Starity

A franciák nem örülnek, hogy Bieberék Párizsban parádéznak

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. március 05. 18:33 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
A kormányt hibáztatják a franciák, amiért beengedték Justin Biebert és nejét az Egyesült Államokból.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. március 05. 19:12 #2
Christay
Christay
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.28.
Hozzászólás: 262
Csatolások: 0
Azonosító: 263317
Offline offline
Igaza van teljesen. Justinnak és a pàrjànak lehetne egy kevés empàtiàjuk. Nem most kellene utazgatni.
Sok helyen most veszítik el vagy vesztették el a munkahelyüket ezek meg dobàljàk a pénzt.
Képmutató egy undorító pàros. Mindenhol a lépésben akarjàk tolni milyen jó kapcsolat az övüké.
Holott tudjuk hogy ez annak a jele hogy nem minden a làtszat.
1 felhasználónak tetszik: NiceandCute
2021. március 06. 09:29 #3
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Tényleg mintha teljesen más szabályok vonatkoznának a celeb vagy gazdag emberekre. Mondjuk nem meglepő mert eddig is így volt
2 felhasználónak tetszik: NiceandCute, Pheebs
2021. március 06. 10:02 #4
ryku
ryku
 
StátuszThose moments will be lost in time like tears in the rain.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.29.
Hozzászólás: 664
Csatolások: 2
Azonosító: 192633
Offline offline
Ott a pont. A szabályok rájuk is vonatkoznak. Elvileg.
1 felhasználónak tetszik: NiceandCute
2021. március 06. 10:07 #5
BeccaBee
BeccaBee
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.14.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 240326
Offline offline
Én alapjáraton szeretem a párosukat, de full gáz, hogy azért mert híresek/gazdagok lényegében bármit megtehetnek. És ez egyébként nem csak rájuk vonatkozik, hanem a többi hírességre, akik a vírus alatt is vígan nyaralgatnak itt-ott...és akkor csodálkoznak hogy még nincs vége ennek az egésznek. Nyáron mikor mindenki nyaralgatott külföldön én is megtehettem volna, konkrétan 3 külföldi utam ment a levesbe, mert úgy voltam vele, hogy nem fogom ezzel kockáztatni a körülöttem élőket...szerintem bennük is lehetne ennyi empátia. Nem hiszem, hogy a vírus végéig lebontják a várost ahova mindenképp el akarnak menni, akkor meg könyörgöm miért nem tudnak várni vele...
3 felhasználónak tetszik: Harlow, thundercloud, Pheebs
2021. március 06. 10:27 #6
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Pedig én kedveltem a párosukat, de ezzel leírták magukat. Lehangoló, hogy sok sztár nem tud megülni, és kivételezett helyzetét kihasználja még ebben az időszakban is.
2 felhasználónak tetszik: Pheebs, thundercloud
2021. március 06. 10:41 #7
Angeska
Angeska
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 343
Csatolások: 0
Azonosító: 234680
Offline offline
Pénz beszél! Nem a nyomoronc sztárocskák tehetnek róla, hogy ez van, hanem a korrupt söpredékek.
2021. március 06. 11:21 #8
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Bosszantó, hogy akinek pénze vagy "neve" van, ide-oda utazgat, mintha minden a régi lenne, és magasról letojja a korlátozásokat. A másik oldalon meg ott vagyunk mi, akik hónapok óta nem láttuk a hozzátartozóinkat, mert igenis betartjuk a korlátozásokat. Már csak pusztán együtérzésből sem kéne felülniük a gépükre, és vakációzniuk Párizsban, vagy Balin vagy akárhol. Abszolút egyetértek a lánnyal, és jogos a felháborodása.
4 felhasználónak tetszik: NiceandCute, Harlow, Pheebs, thundercloud
2021. március 06. 13:09 #9
kami98
kami98
 
Státusz"Life itself is worth living for." - JA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.30.
Hozzászólás: 1305
Csatolások: 0
Azonosító: 137470
Offline offline
Teljes mértékben egyetértek! Én sem láttam a nagymamámat már egy éve, pedig csak fél órára lakik tőlünk.. Nagyon elegem van már, hogy a sztárok csak úgy utazgathatnak, csak mert van pénzük, mintha rájuk kevésbé vonatkoznának a szabályok..
Sosem bírtam ezt a párost, de most teljesen leírták magukat nálam!
1 felhasználónak tetszik: Pheebs
2021. március 06. 14:39 #10
Pheebs
Pheebs
ʕ ᵔᴥᵔ ʔ
 
Státuszold keys won't unlock new doors
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.16.
Hozzászólás: 4630
Csatolások: 300
Azonosító: 233447
Offline offline
Elszoktam a cikkek kommentelésétől, de most nem tudtam elmenni szó nélkül. Már régebb óta mondogatom, hogy a vírus csak jobban felnagyította a szegények és gazdagok közti különbségeket és ezzel a húzással egy újabb celeb (pár) mutatta meg, hogy mekkora is a szakadék.
Annyira frusztráló, hogy páran mindent megtehetnek látszólag semmi következménnyel, össze-vissza utazgatnak egy olyan időszakban, ami pont arról szólna, hogy kicsit otthon maradunk és betartjuk a korlátozásokat és vigyázunk másokra. És jönnek a kiváltságosok, saját szórakozásból szembe mennek mindennel, ezzel erős kontraszttal ott van az átlagnép, aki saját hozzátartartozóikat nem látták már hónapok óta, ha nem egy teljes éve. És itt most nem másik országban vagy másik kontinensen (!!) élőkről van szó. Én például unokatesóim egy éve láttam utoljára, mert erősen veszélyeztetett az apjuk, pedig aztán 10 percre sem laknak, de nem merünk kockáztatni.
Az ilyen szintű igazságtalanságok nagyon tudnak zavarni, ahogy az is, hogy semmi empátiát nem mutatnak és példamutatásból sem épp jeles egy cselekedetről van szó..
4 felhasználónak tetszik: Harlow, thundercloud, NiceandCute, cdamnverss
2021. március 06. 21:39 #11
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
Én is kedvelem őket együtt, jó hatással vannak egymásra, de ezt azért lehet, hogy nem kellett volna. A nevükkel akár ingyen is hozzájuthatnak majdnem bármelyik márka termékeihez, amit a hétköznapi ember súlyos pénzekért vásárolhat csak meg, ráadásul még ha fizetniük is kellene minden holmiért, nem kapnának naponta ajándékokat cégektől az ingyen reklám nevében, akkor sem ürülne ki a zsebük. Ez a párizsi bevásárlókörút tök felesleges volt szerintem, csak kellett egy kis figyelemfelkeltés, hiszen már az online shopping vagy a helyi amerikai üzletek sem elég impozánsak az insta feedjükben.
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2021. március 07. 16:29 #12
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Bieber hogy sajnáltatja magát a lonely számban hogy milyen rossz őt mindneki ismeri de azért ilyenre is mer vetemedni a nőjével együtt. Álszent egy páros rég lefőtt amúgy nekik már a kávé és ilyen megbotránkoztató dolgokkal maradnak csak a köztudatba
2021. március 07. 17:19 #13
joly30
joly30
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.06.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 0
Azonosító: 264163
Offline offline
Teljes mértékben egyetértek
2021. március 07. 17:32 #14
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Nem kedvelem őket, de ez a téma ismerős. Tavaly a munkahelyem bezárt, és a munkánkat Lengyelországba vitték. Jöttek betanulni, pont a pandémia elején. Akkor volt egy úgynevezett határzár is nálunk. Szóval igen, egyesek jöhetnek és mehetnek.
2021. március 08. 16:35 #15
lilifi
lilifi
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.12.
Hozzászólás: 181
Csatolások: 0
Azonosító: 136252
Offline offline
Egyetértek! És nem is kell messzire menni... hány magyar celebecske utazott össze vissza??? Mi meg itthon rohadunk, ők közben süttetik a hasukat!
2021. március 09. 20:52 #16
yonghee.
yonghee.
choi beomgyu
 
Státuszmake kindness your daily ritual, practice everyday.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.15.
Hozzászólás: 3885
Csatolások: 3228
Azonosító: 269660
Offline offline
gerinctelenség, ennyi az egész
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok