Starity

Girls Planet 999 (2021)

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. augusztus 13. 19:07 #21
BeJoyful
BeJoyful
 
Státusz"Az erőt mi többé tesz, mindig magadban keresd!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.18.
Hozzászólás: 739
Csatolások: 16053
Azonosító: 261400
Offline offline
Én most nem Yujin ellen vagyok, mert már debütálása óta kedvelem. Egy aranyos, tehetséges lány viszont ez egy rossz dal választás volt. Látszik rajta, hogy bizonyítani akart csak szerintem belesült. Pontosan ez az egyik legnagyobb rizikó faktora annak, ha valaki csapatban debütál és ott megvan a helye. Biztosan megtalálná magát egyedül is a szanpadon csak a kérdés, hogy lesz-e erre alkalom. Jó mondjuk persze abba a kilenc tagba bőven bele fér, lesz majd két sora, ami nem követel meg túl nagy tudást, de odáig el is kell jutni.
Mondjuk most bele futottam rosszabba is, de gondolom az a lány gyakornok. Csúnyán meggyalázta Sunmi Siren dalát. wub2.gif Nála viszont belefér, ha nem találja a hangjához és a stílusához a dalt. De Yujinnak ilyen amatőr hibát nem szabadott volna elkövetnie. blink.gif

Viszont Rui Qi előadása azt mondanám, hogy debütálásra kész. Félelmetes mennyire levette ChungHa mozdulatait. Csak 1-2 csapatos éneklésen kívül szólóban egyedül rá mondanám, hogy őt szólóban is lehetne debütáltatni és piszok sok mindent lehetne rá építeni. Remélem ő majd nem tűnik el a süllyesztőbe és ki tud majd úgy törni, mint ChungHa. smileeee.gif
2021. augusztus 14. 20:31 #22
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státuszif i'm ever hard to love, try to love me harder.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 16042
Csatolások: 150195
Azonosító: 270554
Online online
Részben egyetértek Veled, BeJoyful, azzal kapcsolatban, amit Yujinról írtál, bár még annak ellenére is, hogy kicsit izzadtságszagú a performance, szerintem nem volt akkora mellényúlás ez a választás. Eleve az, hogy egy CUBE-os előadó Hyuna számot választ egy egyéni vállalkozásához, szerintem egészen szimbolikus, és ha már Hyuna (aki önmagában akkora ikon, hogy én már azért odavagyok, hogy Yujin bevállalta), akkor ez a könnyed, játékos stílus és a mezítlábas fellépés sokkal Yujinosabb. A fellépése előtt el is mondta, hogy igazából semmi más célja nincs, mint hogy kóstolgassa a határait és jól érezze magát, amikor fel kell lépnie, ez pedig nekem teljesen átjött. blush.gif Ráadásul inkább ez legyen kicsit szétszórt, kicsit amatőr és kicsit nem hozzáillő, mert ez még passzol is a koncepcióhoz, mint mondjuk egy "I'm Not Cool" performance, amibe szerintem belesült volna. Én ebben egészen éreztem Yujin egyéniségét, bár szerintem bele fog még telni egy kis idejébe, mire megtalálja önmagát egyedül a színpadon, ha egyáltalán sikerül neki. Mindenesetre engem eddig megvett, nagyon szurkolok neki, hogy ha nem is a debütáló csapat tagjaként, de olyan sikerrel hagyja el a műsort, amilyet remélt.

Egyébként Rui Qi előadása engem is lenyűgözött, főleg a hangja, egészen különleges a hangszíne. Rajta kívül még az előző adásban dobtam egy hátast néhány leányzótól, például engem Kawaguchi Yurina megvett kilóra, illetve természetesen nagyon komoly potenciált látok Ezaki Hikaru-ban is. (Hikaru esetében amúgy nem tetszik, hogy azóta, hogy képernyőre került, a műsor szinte az arcunkba nyomja, hogy ő az ászok ásza, és érte rajongani KELL. Veszettül tehetséges lány, de neki is van hova fejlődnie, mint mindenki másnak. Mindenesetre rettenetesen meglepődnék, ha ő nem debütálna.) A legnagyobb kedvencem viszont eddig Youngeun a "Kick It" performanceból - egyszerűen szavakkal nem tudom leírni, mennyire odavoltam minden mozdulatáért. Annyi biztos, hogy ha őt nem látom majd a debütáló csapatban, nagyon csalódott leszek. És hát persze ki ne felejtsem a Monster Baby formációt, akiktől úgy leesett az állam, hogy azóta keresem... rohog.gif

Ha már Yujin: már az eleje óta ilyen érzésem volt, és ez alapján a két rész alapján még nem ült el a félelmem azzal kapcsolatban, hogy szerintem az Mnet most Yujin drámája köré építi fel a műsort. A Produce 48-ban ugyanez a szerep jutott az After School-os Kaeun-nek: szerencsétlen lány volt a középpontban, egekig magasztalták a kitartásáért, egész mítoszt körítettek köré meg az utolsó esélye köré, hogy aztán az utolsó fordulóban kiejtsék. Kicsit olyan érzésem van, hogy Yujin-nal most ugyanezt játsszák meg: sír, meghatódik, küzd, mindezt úgy, hogy köré körítik a legnagyobb felhajtást, aztán amikor a finishbe érkeznek, kiejtik. Kívánom, hogy ne legyen igazam, de Kaeun esete annyira kiborított, hogy azóta rendkívül szkeptikus vagyok, ha az Mnet valakit annyira a műsora középpontjába rak, mint most Yujin-t. Főleg, hogy ebben a műsorban most sok az utolsó esélyes versenyző, de Yujinnak eddig több képernyő- és sztoriideje volt, mint mindegyiküknek összesen. unsure.gif Ebből nekem pont nem az jön le, hogy ő is egy a sok versenyző közül, egyenrangú velük, hanem hogy valamiért nagyon középpontba rakták, és valószínűleg nem véletlenül. Mindennek ellenére tényleg nagyon nagyon szeretném, hogy ne legyen igazam, mert nem bírnám azt még egyszer végignézni, amit Kaeun-nel műveltek...

Ahogy egyébként néztem a fellépéseket, nem győztem ámulni, milyen potenciál van a versenyzőkben (fogok még izzadni a szavazásoknál, főleg a cell voting résznél...) - persze nem mindenkiben: elég egyértelmű, hogy kik azok, akiket egyfajta kontrasztként raktak be, hogy mellettük még jobban érvényesüljön a keménymag. Nekem egyébként Sunmi és Tiffany is kellemes csalódás, mint mentorok: kicsit néha azt érzem rajtuk, hogy nekik is új ez a szituáció, és néha mintha lehetnének kicsit keménykezűbbek is, de szerintem fantasztikusan bele fognak majd rázódni. Yeo Jin Goo fantasztikus mosolya meg úgy kell a műsorba, mint egy falat kenyér, teljesen feldob minden unalmasabb jelenetet már a jelenléte is. wub.gif

Húha, kicsit bő lére eresztettem a mondanivalóm, bocsánat érte blush.gif - annyira meglepett a műsor a komplexitásával és a versenyzők potenciáljával, hogy napokig tudnék beszélni róla. Nagyon izgatott vagyok a folytatással kapcsolatban. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: BeJoyful
2021. augusztus 14. 21:49 #23
BeJoyful
BeJoyful
 
Státusz"Az erőt mi többé tesz, mindig magadban keresd!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.18.
Hozzászólás: 739
Csatolások: 16053
Azonosító: 261400
Offline offline
Én értem a határ próbálgatást, meg a szimbolikát is csak ez nekem akkor se jött át. Mondjuk kb. csak a Bubble Pop az egyetlen olyan Hyunah dal, amit így be tudott vállalni. Mert igen Hyunah egy olyan ikon, olyan dalokkal amiket szerintem kevesen tudnának hozni még próbálgatás szintjén is. Nekem folyamatosan az volt a fejemben miközben néztem a videót, hogyha már Cube előadó akkor pl. G.NA egy fokkal jobb választás lett volna, az én nézőpontom szerint. De nem vagyunk egyformák. smileeee.gif
Minden esetre én is minden jót kívánok neki, lehet már érzi a CLC vesztét ha ezt így bevállalta. Nem ide tartozik, de 6 éve debütált egy akkor még toppon lévő ügynökség alatt és részemről szégyen, hogy most a gyakornokok között kell utat törnie. Amiből sajnos több mint valószínű, hogy csak ez a dráma szerep jut neki... Sajnos erre épül minden show műsor, kell a dráma és ezt undorító módon tudják emberek rovására kihasználni... dry.gif Mert kellenek a magas nézettségi mutatók és ezért bármire képesek. Igazából ebből a szempontból az egész szórakoztató ipart lehetne utálni nem csak az Mnetet. Mennek a szavazat manipulálások, mert akkor is az fog nyerni akiben látják a lehetőséget, hogy a végjátékig húzni fogja a nézettségi számokat.
Spekuláció az egész és mi néha még mindig reménykedünk, ez a "szép" benne rohog.gif Nekem mondjuk erőltetett ez az egész, főleg hogy már három országból csődítették össze a szerencsét próbálokat. Igen vannak tehetségesek, de piszok sok kell, hogy fenn is maradjanak. Átlagosan páran szereznek ezzel igazán nevet, aki meg kapaszkodik ebbe azt meg újra meg újra újrahasznosítják ezek a műsorok. Vagy a kedvencem, ha nem megy a zene fronton akkor mindjárt színésznőnek állnak. Tudom ez már nem ide való csak nekem már tényleg nagyon kiábrándító ez az egész. kezdek kiégni ebből a világból úgy érzem. _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2021. augusztus 14. 22:04 #24
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státuszif i'm ever hard to love, try to love me harder.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 16042
Csatolások: 150195
Azonosító: 270554
Online online
Teljesen megértem az álláspontod. Tényleg nagyon szomorú egy ilyen lassan már-már "veteránnak" számító előadót a 18 évesek között látni kepeszteni - bár lehet, hogy ez is a show része, a sajnálat miatt többen szurkolnak neki, többen nézik, többen szavaznak, stb. Bizonyos szempontból amúgy én nem haragszom az Mnet általános technikájára, mert álszentség lenne azt hinni, hogy ők ezt önkéntes alapon, segítő szándékból csinálják, viszont az, ahogy a leglealacsonyítóbb módon terméket csinálnak a versenyzőkből, aztán ahogy te is mondtad, a nagy részüket elsüllyesztik (akár ők, akár a nézők), az kiakasztó. Bár ez meg nem csak az Mnet sajátja, csak én főleg náluk nézek ilyen műsorokat (ha nézek, a 90%-ukat megunom rohog.gif ), így legfőképpen ők a viszonyítási alapom.
Egyébként mintha Yujin említette is volna, hogy azért van a műsorban, mert a CUBE konkrétan kimondta, hogy lemondtak róluk, és esélyt akart adni magának, hogy fennmaradjon, mint előadó... elszomorító. :/
Az idol színészek egy részével én sem vagyok kibékülve, mert sokszor már-már zavarba ejtően egyértelmű, hogy nem a tehetségük miatt rakták be őket, hanem azért, hogy a nevükkel nagyobb népszerűséget húzzanak be / már nem tudtak velük mit kezdeni, de az ügynökségük foglalkoztatni akarta őket...
1 felhasználónak tetszik: BeJoyful
2021. augusztus 14. 22:30 #25
BeJoyful
BeJoyful
 
Státusz"Az erőt mi többé tesz, mindig magadban keresd!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.18.
Hozzászólás: 739
Csatolások: 16053
Azonosító: 261400
Offline offline
Hát ha kimondta ha nem a Cube, lehet látni a visszatérések idejéből (évek óta kb évi egy ilyen van), hogy a cég kezdi őket elsüllyeszteni. Így teljes mértékben megértem Yujint és közben borzasztóan sajnálom. Yee Eun az egyetlen aki miatt nem aggódom, illetve Sornban is meg vannak az egyéni lehetőségek. De a többiekkel nem tudom mi lesz... sad.gif Sajnos ilyen a csapat élet, amikor majd feloszlanak ott derül ki, hogy ki marad fenn. Yujin lehet úgy van vele, hogyha ő lesz az ügyeletes dráma felelős akkor is több figyelmet fog kapni, mint a Cubenál az elmúlt hat év alatt.
A 4minuteből is vérzik a szívem Gayoon miatt. Annak a lánynak álom hangja volt, erre ő is a "B terv" felé vette az irányt, persze azóta se lett belőle nagy színésznő. Többre ment volna egy másik cégnél, mint szóló előadó. Igaz Jiyoonnak se fut úgy a szekér, de ő legalább maradt a kaptafánál.
A BtoB is egy időzített bomba, szerintem Hyunshik és Sungjae már a katonaság után nem fog szórakozni a Cubeal. A BtoB 4U még talán elél egy darabig, de nem tudom velük is mi lesz.
Hyunah távozásával igazából a cégnél meg is kezdhették volna a csődeljárást. _nevet.gif Az életben nem lesz még egy olyan idoljuk, mint Hyunah ezt ki merem jelenteni. Szerintem a céget perpillanat csak a (G)I-DLE tartja úgy ahogy életben. rohog.gif Szerintem már a Pentagon tagjai is vágják a centit, hogy mikor jár le a szerződésük. think.gif
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2021. augusztus 16. 10:46 #26
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státuszif i'm ever hard to love, try to love me harder.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 16042
Csatolások: 150195
Azonosító: 270554
Online online
[Girls Planet 999] Behind the Scenes Photos of the 2nd Episode 'Planet Prelude'.
3 felhasználónak tetszik: Pinkyjae, heecasso, BeJoyful
2021. augusztus 24. 00:07 #27
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státuszif i'm ever hard to love, try to love me harder.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 16042
Csatolások: 150195
Azonosító: 270554
Online online
[Girls Planet 999] Behind the Scenes Photos of the 3rd Episode 'CONNECT MISSION'.
3 felhasználónak tetszik: Pinkyjae, heecasso, BeJoyful
2021. augusztus 30. 17:08 #28
Pinkyjae
Pinkyjae
 
Státuszi am like a barbie doll, plastic and blank headed
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.03.14.
Hozzászólás: 550
Csatolások: 4713
Azonosító: 287984
Offline offline
[Girls Planet 999] Behind the Scenes Photos of the 4th Episode 'CONNECT MISSION'.
3 felhasználónak tetszik: heecasso, Harlow, BeJoyful
2021. augusztus 31. 06:44 #29
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státuszif i'm ever hard to love, try to love me harder.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 16042
Csatolások: 150195
Azonosító: 270554
Online online
Idézet (Pinkyjae @ 2021.08.30. 17:08)
[Girls Planet 999] Behind the Scenes Photos of the 4th Episode 'CONNECT MISSION'.

3 felhasználónak tetszik: heecasso, Pinkyjae, BeJoyful
2021. szeptember 16. 19:38 #30
Pinkyjae
Pinkyjae
 
Státuszi am like a barbie doll, plastic and blank headed
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.03.14.
Hozzászólás: 550
Csatolások: 4713
Azonosító: 287984
Offline offline
[Girls Planet 999] Behind the Scenes Photos of the 6th Episode 'COMBINATION MISSION'.
3 felhasználónak tetszik: Harlow, heecasso, BeJoyful
2021. október 03. 19:26 #31
Pinkyjae
Pinkyjae
 
Státuszi am like a barbie doll, plastic and blank headed
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.03.14.
Hozzászólás: 550
Csatolások: 4713
Azonosító: 287984
Offline offline
[Girls Planet 999] Behind the Scenes Photos of the 7th Episode 'COMBINATION MISSION'.
3 felhasználónak tetszik: Harlow, heecasso, BeJoyful
2021. október 03. 19:27 #32
Pinkyjae
Pinkyjae
 
Státuszi am like a barbie doll, plastic and blank headed
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.03.14.
Hozzászólás: 550
Csatolások: 4713
Azonosító: 287984
Offline offline
Idézet (Pinkyjae @ 2021.10.03. 19:26)
[Girls Planet 999] Behind the Scenes Photos of the 7th Episode 'COMBINATION MISSION'.

3 felhasználónak tetszik: Harlow, heecasso, BeJoyful
2021. október 08. 09:14 #33
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státuszif i'm ever hard to love, try to love me harder.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 16042
Csatolások: 150195
Azonosító: 270554
Online online
New Release Teaser Posters:
"Utopia".
3 felhasználónak tetszik: BeJoyful, heecasso, Pinkyjae
2021. október 08. 09:16 #34
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státuszif i'm ever hard to love, try to love me harder.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 16042
Csatolások: 150195
Azonosító: 270554
Online online
New Release Teaser Posters:
"Shoot".
3 felhasználónak tetszik: heecasso, BeJoyful, Pinkyjae
2021. október 08. 09:17 #35
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státuszif i'm ever hard to love, try to love me harder.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 16042
Csatolások: 150195
Azonosító: 270554
Online online
New Release Teaser Posters:
"U+Me=LOVE".
3 felhasználónak tetszik: heecasso, BeJoyful, Pinkyjae
2021. október 08. 09:19 #36
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státuszif i'm ever hard to love, try to love me harder.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 16042
Csatolások: 150195
Azonosító: 270554
Online online
New Release Teaser Posters:
"Snake".
3 felhasználónak tetszik: heecasso, BeJoyful, Pinkyjae
2021. október 22. 22:30 #37
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státuszif i'm ever hard to love, try to love me harder.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 16042
Csatolások: 150195
Azonosító: 270554
Online online
Beírtam ide egy szép hosszú kommentet, de inkább kitöröltem: erre a végeredményre még inkább alszom párat, és csak utána mondok véleményt, most még elvakít Yurina és Yaning hiánya. sad.gif unsure.gif Elöljáróban annyit, hogy minden győztesnek gratulálok: ki talán kisebb, ki nagyobb mértékben, de végső soron mindannyian megérdemelték a lehetőséget, amit kaptak, megdolgoztak érte! happy.gif
Youngeun és Dayeon pedig heart.gif A szívem csücskei, nagyon boldog vagyok miattuk!
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Heo Ji Won Heo Ji Won 18242.