Starity

Se töltőfej, se fülhallgató a dobozban: érkezik az új iPhone család

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. október 14. 12:35 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Környezetvédelmi okokra hivatkozva kiveszi a töltőfejet és fülhallgatót az Apple az új iPhone-ok dobozából.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. október 18. 12:24 #2
Sophy the bohemian
Sophy the bohemian
 
StátuszThat's what I do: I drink and I know things.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.24.
Hozzászólás: 607
Csatolások: 0
Azonosító: 259935
Offline offline
Szeretem az Iphoneokat, de általában két év után veszem meg a legújabb mobilokat, mert addigra valamennyire megfizethető lesz az áruk biggrin.gif De ez már túlzás, hogy se töltő, se fülhallgató nem jár hozzá. A régi iPhone-jaimat eladni szoktam, de így lehetetlen lesz jó áron eladni, mert szükségem lesz a töltőre és a fülhallgatóra biggrin.gif. Köszi Apple!
2020. október 18. 13:05 #3
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Imádom az airpods-omat. Sokkal jobb, mint a vezetékes. A töltő azért egy idő után elhasználódik, rossz lesz az érintkezése és a töltése.
2020. október 24. 10:24 #4
Cassia
Cassia
visszatérő vendég
 
StátuszYou never stop loving someone. You either never did or you always will.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.19.
Hozzászólás: 248
Csatolások: 0
Azonosító: 253297
Offline offline
miota nincs homegomb, nem igazan erdekelnek az uj iphoneok.... tobb mint 2 eve hasznalom a 7plusomat es nem is tervezek valtani egy jo ideig, remelhetoleg sokaig fogom tudni hasznalni. en annyira, de tenyleg annyira sajnalom, hogy az iphone ikonikus megjelenese tucat androidos lett.
szamomra az utolso, esztetikailag szep telo a piacon a 7/8 szeria. majdnen biztos vagyok benne hogy par ev mulva ha valtok, 8plust veszek. meg ezek az árak... na azokrol ne is beszeljunk.
Amekkora apple buzi vagyok, telok tekinteteben nem tetszik amit csinalnak:( sajnos
2020. október 24. 17:04 #5
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
airpodsom van, de nem használom, félek elhagyom. xd jelenleg sima 11em van, hosszú idő után sikerült megállapodnom egy iphone mellett, szóval ez maradni fog még egy darabig. rolleyes.gif igazából évekkel ezelőtt még érdekelt volna, hogy milyen telefonom van, de mostanában már nem nagyon, viszont androidos telefont nem tudnék használni. xd
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!