Starity

Stephenie Meyer folytatja a Hajnalhasadást

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. december 04. 20:42 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Több mint egymillió példány kelt el a Midnight Sunból az USA-ban rögtön az első héten, így Stephenie is érzi, hogy van igény az Alkonyat folytatására.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. december 05. 09:00 #2
SoLettisha
SoLettisha
 
Státusz"This is who the fuck I am."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 500
Csatolások: 0
Azonosító: 159669
Offline offline
Még hány bőrt húznak le erről?? Meyernek elfogyott a pénze, vagy mi?
2020. december 05. 09:40 #3
crypt680
crypt680
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.05.27.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 277704
Offline offline
Bárcsak a Burkot folytatná! Messze jobb könyv mint az Alkonyat könyvek együtt. És az utóbbival ellentétben rengeteg elvarratlan szála maradt.
2020. december 07. 11:45 #4
Emmy
Emmy
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.17.
Hozzászólás: 440
Csatolások: 0
Azonosító: 173654
Offline offline
Annak idején hatalmas rajongója voltam és nem csak a filmeknek hanem magának a könyveknek is. Többször újra is olvastam minden részt annyira szerettem, de nem tudom elképzelni a folytatást. Nekem eléggé úgy tűnik, hogy csak a pénz miatt akarná folytatni, de lehet hogy nincs igazam.
2020. december 08. 15:11 #5
- törölt felhasználó -    
Régen imádtam az Alkonyat könyveket, sőt még néha az is előfordul, hogy mostanában is előveszem és elolvasom őket. Ennek ellenére nem érzem szükségesnek a folytatását, hiszen így tökéletes a történet. Van eleje és vége.
Mikor Stephenie bejelentette, hogy jön a Midnight Sun, tudtam, hogy nem fogom elolvasni. És nem azért, mert rossz lenne Edward szemszögéből olvasni róla, hanem mert nekem úgy tökéletes a sorozat ahogy van. Bella szemszögéből.
Habár egy ideig szerettem volna hallani Renesmee és Jacob történetét, mára rájöttem, hogy úgy jó ahogy van.

(Ez is olyan lenne, mint a Harry Potter és az Elátkozott Gyermek. Jó, de mégis felesleges. Maga a története jó volt; örültem, hogy olvashattam Albusról (Harry fiáról), de felesleges volt. Harry alig szerepelt benne, ami engem elszomorított. Hiszen Harry Potter könyv, nem? Ezért nem látom értelmét egy sok részből álló befejezett kötet folytatását. Az még nem is lenne gond, ha folytatnák, csak, hogy nem egy pár évre rá, hanem 12 évre rá???)
2020. december 08. 16:34 #6
lilifi
lilifi
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.12.
Hozzászólás: 174
Csatolások: 0
Azonosító: 136252
Offline offline
Szerintem nem kéne ezt már erőltetni! Inkább egy új történetet kéne írnia!
2020. december 08. 17:18 #7
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (Rhyna @ 2020.12.08. 15:11)
Régen imádtam az Alkonyat könyveket, sőt még néha az is előfordul, hogy mostanában is előveszem és elolvasom őket. Ennek ellenére nem érzem szükségesnek a folytatását, hiszen így tökéletes a történet. Van eleje és vége.
Mikor Stephenie bejelentette, hogy jön a Midnight Sun, tudtam, hogy nem fogom elolvasni. És nem azért, mert rossz lenne Edward szemszögéből olvasni róla, hanem mert nekem úgy tökéletes a sorozat ahogy van. Bella szemszögéből.
Habár egy ideig szerettem volna hallani Renesmee és Jacob történetét, mára rájöttem, hogy úgy jó ahogy van.
(Ez is olyan lenne, mint a Harry Potter és az Elátkozott Gyermek. Jó, de mégis felesleges. Maga a története jó volt; örültem, hogy olvashattam Albusról (Harry fiáról), de felesleges volt. Harry alig szerepelt benne, ami engem elszomorított. Hiszen Harry Potter könyv, nem? Ezért nem látom értelmét egy sok részből álló befejezett kötet folytatását. Az még nem is lenne gond, ha folytatnák, csak, hogy nem egy pár évre rá, hanem 12 évre rá???)

Természetesen a Te döntésed, de én csak ajánlani tudom a Midnight Sunt, egyszerűen tökéletes és sokat ad hozzá a sztorihoz. Sőt, van benne valami varázslatosabb, mint Bella szemszögéből... szerintem. biggrin.gif
Én még 10 éve elolvastam a kiszivárgott fejezeteket, és azóta vártam, hogy befejezhessem.
Szerintem sok mindent megmagyaráz, most olvasom másodszorra angolul. Ha esetleg megváltoztatod a véleményed, szerintem nem fogsz csalódni blush.gif
2020. december 10. 17:42 #8
- törölt felhasználó -    
Mikor jön ki?
2020. december 13. 17:58 #9
ZantyManty
ZantyManty
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.06.09.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 278088
Offline offline
Idézet (Gabrella @ 2020.12.10. 17:42)
Mikor jön ki?


2021. január 15.

Sosem voltam akkora Alkonyat rajongó,de Jane-t eléggé bírtam anno biggrin.gif Ha megfilmesítik,szívesen látnám viszont Kristent,Dakotát,és Jodelle Ferland-et biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!