Starity

#KPOP: Új szintre lép az aespa

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. május 22. 18:19 #1
heecasso
heecasso
flowerld
 
Státuszmet billlie ♡ 240728
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.08.03.
Hozzászólás: 1159
Csatolások: 10198
Azonosító: 279781
Offline offline
Az SM Entertainment lányegyüttese nem volt rest, május 17-én új kislemezzel bővítette repertoárját.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. május 22. 21:52 #2
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Nekem nem jön be,picit snsd i got a boy feeling a többszörös fordulatok miatt. Próbálkoztam jobban elmerülni bennük de egyszerűen nem jön át a stílusuk,de a lányok nagyon szépek. Sm pedig most már engedhetné a az idoljait énekelni élőben is,mert szerintem még egyszer sem hallottam az aespa-t élőben nyomni,pedig biztosan tehetségesek de a vírus óta az ügynökség egyszerűen nem engedi őket énekelni,nct is folyamatos playback de még a senior csapatok is mint a Shinee vagy Baekhyun,nem tudom miért csináljak ezt
2021. május 23. 19:23 #3
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Nekem sem jött be. Nagyon szerettem a Black Mambát,hasonló hangzást és vizuált vártam. De megértem hogy ez egy kicsi más dal,mert ha B.M.2.0-át adtak volna ki akkor meg annak nem örültek volna a rajongók.
Az biztos,hogy ez a szám se nem fülbemászò,se nem szerethető első hallásra. Többször is meghallgattam már de egyszerűen nem megy bele a fejembe.
Egyébként nem tudtam,hogy feldolgozás, meglepődem rajta.
Angel_Tzuyu nem kötekedésből mondom,de nézd meg Nct Dream comeback showcase-t(egy fan oldal feltöltötte). Pld a Rainbow high notejainál hallatszik,hogy ez a saját énekhangjuk. Ha már SM, akkor én inkább a Red Velvet és NCT 127 miatt aggódok(na meg az NCT Hollywood xD)
2021. május 24. 14:36 #4
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Idézet (Hajni és Gézacica @ 2021.05.23. 19:23)
Nekem sem jött be. Nagyon szerettem a Black Mambát,hasonló hangzást és vizuált vártam. De megértem hogy ez egy kicsi más dal,mert ha B.M.2.0-át adtak volna ki akkor meg annak nem örültek volna a rajongók.
Az biztos,hogy ez a szám se nem fülbemászò,se nem szerethető első hallásra. Többször is meghallgattam már de egyszerűen nem megy bele a fejembe. 
Egyébként nem tudtam,hogy feldolgozás, meglepődem rajta.
Angel_Tzuyu nem kötekedésből mondom,de nézd meg Nct Dream comeback showcase-t(egy fan oldal feltöltötte). Pld a Rainbow high notejainál hallatszik,hogy ez a saját énekhangjuk. Ha már SM, akkor én inkább a Red Velvet és NCT 127 miatt aggódok(na meg az NCT Hollywood xD)

Hát nem tudom,eddig csak az encore-on hallottam őket teljesen élőben,volt is egy felkapottabb hogy még a balladát is playback-en kellett,Renjunnak még mikrofont sem adtak..ezzel csak a fiúkat tüntetik fel rossz szinben
2021. május 24. 14:37 #5
BeJoyful
BeJoyful
 
Státusz"Az erőt mi többé tesz, mindig magadban keresd!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.18.
Hozzászólás: 738
Csatolások: 15987
Azonosító: 261400
Offline offline
Hát maradhatott volna még egy szinttel lejjebb a csapat vagy jobban át kellett volna gondolni ezt az egészet...
A klip az nekem túl zsúfolt, oké asszem a lányoknak a védjegye lesz ez a futurisztikus jövő feeling viszont ez egy nagyon erőltetett visszatérés lett. A dalban is túl éles a kontraszt a rappes és a valamicske ének részek között. A közepén az a lalala pedig egyáltalán nem segíti összekapcsolni. Mondjuk szerintem egy fokkal másabb lett volna és maga a klip is rendezettebb lett volna, ha a rap részeknél az avatárjaikat látjuk, a többinél meg őket. Így a dalban lévő kontrasztot kihozták volna vizuálisan is és akkor talán, de csak talán emészthetőbb lett volna. Így viszont egy hatalmas katyvasz lett az egész. Remélem következőleg az SM picit többet ötletel, illetve teret kap a józan ész is, mert most idevág, hogy a kevesebb több lett volna. think.gif
2021. május 24. 19:23 #6
heecasso
heecasso
flowerld
 
Státuszmet billlie ♡ 240728
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.08.03.
Hozzászólás: 1159
Csatolások: 10198
Azonosító: 279781
Offline offline
a dalról már a visszatérés napján kifejtettem a véleményem a videó alatt, de azóta nagyon a szívemhez nőtt, szóval ide is írok, hogy kicsit pozitívabb véleményt is kapjon. teljesen egyetértek mindenkivel abban, hogy sok benne az éles váltás, és hogy a lalala-s rész különösen nem illett bele, de külön-külön szerintem minden része elég jó és hallgatható, csak egyben is szokni kell. (az sm-nek amúgy is védjegye két különböző, befejezetlen dalt — ezt most csak a poén kedvéért fogalmazom meg így — egybegyúrni, és úgy prezentálni. itt már említve lett az i got a boy példaként, de a red velvet zimzalabimja is ilyen.) a dalban karina és giselle közös rapje a kedvencem, olyan zseniális, a végét már szinte velük együtt dúdolom! (we against the villain, what's the name? black mamba!) a videoklip látványos, a futurisztikus koncepció még mindig bejön, szóval nem bánom, ha továbbra is ebben fognak mozogni! zeneileg eddig még nem tántorítottak el tőle a lányok, hogy a rajongójuk legyek, de kíváncsian várom, mit fognak alkotni, ha majd egy rendes albumot is kapunk tőlük.
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2021. május 26. 13:34 #7
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
a lányok szépek, de nálam igazából ennyiben kimerül ez a csapat. hiába próbáltam megszeretni őket, valahogy nem megy, remélem a következő comebacknél sikerül majd, de ez valahogy nem tetszik igazán. pedig nagyon szeretem az sm csapatokat, a furcsábbnál furcsább dalokat is, amikkel sokszor előállnak, de ez valahogy nem az igazi.
2021. június 23. 20:47 #8
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Nekem ez a dal első hallásra is nagyon bejött. heart.gif
2021. november 16. 17:35 #9
pporakoo
pporakoo
頭文字D
 
Státusztake my pressure to the moon, astronaut •
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.21.
Hozzászólás: 1549
Csatolások: 307
Azonosító: 261438
Offline offline
Nem rossz végül is, de számomra nem ütött akkorát, mint egy Black Mamba smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok