Starity

Elárulta a sikeres házasságának titkát Ian Somerhalder

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. február 04. 14:28 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Boldogabb Nikki Reeddel, mint valaha. Elárulta, mi a titka a sikeres házasságuknak!
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. február 05. 22:08 #2
lilifi
lilifi
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.12.
Hozzászólás: 177
Csatolások: 0
Azonosító: 136252
Offline offline
Hú, imádtam a Vampire Daires-t, de lécci nek kell feltámasztani. Vége lett, jó volt! Inkább másik sorozatban kapjon szerepet :-)
2021. február 18. 12:32 #3
SheldonRulez
SheldonRulez
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.07.02.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 270244
Offline offline
Valahogy nem tudom a sikeres házasságot egy olyan párhoz párosítani, ahol a csávó csak úgy kidobja a fogamzásgátlót...mert ő apa akar lenni...előtte se volt szimpi a csávó, de azóta embernek sem tekintem...
2021. február 18. 19:33 #4
CydoniaOnThe Mars
CydoniaOnThe Mars
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.06.02.
Hozzászólás: 280
Csatolások: 0
Azonosító: 277863
Offline offline
Biztos jó az ágyban a csaj, ha már 13 évesen fűvel-fával tapasztalatokat gyűjtött.
2021. február 19. 12:38 #5
Mensch
Mensch
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.12.
Hozzászólás: 152
Csatolások: 0
Azonosító: 242652
Offline offline
"Boldogabb Nikki Reeddel, mint valaha" Na ja, lehet, hogy ő boldogabb, de Nikki ragyogása jócskán megcsappant a házasággal.Ma inkább néz ki egy aszott verébnek mint a régi sugárzó színésznőnek! Persze érthető is, mivel Ian szavai is azt támasztják alá, hogy Nikki Ian szükségleteit maga elé helyezi, ami egyértelműen azt jelenti, hogy kényszeresen megakar felelni a férjének! Mellesleg az is nagyon árulkodó, hogy Ian nem azt mondta, hogy Nkki és a gyereke neki az első, hanem, hogy Nikki az első aki az ő boldogságát keresi, és nem fordítva! PS: Lehet, hogy nem holnap, de ennek is válás lesz a vége......
2021. február 23. 18:28 #6
Wiictory
Wiictory
visszatérő vendég
 
Státusz~~mehh~~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.08.
Hozzászólás: 136
Csatolások: 66
Azonosító: 260804
Offline offline
Meg természetesen azért sem lenne jó a kilencedik évad, mert Nikki és Nina kapcsolata jócskán megromlott. Hiszen szinte "lecsapta Nina kezéről" Ian-t, kicsit kínos lenne a közös munka, eddig is az volt. Jó lenne a rajongóknak, én is szerettem, de a két színésznő között azóta nagyon megromlott a kapcsolat, és Ian-nek nem tenne jót, ha a párja is kellemetlenül érezné magát, amiért egy "riválisával" dolgozik a férje.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok