Starity

Több mint 200 ezer forintos fejhallgatót dobott piacra az Apple

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. december 10. 13:08 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Lépj szintet a hangminőségben: ezzel reklámozza az igencsak borsos árban lévő fejhallgatóját az Apple.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. december 10. 13:23 #2
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Még az oké, hogy az Apple telefonok milyen árban vannak, de hogy a fülhallgatókért is képesek egy telefon árát elkérni az kiveri nálam a biztosítékot.
Ráadásul az Apple vezetékes fülhallgatóm fél év után elromlott, de a 200 ezer forinthoz képest ezek szerint jól jártam, hogy új eredeti vezetékest vettem csak 8000 forintért. Azért még ez is sok érte, mikor az androidosokhoz 2-3000 ft-ért is lehet kapni jó minőségű fülhallgatókat.
Vagy csak én vagyok szörnyen zsugori xd
2020. december 10. 13:44 #3
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Az én vezetékes fülesem meglepő módon most két évig bírta (pedig előtte tényleg fél évente kb. cserélni kellett), és azt nem mondhatnám, hogy vigyáztam rá rohog.gif Lehet valami nagyon különleges volt biggrin.gif Még mindig jó, csak beújítottam egy próra, ami hangzásban amúgy tényleg tök jó, a térbeli funkció és a zajszűrés nagyon durva.
Szerintem is borsos ez az ár a maxért, hiszen ennyiért már egy air laptopot is megkapsz majdnem biggrin.gif De hát ez van, ugyis elviszik huh.gif
1 felhasználónak tetszik: Zsóka11
2020. december 10. 14:20 #4
- törölt felhasználó -    
Az ár valóban erős, de így is nagy lesz rá a kereslet, ahogy mindig minden Apple termékre. Szép és valószínűleg egy tényleg nagyon jó fejhallgató. Én minden Apple eszközömmel meg vagyok elégedve, sosem okoznak csalódást, ahogy ezzel sem fognak.
2020. december 12. 20:01 #5
- törölt felhasználó -    
Én vásároltam vezeték nélküli fülhallgatót tőlük még nem olyan régen, szokásom 2-3 hónap után tönkretenni a vezetékeseimet, de számomra nem túl kényelmes így valószínűleg el is lesz adva. rolleyes.gif A telefonjaik és a MacBookjaik jók, iPodra nincs szükségem szóval másba tőlük nem hiszem, hogy pénzt fektetek a jövőben, mert ezek is bőven elegek, főleg anyagilag. rohog.gif
Ez az ár pedig ezért a fejhallgatóért nevetséges, elhiszem, hogy minőségi, de azért na... Bár lehet csak a magyar fizetések miatt tűnik ennyire drágának. pardon.gif
2020. december 12. 21:07 #6
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
ennyi pénzt sztem nem ér meg, ráadásul nem is szép. sad.gif
hiába van airpodsom is, én még mindig csak vezetékes fülhallgatót vagyok képes használni, ebbe biztos vagyok, hogy nem hagyom el, de ha mégis, nem olyan drága. xd
2020. december 21. 19:42 #7
Cassia
Cassia
visszatérő vendég
 
StátuszYou never stop loving someone. You either never did or you always will.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.19.
Hozzászólás: 248
Csatolások: 0
Azonosító: 253297
Offline offline
ugyis lesz egy reteg aki zsebpenzbol megveszi, es lesz rengeteg olyan, foleg az usaban, aki osszesporolja ra a penzt. amig Magyarorszagon rohogunk rajta sajnos, mashol annyira nem elerhetetlen.( Azt nem allitom hogy olcsonak minosulne barhol is) szerintem mindegy mit csinal az apple,
mindig lesz rajuk kereset.
2021. január 30. 16:46 #8
csa3a
csa3a
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.01.30.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 286475
Offline offline
Egy Apple Watch is néhány százezer forint, mégha használtat is vesz az ember akkor se olcsó, utángyártott szíj is tízezer, ha jó minőséget akarsz (én speciel Viljar párti vagyok). Szóval az Apple ennyibe kerül és kész, akinek nem tetszik az ne vegye.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!