Starity

Piacra dobta szólólemezét a Paramore frontasszonya

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. május 10. 17:13 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A 31 éves énekesnő május 8-án, az Atlantic Records gondozásában jelentette meg első önálló albumát.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. május 10. 17:31 #2
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Ez a csapat is,hogy el lett tűnve...
2020. május 10. 18:24 #3
madeleine.
madeleine.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.25.
Hozzászólás: 1662
Csatolások: 10275
Azonosító: 261034
Offline offline
Már a bejelentése óta kimondhatatlanul vártam ezt az albumot. Nagyon örülök, hogy a Petals for Armor által megismerhettük ezt az oldalát is, és büszke vagyok rá, hogy mindezt kiírta magából. Tudom, hogy ez sokat segített neki abban, hogy túllépjen ezen a nehéz időszakon. A Dead Horse az abszolút favorit a korongról, de a Simmer és Sudden Desire is nagy kedvenc. happy.gif

Az, hogy időközben azt is megosztotta velünk, hogy újra rátalált a szerelem, még boldogabbá tesz. Ha kiderül, hogy Taylor mellett találta meg a boldogságot - ahogy azt a Taken című dal miatt sok rajongó gondolja -, annak meg aztán végképp nagyon örülnék.
2 felhasználónak tetszik: TearsOnMirror, Desert of Blood
2020. május 11. 14:56 #4
Desert of Blood
Desert of Blood
❅ Invisible Sun ❅
 
StátuszDon't f*ck with my love, that heart is so cold...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.01.02.
Hozzászólás: 6060
Csatolások: 415
Azonosító: 271387
Offline offline
Idézet (Angel_Tzuyu @ 2020.05.10. 17:31)
Ez a csapat is,hogy el lett tűnve...

Holnap lesz napra pontosan 3 éve, hogy kijött az After Laughter. Most ezen dolgoztak. Különben is, a Paramore sosem az a banda volt, ami minden héten kidobott valami új dalt, mert muszáj, különben nem jön a pénz. wink.gif

ON: Nagyon tetszik az új album, még nem sikerült kedvencet választanom róla. laugh.gif Néha újra le kell játszanom egy két dalt, mert vagy a dalra, vagy a szövegre nem figyelek, imádom. blush.gif És titkon én is reménykedem abban, hogy a Tayloros pletykák igaznak fognak bizonyulni. blush.gif
2 felhasználónak tetszik: TearsOnMirror, madeleine.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok