Starity

Shawn Mendes kikéri magának, hogy még mindig melegnek gondolják

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. december 15. 22:44 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
„Nincs azzal baj, ha valaki meleg, de én nem vagyok az és örülnék, ha ezt elfogadnák az emberek.”
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. december 15. 22:49 #2
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Hát én még sohasem hallottam olyan pletykát hogy ő meleg lenne. Xdd
2020. december 16. 00:18 #3
tyrus94
tyrus94
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.21.
Hozzászólás: 131
Csatolások: 0
Azonosító: 202353
Offline offline
Egyszer Wentwoeth Miller azt mondta, hogy anno a Szökés alatt, hogy ne derüljön ki mássága állandóan hírbe hozták szinésznőkkel,hogy el terelődjön róla a gyanú. Valamiért én nála is ezt érzem, hogy ez egy kamu kapcsolat. Persze csak egy megérzés.
2020. december 16. 01:13 #4
Nomiii
Nomiii
visszatérő vendég
 
Státusz~no reason to stay is a good reason to go~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.29.
Hozzászólás: 447
Csatolások: 0
Azonosító: 154155
Offline offline
tyrus94: Ez már tényleg hab a tortán, hogy ezután a cikk után is még melegnek gondolod. Aki követte Shawn munkásságát és nézett vele interjúkat, annak már évekkel ezelőtt leesett, hogy szereti Camilát, amit az utóbbi másfél évben bizonyítottak együtt is. Ez ugyanolyan abszurd felvetés, mintha a sok Camren shipper megérkezne és Camiláról is azt feltételezné, hogy leszbikus és csak pr fogás az egész. Kérdem én, szerinted képesek lennének másfél éven keresztül megjátszani a kapcsolatot úgy, hogy a karantént is együtt töltötték??
2020. december 17. 10:30 #5
Attila23
Attila23
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.06.17.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 272321
Offline offline
Őszintén szólva mennyi ilyen eset volt régen? én nem vagyok meleg, nem 1 barátnőjük volt, stb.. aztán mégis azok voltak. Azért mert együtt vannak régóta, az nem jelent semmit, ezzel nem azt mondom, hogy ez így is van, de kitudja. Shawn karrierjénk biztos nem tenne az jót ha közölné, hogy az, mivel lássuk be, a rajongói 90%-a tizenéves kislányokból áll. Érdekes, hogy ez a srác mindig csak erről tud nyilatkozni. De tényleg.. minden évben jön egy ilyen cikk, hogy ő aztán nem meleg, már van barátnője is.. kikéri magának ezt. Őszintén.. aki tényleg nem meleg, és vannak róla ilyen pletykák, az mennyit foglalkozik ezzel? SEMMIT! Biztos rengetek más pletyka van még róla, és azokkal sose foglalkozik, csak mindig ezzel. Shawn gyanús mert annyira próbálja sulykolni az emberekbe, hogy nem az, mert valószínűleg az. És tényleg, nem kell jönni azzal, hogy de már mióta járnak meg ilyenek, mert láttunk már ilyet, és az is csak megjátszás volt. Így a végére azért annyit tennék hozzá, hogy kitudja, de Shawn elég sokat foglalkozik ezzel a témával.
2020. december 17. 12:56 #6
Elara
Elara
új tag
 
StátuszPer aspera ad astra
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.10.
Hozzászólás: 91
Csatolások: 0
Azonosító: 220949
Offline offline
Szerintem meg abszolút hülyeség ezen agyalni. Az embereknek tényleg nincs jobb dolga?
2020. december 17. 18:50 #7
anonime15
anonime15
visszatérő vendég
 
StátuszHumor = Fájdalom + idő
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.21.
Hozzászólás: 155
Csatolások: 0
Azonosító: 242908
Offline offline
Szerintem meg akár meleg, akár nem nem érdemli meg, hogy mindenki a nemi identitásán, és a szexuális hovatartozásán csámcsogjon. Ha meleg is, ha heteró is, ha történt már ilyen sztárokkal, ha nem akkor is az ő dolga lesz mit csinál, mit érez.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok