Starity

#KPOP: szólóban debütál KAI

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. november 18. 13:12 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Az EXO jóképű énekese, KAI, szólóban is kipróbálja magát: előzetest osztott meg munkájáról.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. november 18. 13:25 #2
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15715
Csatolások: 140364
Azonosító: 270554
Offline offline
Nagyon köszi a cikket, nem győzöm hangsúlyozni, mennyire örülök, hogy k-pop témájú cikkek is egyre gyakrabban jelennek meg az oldalon! heart.gif
A cikkhez hozzászólva, egyszerűen tűkön ülök. Elképesztően kíváncsi vagyok, mivel fog előrukkolni ez a csodasrác: remélem, valami teljesen egyedi koncepciót kap, elszakadva az Exo eddigi látvány- és zenei világától, de nem lesz egy Taemin 2.0 sem. Amióta az SM meglengette Kai közelgő solo debütálását, azóta vártam erre a pillanatra, de kicsit féltem is, hogy egy tucat szólistát csinálnak belőle, vagy esetleg Taemin utánozhatatlan világába próbálják őt is beleszuszakolni, és az övéhez hasonló atmoszférát próbálnak köré is teremteni.
A fotók azonban egyszerűen fantasztikusak, a látvány, a színek és a kompozíció is megvett eddig, úgyhogy én bizakodó vagyok a mini albummal kapcsolatban is. blush.gif
Egyébként én nem tudok róla, hogy előbb is megjelenhet az első videoklip, az mv-k általában az album megjelenésével egyszerre szoktak napvilágot látni - esetleg több klipre is számíthatunk? ohmy.gif
2020. november 18. 13:54 #3
- törölt felhasználó -    
Én is nagyon örülök a k-pop témájú cikkeknek, köszönjük! laugh.gif
Kai-nak már ideje volt debütálnia szólóban, ez a srác mindenhez ért, fantasztikusan táncol, jól rappel és még énekelni is tud. Kíváncsi vagyok mennyire fog tetszeni a debütáló dala, ebben az évben az SM nem igazán vett le a lábamról, egyedül az NCT 127 Kick It-je és Taemin dalai tetszettek, remélem nem okoznak újra csalódást.
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2020. november 18. 17:38 #4
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Ideje volt már,SuperM csak vesztegette az idejét. Bár sok promot nem várok az SM-től...
2020. november 22. 22:54 #5
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Gyerünk Kai itt a TE időd, hogy tündökölj és megmutasd több vagy egy csinos pofinál smileeee.gif úúúúúgy várom már!
1 felhasználónak tetszik: Harlow
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok