Starity

Össze is költöztek? Olivia Wilde átvitte cuccait Harry Styles otthonába

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. február 16. 07:31 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Online online
A rendező és a zenész kapcsolata közös filmjük során kezdődött, egyre komolyodik.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. február 16. 08:20 #2
- törölt felhasználó -    
Ahha, komolyodik a dolog (PR fogás)... Mi lesz a következő cikk? Olivia babát vár, vagy mi?Csodálkozom, hogy nem olvastam azt a bizonyos "bennfentes" szót a cikkben, mely mindig olyan "meggyőző" információkat ad ki... Majd akkor elhiszem, hogy együtt vannak amikor ők maguk jelentik be.
4 felhasználónak tetszik: yonghee., Cintia99, Harlow, thundercloud
2021. február 16. 10:31 #3
Cintia99
Cintia99
 
Státuszit's a solo song and it's only for the brave
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 1099
Csatolások: 0
Azonosító: 148309
Offline offline
Hagyjuk már a hülyeséget. Egyszer lefotózták őket kézenfogva és azóta a legnevetségesebb sztorikat látom róluk. Már a legutóbbi cikknél is megjegyeztem, hogy szerintem PR az egész. Arról nem is beszélve, hogy Harry 2019-ben eladta a los angelesi házát.

Rhyna: Sajnos már láttam olyan cikket, amiben azt írták, hogy Olivia babát vár... Meg azt is, hogy Harry Shakespeare-t idézve kérte meg a kezét. Vicc az egész.
2021. február 16. 13:28 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cintia99 @ 2021.02.16. 10:31)
Hagyjuk már a hülyeséget. Egyszer lefotózták őket kézenfogva és azóta a legnevetségesebb sztorikat látom róluk. Már a legutóbbi cikknél is megjegyeztem, hogy szerintem PR az egész. Arról nem is beszélve, hogy Harry 2019-ben eladta a los angelesi házát.
Rhyna: Sajnos már láttam olyan cikket, amiben azt írták, hogy Olivia babát vár... Meg azt is, hogy Harry Shakespeare-t idézve kérte meg a kezét. Vicc az egész.

Ezért sem szoktam nagyrészt elolvasni itt a cikkeket... _nevet.gif
2021. február 18. 19:25 #5
CydoniaOnThe Mars
CydoniaOnThe Mars
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.06.02.
Hozzászólás: 280
Csatolások: 0
Azonosító: 277863
Offline offline
A forgatás már befejeződött, de a film premierjéig csak kell még némi színház!
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok