Starity

Charlize Theron transznemű gyermekéről nyilatkozott

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. december 19. 08:44 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
A színésznő ritkán beszél gyermekeiről, most úgy érezte, be kell avatnia a nyilvánosságot egy fontos dologba.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. december 20. 13:29 #2
kicsicsoda
kicsicsoda
visszatérő vendég
 
Státuszhad legyek, egy könnyű csepp az arcodon, vadvirág a sírodon ...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.27.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 0
Azonosító: 233854
Offline offline
könyörgöm 7 éves....
idióta nő
2019. december 20. 15:13 #3
Tímeea
Tímeea
V.I.P ❤
 
StátuszYou'll never see a happy ungrateful person.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.06.
Hozzászólás: 1566
Csatolások: 535
Azonosító: 203278
Offline offline
Szerintem ez butaság. Mármint, nem a transzneműekkel van bajom, dehogy. Viszont egy 7 éves halál biztos, hogy az ilyet nem tudja eldönteni. Pláne, hogy azt írta, hogy már pár évvel ezelőtt jelentette ki a gyereke. Szóval lehetett 4-5 éves. Melyik 4-5 éves tudja, hogy mi az a transznemű? Vagy hogy mi az, hogy valaki egy adott nemű testben születik, de úgy érzi, hogy nem oda tartozik? Egy 5 éves nem hinném, hogy feltudná ezeket fogni. Ez olyan mint a melegség kérdése. Lehet, hogy egy kisgyerek lát melegeket, meg minden, és aztán kijelenti, hogy ő bizony meleg. De ez olyan gyermeki dolog. Nem hinném, hogy tudja a súlyát mögötte, hogy az pontosan mit jelent. Na a lényeg az, hogy én nem hinném, hogy egy ilyen kis csöppségnél komolyan lehet venni ha ilyet mond. És szerintem evvel csak az anyja is tökre megnehezíti a gyereke életét. Mert bizony szerintem sok esély van rá, hogy később rájön a kisgyerek, hogy amúgy ő nem lánynak érzi magát, hanem fiúnak.
2019. december 20. 16:49 #4
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Szerintem ezzel nincs semmi baj. Ha transznemű ha nem amég nem kezdi el a hormonos kezelést meg az "átalakulást" addig még bármikor meg tudja változtatni a véleményét.
2019. december 25. 20:30 #5
Katerina Kat
Katerina Kat
visszatérő vendég
 
StátuszZed is dead, baby, Zed is dead
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.26.
Hozzászólás: 299
Csatolások: 0
Azonosító: 255143
Offline offline
Tímeea valószínűleg nem úgy értette, hogy öt évesen kijelentette, hogy ő rossz testbe született, és transznemű, hanem hogy jobban szeret a lányokkal lenni, lányosan viselkedni, esetleg szoknyát is hord, és ezért ő azt mondja, hogy ő lány. Több mint valószínű, hogy ez el fog múlni, viszont szerintem pont hogy dicséretre méltó, hogy az anyja nem csak rálegyint és ráhagyja, mondván úgy is majd elmúlik, hanem felvállalja, mert ez a fiának (vagy lányának) fontos.
2019. december 26. 08:50 #6
- törölt felhasználó -    
cua kinh cuong luc Adoor chiu duoc chenh lech nhiet do o ca 2 ben cua tu 70 do den 60 do C. Cua chong nhiet tot nen khong lam anh huong den su on dinh nhiet o trong phong. Han che su anh huong cua yeu to thoi tiet den moi truong ben trong.
https://adoor.com.vn/gia-cua-kinh-cuong-luc

2019. december 26. 08:51 #7
- törölt felhasználó -    
https://adoor.com.vn/gia-cua-kinh-cuong-luc
2019. december 28. 12:43 #8
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 453
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
A probléma nem azzal van, hogy a gyerek kijelenti, hogy ő kihez vonzódik vagy magát milyen neműnek tekinti, hanem hogy egy 7 éves gyerek kijelentését az anyja halálosan komolyan veszi és ráadásul az internetre is kiposztolja. Támogassa a gyerekét, met ez példaértékű, de szerintem kirakni ezt mindenhova, hogy a bulvár ezen csámcsogjon, aztán a gyereket élete végéig ezzel pecsételjék meg, szerintem kicsit túlzás. Hányan szégyelljük a szüleink által elkészített meztelen, fürdőszobás képeket, amik féléves korunkban készültek, és rosszabb esetben nemcsak egy fényképalbumban lapulnak, hanem ki vannak téve a falra? Na, ennek a gyereknek egyenesen a világhálóra van kitéve a szexualitása, amiről 7 évesen mondott valamit az anyjának...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok