy kibéküljenek a pletykák szerint, de az esküvőjüket nézve nem hiszem ez érvényes LIam családjára is mivel ők ott se voltak azon a csodás esküvőn. Liam tényleg függő miley függő és amíg folyamatosan engedi neki hogy visszamásszon az életébe nem lesz boldog. Egy jóképü sikeres fiatalember aki keresett a szakmájában és szerető emberek állnak mögötte a szülei és testvérei személyében erre jön miley meg a pr csapata és azt akarja elhitetni mindenkivel hogy egy alkoholista drogos szemétláda aki csalja a feleségét
2019. augusztus 21. 15:24 #8
Titanyla
Titanyla
dreamer
 
Státuszdo all things with love ♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.31.
Hozzászólás: 1542
Csatolások: 26
Azonosító: 232551
Offline offline
Szerintem ez a nő összeteheti a két kezét, hogy a botrányos és minden szempntból visszataszító tevékenységei után egy olyan férfi, mint Liam egyáltalán szóbaállt vele. Látszik, melyikük is az érettebb, hiszen Miley teljes erőből önmagát védelmezi, közvetett módon pedig volt párját hibáztatja, míg Liam felnőttesen nyilatkozik kettőjük ügyéről. Csodálom Liam-et, hogy eddig el tudta viselni ennek a nőnek az undorító és infantilis viselkedését (szépen fogalmazva), remélem hamar talál magának egy hozzá illő hölgyet.
2019. augusztus 24. 12:02 #9
Blaha
Blaha
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.17.
Hozzászólás: 75
Csatolások: 0
Azonosító: 271814
Offline offline
Nagyon tetszik a dal.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok