Starity

Itaewon Class / Bosszúra éhesen (2020)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. március 29. 23:43 #1
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15745
Csatolások: 140781
Azonosító: 270554
Offline offline
'Itaewon Class'
magyar cím: Bosszúra éhesen
főszereplők: Park Seo Joon, Kim Da Mi, Kwon Nara, Lee Joo Young, Ahn Bo Hyun, Kim Dong Hee, Yoo Jae Myung, Kim Hye Eun, Lee David, NC.A.
első epizód: 2020. január 31.
utolsó epizód: 2020. március 21.
epizódok száma: 16
megtekinthető itt: Netflix.
1 felhasználónak tetszik: VeeNa
2020. március 29. 23:52 #2
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15745
Csatolások: 140781
Azonosító: 270554
Offline offline
Népszerűsítő plakátok.
1 felhasználónak tetszik: VeeNa
2020. március 30. 00:01 #3
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15745
Csatolások: 140781
Azonosító: 270554
Offline offline
A főbb szereplők.
1 felhasználónak tetszik: VeeNa
2020. március 30. 23:06 #4
VeeNa
VeeNa
új tag
 
StátuszI can fly the sky, Never gonna stay...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.30.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 276037
Offline offline
Kicsit fura kérdés is meg remélem nem gond ha itt kérdezem meg... De érdemes elkezdeni nézni? Én kevés friss koreai sorozatot néztem eddig, de szeretnék egy újabbat is elkezdeni.
Amúgy én a Start című dal miatt figyeltem fel rá.
2020. március 30. 23:12 #5
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15745
Csatolások: 140781
Azonosító: 270554
Offline offline
Idézet (VeeNa @ 2020.03.30. 23:06)
Kicsit fura kérdés is meg remélem nem gond ha itt kérdezem meg... De érdemes elkezdeni nézni? Én kevés friss koreai sorozatot néztem eddig, de szeretnék egy újabbat is elkezdeni. 
Amúgy én a Start című dal miatt figyeltem fel rá.

Szerintem egyáltalán nem fura itt ilyesmit kérdezni. (:
Egyébként én nagyon ajánlom. Kiváló színészek játszanak benne, és bár én még nem néztem végig, megkockáztatom, hogy a történet is pörgős és érdekes. Nekem nagyon tetszik a karakterek sokszínűsége, és hogy milyen témákat boncolgat. Remélem, ez végig ilyen is marad. (:
Ha más miatt nem, azért mindenképp érdemes elkezdened, hogy ismerkedj a színészekkel: Park Seo Joon, a férfi főszereplő az én számomra egy csoda, fantasztikus színész, és nagyot alakít ebben a sorozatban is. Ha megtetszik valaki a stábból, utána ha ez a dráma nem is jött be, megnézheted egy másik sorozatát, ilyesmik. Örülök, ha felkeltette az érdeklődésed. wink.gif
(Egyébként gondolom tudod, hogy a szám, amiből egy idézetet állítottál be státusznak, ennek a sorozatnak az egyik betétdala. Csoda számok vannak ám a drámában, már emiatt is érdemes egy próbát tenned. wink.gif Jaj bocsi, utólag vettem észre, hogy írtál is arról a számról az üzenetedben. Ismerted már korábban is?)
1 felhasználónak tetszik: VeeNa
2020. március 30. 23:29 #6
VeeNa
VeeNa
új tag
 
StátuszI can fly the sky, Never gonna stay...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.30.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 276037
Offline offline
Idézet (Harlow @ 2020.03.30. 23:12)
Szerintem egyáltalán nem fura itt ilyesmit kérdezni. (: 
Egyébként én nagyon ajánlom. Kiváló színészek játszanak benne, és bár én még nem néztem végig, megkockáztatom, hogy a történet is pörgős és érdekes. Nekem nagyon tetszik a karakterek sokszínűsége, és hogy milyen témákat boncolgat. Remélem, ez végig ilyen is marad. (:
Ha más miatt nem, azért mindenképp érdemes elkezdened, hogy ismerkedj a színészekkel: Park Seo Joon, a férfi főszereplő az én számomra egy csoda, fantasztikus színész, és nagyot alakít ebben a sorozatban is. Ha megtetszik valaki a stábból, utána ha ez a dráma nem is jött be, megnézheted egy másik sorozatát, ilyesmik. Örülök, ha felkeltette az érdeklődésed. wink.gif 
(Egyébként gondolom tudod, hogy a szám, amiből egy idézetet állítottál be státusznak, ennek a sorozatnak az egyik betétdala. Csoda számok vannak ám a drámában, már emiatt is érdemes egy próbát tenned. wink.gif  Jaj bocsi, utólag vettem észre, hogy írtál is arról a számról az üzenetedben. Ismerted már korábban is?)


Igazán köszönöm a részletes válaszodat! Az alapján amit írtál még rokonszenvesebb lett a sorozat, szóval amint tudom én is nekikezdek majd, mert meggyőztél.
Ami Park Seo Joon-t illeti egy kicsit már ismerem őt, mert nem is olyan régen néztem meg a Divine Fury című fimjét, meg épp ma láttam őt is az Élősködőkben. Meg azt már tudom hogy sokan nagyon szeretik őt.smileeee.gif
Igen, az idézetet abból a dalból választottam mert nagyon-nagyon megszerettem. biggrin.gif Az előadót valamivel hamarabb találtam meg mintahogy ez a dal felkerült, azt hiszem...
Még annyit hogy valszeg visszatérő vendége leszek ennek a fórum témának.
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2020. március 30. 23:34 #7
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15745
Csatolások: 140781
Azonosító: 270554
Offline offline
Idézet (VeeNa @ 2020.03.30. 23:29)
Igazán köszönöm a részletes válaszodat! Az alapján amit írtál még rokonszenvesebb lett a sorozat, szóval amint tudom én is nekikezdek majd, mert meggyőztél. 
Ami Park Seo Joon-t illeti egy kicsit már ismerem őt, mert nem is olyan régen néztem meg a Divine Fury című fimjét, meg épp ma láttam őt is az Élősködőkben. Meg azt már tudom hogy sokan nagyon szeretik őt.smileeee.gif
Igen, az idézetet abból a dalból választottam mert nagyon-nagyon megszerettem. biggrin.gif Az előadót valamivel hamarabb találtam meg mintahogy ez a dal felkerült, azt hiszem...
Még annyit hogy valszeg visszatérő vendége leszek ennek a fórum témának.

Várlak szeretettel, kíváncsi vagyok, milyen véleményed lesz róla az első részek után. wink.gif
Egyébként én az első rész után kicsit meg voltam ijedve, mert az Élősködők nagyon brutális hatással volt rám, és az elején ennek is eléggé olyan hangulata van (legalábbis szerintem), de aztán kicsit enyhült a hangulat. De ha neked is tetszett az a film, akkor ezzel sem lesz gondod. wink.gif
Ha esetleg érdekel még, szívesen ajánlok majd drámákat, meg csinálok még ilyen témákat, ha lesz hozzá erőm, és akkor kicsit inspirálódhatsz. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: VeeNa
2020. március 30. 23:48 #8
VeeNa
VeeNa
új tag
 
StátuszI can fly the sky, Never gonna stay...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.30.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 276037
Offline offline
Idézet (Harlow @ 2020.03.30. 23:34)
Várlak szeretettel, kíváncsi vagyok, milyen véleményed lesz róla az első részek után. wink.gif 
Egyébként én az első rész után kicsit meg voltam ijedve, mert az Élősködők nagyon brutális hatással volt rám, és az elején ennek is eléggé olyan hangulata van (legalábbis szerintem), de aztán kicsit enyhült a hangulat. De ha neked is tetszett az a film, akkor ezzel sem lesz gondod. wink.gif 
Ha esetleg érdekel még, szívesen ajánlok majd drámákat, meg csinálok még ilyen témákat, ha lesz hozzá erőm, és akkor kicsit inspirálódhatsz. laugh.gif


Na igen, az Élősködők jó film és örülök hogy meg tudtam nézni,de a vége engem is kiborított... Mondjuk azért bírom a brutál dolgokat, szóval ha olyan is az első rész nem hiszem hogy visszariaszt. Inkább az zavar ha az adott kdráma nagyon lassan halad és esetleg a történet is "elfogy". Sajnos a Melting Me Softly-nál érzek most így, bár az más jellegű sorozat...
Remélem hogy beszélgethetünk majd még! thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2020. március 31. 00:00 #9
VeeNa
VeeNa
új tag
 
StátuszI can fly the sky, Never gonna stay...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.30.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 276037
Offline offline
Hopp... Most látom hogy neked is "I can fly the sky" a státsz idézeted! Ugyanúgy a sorozat dalából?
Ha igen és zavar esetleg hogy én is ezt választottam akkor letudom cserélni...
2020. március 31. 00:03 #10
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15745
Csatolások: 140781
Azonosító: 270554
Offline offline
Idézet (VeeNa @ 2020.03.31. 00:00)
Hopp... Most látom hogy neked is "I can fly the sky" a státsz idézeted! Ugyanúgy a sorozat dalából? 
Ha igen és zavar esetleg hogy én is ezt választottam akkor letudom cserélni...

Igen, nekem is onnan van. (: Nagyon megszerettem ezt a számot, annyira passzol a sorozathoz. heart.gif
Ugyan, dehogy zavar, ne csinálj belőle ügyet. wink.gif
Egyébként nem tudom, hogy a BTS-t mennyire szereted, de az egyik tagjuk, konkrétan V a sorozatban játszó, már említett Park Seo Joon egyik legjobb barátja, és ő énekli fel a sorozat egy másik betétdalát. Csodaszép. wub.gif
1 felhasználónak tetszik: VeeNa
2020. március 31. 00:05 #11
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15745
Csatolások: 140781
Azonosító: 270554
Offline offline
Idézet (VeeNa @ 2020.03.30. 23:48)
Na igen, az Élősködők jó film és örülök hogy meg tudtam nézni,de a vége engem is kiborított... Mondjuk azért bírom a brutál dolgokat, szóval ha olyan is az első rész nem hiszem hogy visszariaszt. Inkább az zavar ha az adott kdráma nagyon lassan halad és esetleg a történet is "elfogy". Sajnos a Melting Me Softly-nál érzek most így, bár az más jellegű sorozat...
Remélem hogy beszélgethetünk majd még!  thumbsup.gif

Oh Melting Me Seoftly, én azt is nagyon szerettem. wub.gif Bár tény, hogy Ji Chang Wook-nak vannak jobb alakításai is: a Suspicious Partner egy örök kedvencem.
1 felhasználónak tetszik: VeeNa
2020. március 31. 00:31 #12
VeeNa
VeeNa
új tag
 
StátuszI can fly the sky, Never gonna stay...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.30.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 276037
Offline offline
Idézet (Harlow @ 2020.03.31. 00:03)
Igen, nekem is onnan van. (: Nagyon megszerettem ezt a számot, annyira passzol a sorozathoz. heart.gif 
Ugyan, dehogy zavar, ne csinálj belőle ügyet. wink.gif 
Egyébként nem tudom, hogy a BTS-t mennyire szereted, de az egyik tagjuk, konkrétan V a sorozatban játszó, már említett Park Seo Joon egyik legjobb barátja, és ő énekli fel a sorozat egy másik betétdalát. Csodaszép.  wub.gif


Úgy örülök hogy ez a szám nem csak nekem tetszik. smileeee.gif Mondjuk népszerű is a neten, megérdemelten. Én kb. minden második nap meghallgatom egyszer.biggrin.gif
Bevallom hogy a BTS-t annyira nem tudtam megszeretni, de történetesen V-t ismerem, mert majdnem ugyanazon a napon születtem mint ő. Meg ha nem tévedek a Hwarang című sorozatban Seo-Joon-nal játszott együtt, ugye? Na azt is tervezem nézni...
A Melting Me-vel úgy nincs bajom csak valahogy kevésnek érzem..


1 felhasználónak tetszik: Harlow
2020. március 31. 00:35 #13
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15745
Csatolások: 140781
Azonosító: 270554
Offline offline
Idézet (VeeNa @ 2020.03.31. 00:31)
Úgy örülök hogy ez a szám nem csak nekem tetszik. smileeee.gif Mondjuk népszerű is a neten, megérdemelten. Én kb. minden második nap meghallgatom egyszer.biggrin.gif
Bevallom hogy a BTS-t annyira nem tudtam megszeretni, de történetesen V-t ismerem, mert majdnem ugyanazon a napon születtem mint ő. Meg ha nem tévedek a Hwarang című sorozatban Seo-Joon-nal játszott együtt, ugye? Na azt is tervezem nézni...
A Melting Me-vel úgy nincs bajom csak valahogy kevésnek érzem..

Igen, abban a sorozatban lettek jóban, ha jól tudom. (: Nagy cimborájuk még Park Hyung Sik és Choi Woo Shik (ő játssza az Élősködőkben a fiatal srácot). Hyung Sik-nek is vannak nagyon király sorozatai, de a Hwarangot is tudom ajánlani (bár őszinte leszek, én azt nem néztem végig, egyszer valamiért abbahagytam, és még nem tértem vissza hozzá :/)
V-nek nagyon különleges hangja van, öröm hallgatni. wub.gif
Igen, nekem is az volt a bajom a Meltin Me-vel, hogy kicsit ellaposodott a végére. De én még ennek ellenére is imádtam, teljesen elvarázsolt, nagyon lekötött.
2020. március 31. 12:49 #14
VeeNa
VeeNa
új tag
 
StátuszI can fly the sky, Never gonna stay...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.30.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 276037
Offline offline
Idézet (Harlow @ 2020.03.31. 00:35)
Igen, abban a sorozatban lettek jóban, ha jól tudom. (:  Nagy cimborájuk még Park Hyung Sik és Choi Woo Shik (ő játssza az Élősködőkben a fiatal srácot). Hyung Sik-nek is vannak nagyon király sorozatai, de a Hwarangot is tudom ajánlani (bár őszinte leszek, én azt nem néztem végig, egyszer valamiért abbahagytam, és még nem tértem vissza hozzá :/)
V-nek nagyon különleges hangja van, öröm hallgatni. wub.gif 
Igen, nekem is az volt a bajom a Meltin Me-vel, hogy kicsit ellaposodott a végére. De én még ennek ellenére is imádtam, teljesen elvarázsolt, nagyon lekötött.


Én amúgy úgy állok hozzá a koreai sorozatokhoz hogy ha vmi miatt nem fog meg az első vagy max a harmadik rész után akkor "dobom" mert azért nem akarom hogy esetleg minden kdrámától elvegye a kedvem egy kevésbé jó... A Melting Me kicsit kivétel, mert azt most már nem akarom otthagyni mivel csak 3 rész van hátra. biggrin.gif De belekezdtem például a Heal me,Kill me-be (Most láttam csak hogy szintén Park Seo-Joon! Na mind1...) is és egy részt sem bírtam ki... Pedig azért választottam mert úgy tudom sokan kedvelik, de nekem nem tetszett. Van most egy új sorozat Jung Kyung Ho-val (nagy kedvencem ♥), a címe Hospital Playlist, de sajnos egy rész után eddig még az sem fogott meg. De azért még pulsz egy-két résznyi időt hagyok neki és reménykedem...

V-ről csak annyit még hogy nekem csak most (hogy hallgatom) tűnt fel hogy milyen mély a hangszíne. Valahogy nem is gondoltam hogy ilyen... De határozottan jó hallgatni őt szólóban. thumbsup.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Kwon Nara Kwon Nara 7472.
Im So Eun Im So Eun 8410.