Starity

Selena Gomez: "Most vagyok azon a ponton, hogy nem érdekel, mit gondolnak mások"

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. december 06. 15:19 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
A People magazin az Év emberének választotta az énekesnőt, akivel interjúkészült.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. december 06. 16:45 #2
Christay
Christay
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.28.
Hozzászólás: 262
Csatolások: 0
Azonosító: 263317
Offline offline
Ohh te jóságos ég
2020. december 06. 18:16 #3
Zyra
Zyra
visszatérő vendég
 
StátuszVulnerable
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.16.
Hozzászólás: 135
Csatolások: 0
Azonosító: 268280
Offline offline
queen wub.gif wub.gif wub.gif
2020. december 06. 22:09 #4
Justlifeisbeautiful
Justlifeisbeautiful
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.30.
Hozzászólás: 41
Csatolások: 0
Azonosító: 265177
Offline offline
Ezt még hányszor mondja? Minden 3 hónapban minden interjúja erről szól. MINDIG!!
2020. december 07. 10:06 #5
gesztenye22
gesztenye22
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.27.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 0
Azonosító: 240869
Offline offline
Dejó, ebben hasonlítunk egymásra. Engem sem érdekel mások véleménye, nem keresek magamra a google-n, és nem olvasok kommenteket. biggrin.gif biggrin.gif
Mikor lesz rólam cikk itt naponta 2x? biggrin.gif
2020. december 07. 19:02 #6
VadAlma
VadAlma
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.11.21.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 0
Azonosító: 273830
Offline offline
28 évesen mondjuk nem nagy teljesítmény, a legtöbb ember max. 17 éves korára eljut eddig.
2020. december 07. 19:17 #7
Zyra
Zyra
visszatérő vendég
 
StátuszVulnerable
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.16.
Hozzászólás: 135
Csatolások: 0
Azonosító: 268280
Offline offline
Tudod felnőni a sztárvilágban teljesen más, mint egy mindennapi életben. Bipoláris zavarban szenvedve lupusszal a háttérben soha sem volt egyszerű. Jobb lenne, ha befognád a pici szádat. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Azillion
2020. december 07. 21:12 #8
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státuszpretty girls don't do drama.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 16156
Csatolások: 152751
Azonosító: 270554
Offline offline
Idézet (Zyra @ 2020.12.07. 19:17)
Tudod felnőni a sztárvilágban teljesen más, mint egy mindennapi életben. Bipoláris zavarban szenvedve lupusszal a háttérben soha sem volt egyszerű. Jobb lenne, ha befognád a pici szádat. smileeee.gif

Én megértem, hogy nagyon szereted Selenát, és meg akarod védeni mindentől és mindenkitől, de miért kezdesz el az első adandó alkalommal személyeskedni, amikor valaki nem ért 100%-ig egyet a mondandójával, vagy kritikát fogalmaz meg vele kapcsolatban? blink.gif Tök jó, ha kiállsz mellette, főleg, ha egyébként jogos, de ez a stílus valami egészen visszataszító. unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: Zsóka11, thundercloud
2020. december 07. 21:40 #9
Zyra
Zyra
visszatérő vendég
 
StátuszVulnerable
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.16.
Hozzászólás: 135
Csatolások: 0
Azonosító: 268280
Offline offline
Idézet (Harlow @ 2020.12.07. 21:12)
Én megértem, hogy nagyon szereted Selenát, és meg akarod védeni mindentől és mindenkitől, de miért kezdesz el az első adandó alkalommal személyeskedni, amikor valaki nem ért 100%-ig egyet a mondandójával, vagy kritikát fogalmaz meg vele kapcsolatban? blink.gif Tök jó, ha kiállsz mellette, főleg, ha egyébként jogos, de ez a stílus az valami egészen visszataszító. unsure.gif

Húú, én aztán nagyon személyeskedtem rohog.gif Nem érdekel a véleményed a stílusomról, de én is kifejthetem a mondandómat. Szerintem az a visszataszító, amikor egy olyan nőt gyaláznak, aki mentálisan nincs toppon, soha egy rossz tette nem volt, adakozik, botránymentes, küzd egy autoimmunbetegséggel. Azért írtam, hogy fogja be a száját, mert hátha észhez tér, hogy nem mindenki tökéletes, nem kell mindig Selena posztja alá kell jönni és odadöfni valami kis sértő infót. Ebbe a lányba mindenki beleköt, pedig semmi értelme. Magyarország pesszimista és alulmaradott, ez az itt kommentelők nagy részén meglátszik. Nem megyek más posztja alá gúnyolódni, idegesíteni a fanokat. Nem szeretem Demit, még sem megyek oda, még egy árva szót sem szólni, mert figyelmen kívül tudom hagyni. A stílusom ilyen, akkor fejtem ki normálisan a véleményem, ha majd látok egy olyan személyt akit az megillet. Te normálisan leírtad a véleményed, hát itt az enyém. A cikk egyébként koránt sem tartalmazza az összes információt, amiről Selena nyilatkozott, tehát a kommentelőknek ajánlom, hogy járjanak utána a dolgoknak jobban, mert 2 mondatból nem lehet ítélkezni egy ember felett. mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: Azillion, Harlow
2020. december 07. 22:31 #10
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státuszpretty girls don't do drama.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 16156
Csatolások: 152751
Azonosító: 270554
Offline offline
Idézet (Zyra @ 2020.12.07. 21:40)
Húú, én aztán nagyon személyeskedtem  rohog.gif Nem érdekel a véleményed a stílusomról, de én is kifejthetem a mondandómat. Szerintem az a visszataszító, amikor egy olyan nőt gyaláznak, aki mentálisan nincs toppon, soha egy rossz tette nem volt, adakozik, botránymentes, küzd egy autoimmunbetegséggel. Azért írtam, hogy fogja be a száját, mert hátha észhez tér, hogy nem mindenki tökéletes, nem kell mindig Selena posztja alá kell jönni és odadöfni valami kis sértő infót. Ebbe a lányba mindenki beleköt, pedig semmi értelme. Magyarország pesszimista és alulmaradott, ez az itt kommentelők nagy részén meglátszik. Nem megyek más posztja alá gúnyolódni, idegesíteni a fanokat. Nem szeretem Demit, még sem megyek oda, még egy árva szót sem szólni, mert figyelmen kívül tudom hagyni. A stílusom ilyen, akkor fejtem ki normálisan a véleményem, ha majd látok egy olyan személyt akit az megillet. Te normálisan leírtad a véleményed, hát itt az enyém. A cikk egyébként koránt sem tartalmazza az összes információt, amiről Selena nyilatkozott, tehát a kommentelőknek ajánlom, hogy járjanak utána a dolgoknak jobban, mert 2 mondatból nem lehet ítélkezni egy ember felett. mellow.gif

Minden irónia vagy sértő szándék nélkül, köszönöm, hogy kifejtetted a véleményed, a saját meglátásod szerint is normálisan! happy.gif
Egyébként a mondandód egy részével egyet tudok érteni, egy részével nem annyira, de ez valószínűleg a gondolkodásunkban fellelhető különbségek miatt van. Én magam is úgy gondolom, hogy Selena egy meglehetősen botránymentes celeb, jó ügyek mellett áll ki, és alapvetően nem tehet a betegségeiről. Ami sokaknak szúrhatta a szemét, az talán az, hogy volt egy időszaka (hogy véget ért-e, azt én nem tudom megítélni), amikor mindig nagy dolgokat mondott, de úgy tűnt, hogy nem jut egyről a kettőre. Nyilván nehezítette és nehezíti a mai napig a dolgát az, hogy többféle betegséggel küzd, ráadásul a reflektorfényben, de egy idő után fárasztó volt mindig azt hallani, hogy "ő túl van Justinon", és "csak az egészségére koncentrál", amikor egyébként minden más ide megérkező jel másra utalt. Ezért tudom elképzelni, hogy sokan cinikusan viszonyulnak ahhoz, amikor Selena hasonló témában újra és újra megnyilvánul. Még hozzátenném, hogy ahogy te is mondtad, ennél a konkrét esetnél, meg nyilván más szituációkban is, ide csak egy kvázi kontextusból kiragadott fél mondata jut el, és Selena sokkal többről beszél, de szerintem senkitől nem elvárható, hogy kommentelés előtt többször utánaolvasson egy bulvárhírnek - itt arra reagál mindenki, amit itt olvasunk. Emellett Selena attól nem lesz ikon, hogy beteg: vele együtt emberek milliói küzdenek még ilyen jellegű betegségekkel, és próbálnak talpon maradni, élni az életüket, és esetleg egy családról gondoskodni olyankor is, amikor magukról is nehéz. Sokaknak ráadásul nincs olyan masszív rajongótábora, mint Selenának, sőt, a hétköznapjaikban súlyos stigmatizációval, félreértésekkel, munkahelyi diszkriminációval és szociális izolációval szembesülnek és küzdenek. Ezt abszolút nem azért mondom, hogy ledegradáljam Selena problémáit, és azt sem vitatom, hogy az ő helyzetére a rivaldafény, és az ennek hatására megjelenő nagymértékű utálat, kötözködés még jó pár lapáttal rátesz, de ha az ember belegondol, ő is csak egy a sok ember közül, aki próbálja a maximumot kihozni abból, amit neki szánt a Jóisten. Az, hogy ő a hírnevét mentális egészséggel foglalkozó kampányokra, érzékenyítő programokra, stb. használja, elképesztően dicséretes, ezt sem akarom tőle elvitatni, de még ettől sem lesz olyan szent, akit nem lehet kritikával illetni - arról nem is beszélve, hogy az előbb elmondott gondolatmenetem szerint lesznek, akik szemében Selena betegsége nem fogja őt az egekig emelni, mert úgy látják, nem magasodik ezáltal az átlagember felé, és lesznek, akiknek a szemében a kampányok és aktivista törekvések nem lesznek egyből a piedesztálra vezető lépcső fokai. Mondom mindezt úgy, hogy számomra a mentális egészség egy nagyon fontos kérdés, és én személy szerint mindig könnyekig meg tudok hatódni, ha egy celeb mögé áll egy ezzel a kérdéssel foglalkozó ügynek, épp ezért Selenát is nagyon tisztelem, az összes erőfeszítésével, törekvésével és társadalmi szerepvállalásával együtt.
A személyeskedést pedig alapvetően arra értettem, hogy többször látom, nem csak ez alatt a konkrét cikk alatt, hogy egy negatív, vagy a tiedétől különböző vélemény miatt beleállsz emberekbe, és olyan szövegekkel intézed el a vitát, hogy valaki mekkora "gyászkereszt", mindenről a "magyarok kritikán aluli hozzáállása tehet", alapvetően a megszólalónak "kussolnia" kellene, vagy egyszerűen közlöd, hogy "period". Bár számomra is világos, hogy téged ez hidegen hagy, de szerintem ez akkor sem oké, mert csak vitát generál, és nem jut előrébb a helyzet.
Bocsánat, ha kicsit túl körülményesen fogalmaztam, csak már nem funkcionál úgy az agyam, ahogy a csúcsteljesítményénél szokott, viszont mindenképp úgy szerettem volna átadni a mondandóm, hogy ne kritikának tűnjön, vagy Selena leszólásának, csak egy észrevételnek, amit az alapján alakítottam ki, hogy miket olvastam az itt kommentelő emberektől.
2 felhasználónak tetszik: Zsóka11, thundercloud
2020. december 08. 14:40 #11
Zyra
Zyra
visszatérő vendég
 
StátuszVulnerable
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.16.
Hozzászólás: 135
Csatolások: 0
Azonosító: 268280
Offline offline
Idézet (Harlow @ 2020.12.07. 22:31)
Minden irónia vagy sértő szándék nélkül, köszönöm, hogy kifejtetted a véleményed, a saját meglátásod szerint is normálisan! happy.gif
Egyébként a mondandód egy részével egyet tudok érteni, egy részével nem annyira, de ez valószínűleg a gondolkodásunkban fellelhető különbségek miatt van.  Én magam is úgy gondolom, hogy Selena egy meglehetősen botránymentes celeb, jó ügyek mellett áll ki, és alapvetően nem tehet a betegségeiről. Ami sokaknak szúrhatta a szemét, az talán az, hogy volt egy időszaka (hogy véget ért-e, azt én nem tudom megítélni), amikor mindig nagy dolgokat mondott, de úgy tűnt, hogy nem jut egyről a kettőre. Nyilván nehezítette és nehezíti a mai napig a dolgát az, hogy többféle betegséggel küzd, ráadásul a reflektorfényben, de egy idő után fárasztó volt mindig azt hallani, hogy "ő túl van Justinon", és "csak az egészségére koncentrál", amikor egyébként minden más ide megérkező jel másra utalt. Ezért tudom elképzelni, hogy sokan cinikusan viszonyulnak ahhoz, amikor Selena hasonló témában újra és újra megnyilvánul. Még hozzátenném, hogy ahogy te is mondtad, ennél a konkrét esetnél, meg nyilván más szituációkban is, ide csak egy kvázi kontextusból kiragadott fél mondata jut el, és Selena sokkal többről beszél, de szerintem senkitől nem elvárható, hogy kommentelés előtt többször utánaolvasson egy bulvárhírnek - itt arra reagál mindenki, amit itt olvasunk. Emellett Selena attól nem lesz ikon, hogy beteg: vele együtt emberek milliói küzdenek még ilyen jellegű betegségekkel, és próbálnak talpon maradni, élni az életüket, és esetleg egy családról gondoskodni olyankor is, amikor magukról is nehéz. Sokaknak ráadásul nincs olyan masszív rajongótábora, mint Selenának, sőt, a hétköznapjaikban súlyos stigmatizációval, félreértésekkel, munkahelyi diszkriminációval és szociális izolációval szembesülnek és küzdenek. Ezt abszolút nem azért mondom, hogy ledegradáljam Selena problémáit, és azt sem vitatom, hogy az ő helyzetére a rivaldafény, és az ennek hatására megjelenő nagymértékű utálat, kötözködés még jó pár lapáttal rátesz, de ha az ember belegondol, ő is csak egy a sok ember közül, aki próbálja a maximumot kihozni abból, amit neki szánt a Jóisten. Az, hogy ő a hírnevét mentális egészséggel foglalkozó kampányokra, érzékenyítő programokra, stb. használja, elképesztően dicséretes, ezt sem akarom tőle elvitatni, de még ettől sem lesz olyan szent, akit nem lehet kritikával illetni - arról nem is beszélve, hogy az előbb elmondott gondolatmenetem szerint lesznek, akik szemében Selena betegsége nem fogja őt az egekig emelni, mert úgy látják, nem magasodik ezáltal az átlagember felé, és lesznek, akiknek a szemében a kampányok és aktivista törekvések nem lesznek egyből a piedesztálra vezető lépcső fokai. Mondom mindezt úgy, hogy számomra a mentális egészség egy nagyon fontos kérdés, és én személy szerint mindig könnyekig meg tudok hatódni, ha egy celeb mögé áll egy ezzel a kérdéssel foglalkozó ügynek, épp ezért Selenát is nagyon tisztelem, az összes erőfeszítésével, törekvésével és társadalmi szerepvállalásával együtt.
A személyeskedést pedig alapvetően arra értettem, hogy többször látom, nem csak ez alatt a konkrét cikk alatt, hogy egy negatív, vagy a tiedétől különböző vélemény miatt beleállsz emberekbe, és olyan szövegekkel intézed el a vitát, hogy valaki mekkora "gyászkereszt", mindenről a "magyarok kritikán aluli hozzáállása tehet", alapvetően a megszólalónak "kussolnia" kellene, vagy egyszerűen közlöd, hogy "period". Bár számomra is világos, hogy téged ez hidegen hagy, de szerintem ez akkor sem oké, mert csak vitát generál, és nem jut előrébb a helyzet. 
Bocsánat, ha kicsit túl körülményesen fogalmaztam, csak már nem funkcionál úgy az agyam, ahogy a csúcsteljesítményénél szokott, viszont mindenképp úgy szerettem volna átadni a mondandóm, hogy ne kritikának tűnjön, vagy Selena leszólásának, csak egy észrevételnek, amit az alapján alakítottam ki, hogy miket olvastam az itt kommentelő emberektől.

Sajnos van egy heves természetem, nem szeretem a negatív dolgokat, vagy ami megaláz valakit. Egész egyszerűen így vágok vissza, mert időt sem szánok az általam primitívnek ítélt emberekre. Ezen változtatni továbbra sem kívánok, mert ez vagyok én, így kell elfogadni. Ez nem egy normális kritika amit itt egyesek írnak, pár mondatba bújtatják a sértő szavakat, hogy ne legyen annyira szembetűnő, ám ha belegondolsz igenis az. Néha szeretek egy kicsit vitázni, néha direkt csinálom, mert olyan kedvem van. De aki komolyan veszi ezeket az annyit is ér. A tiltás gomb még mindig rendelkezésre áll és nem fogod látni a kommentem, vagy elgörgetsz felette. Ez ennyire egyszerű. beer.gif
2020. december 10. 10:54 #12
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
"Az élet annyival több, mint néhány kis komment". Ezzel nagyon egyet tudok érteni.
2020. december 17. 13:02 #13
- törölt felhasználó -    
Igazat adok Selenának! Az életben vannak fontosabb dolgok, mint pár értéktelen ember kommentje az ő közösségi oldalain. Ez jó, hogy a családja, a barátai és a hobbija felé veszi az irányt. Ez jó út lesz a számára! smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok