Starity

Demi Lovato nem biztos abban, hogy egész életében nembináris lesz

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. augusztus 21. 18:49 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Őszintén beszélt érzéseiről a jelenleg nembináris énekes: lehet egyszer transznemű férfi lesz, lehet egyszer nő lesz.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. augusztus 21. 19:07 #2
archuleta
archuleta
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.08.17.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 297582
Offline offline
Bevallom nem vagyok a legjobb ebben a témában azt viszont tudom, hogy a gender nyelvben van különbség aközött ha azt mondják hogy trans vagy ha azt hogy transgender, és nem azt mondta hogy transgender hanem azt hogy trans az eredeti videóban. A trans utalhat nembinárisra, genderfluidra stb, míg a transgender ténylegesen csak a nemváltáson átesőkre/gondolkodókra utal. Szerintem Demi is arra gondolt hogy ha változna nála ez a dolog akkor pl she/they re változna vagy ilyesmi. Ha belegondolsz amúgy logikusabb is hiszen utána meg azt mondta hogy majd lehet olyan idő mikor idősebb lesz, hogy újra nőként identifikál majd és ezt biztos nem mondta volna ha ő most nemváltáson gondolkodna, meg valószínűleg úgy fogalmazott volna ahogy a nőnél is, pl azt mondta volna hogy ‘there might be a time when I identify as a man’ vagy ilyesmi. De amúgy én ezt teljesen elképezlhetetlennek is tartom tekintve hogy nagyon nőies minden megnyílvánulása meg az egész lénye úgy egymagában ahogy van, semmi fiús nincs benne, a haja sem az, ez csak egy rövid női frizura. Bocsánat hogy ezt mondom, de én amúgy még a nembinárist sem látom benne. Én egy nőt látok, egy összezavarodott fiatal nőt aki olyan görcsösen próbál megfelelni a világ épp aktuális elvárásainak, hogy képes feladni a saját elveit és a saját identitását. Én sajnálom szegényt egyébként mert olyan rendes csajszi és mostanában úgy szét van esve és ezt rossz látni.
1 felhasználónak tetszik: feyre
2021. augusztus 21. 19:08 #3
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Egyik héten lehetne ez, másik héten az, páratlan hónapokban függönykarnis, párosokban meg őzbak...
5 felhasználónak tetszik: allisonhale., Pezzie92, eszti136, Pheebs, Bessie
2021. augusztus 21. 20:32 #4
lilla1
lilla1
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.29.
Hozzászólás: 192
Csatolások: 0
Azonosító: 162834
Offline offline
Ő maga sem tudja, hogy micsoda vagy egyáltalán mi akar lenni.
Ezzel a folyamatos hülyeségével megalázza a valóban nembinárisokat is, mert úgy állítja be, mintha ez valami divatkérdés lenne és olyan lenne a nemi irányultsága, amilyen kedve van.
Nagyon mélyre zuhant az utóbbi egy évben, de csak magának köszönheti, szétdrogozta a józan eszét is már.
8 felhasználónak tetszik: kia08, allisonhale., thundercloud, Alysia, madeleine., aleina., eszti136, Pheebs
2021. augusztus 21. 21:04 #5
Christay
Christay
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.28.
Hozzászólás: 262
Csatolások: 0
Azonosító: 263317
Offline offline
Szerintem legyél egyszerűen egy bélyeg.
Csöndben is leszel meg legalàbb kielégítik azt a vàgyad amit egy nőnek vagy akàr egy férfinak lehet.
Tudom hogy bunkó vagyok de legalàbb tudom.
2021. augusztus 21. 22:18 #6
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3095
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Volt ő már kb minden, most akkor nemtelen. Nahát. Méghogy azon aggódott hiteltelen lesz. Nem lesz. Réges rég az.
2021. augusztus 22. 10:20 #7
- törölt felhasználó -    
Nekem az leszel aki lenni akarsz.
2021. augusztus 22. 10:32 #8
VadAlma
VadAlma
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.11.21.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 0
Azonosító: 273830
Offline offline
Az Apache helikopter identitásúak most rendkívül kireskesztve érzik magukat. :,(
2021. augusztus 22. 11:26 #9
feyre
feyre
visszatérő vendég
 
Státuszalways and forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.04.05.
Hozzászólás: 204
Csatolások: 0
Azonosító: 289007
Offline offline
Komolyan, én szeretem Demit, de ez már nagyon magas biggrin.gif
Szerintem már megbánta ezt az egészet, mert tényleg minden megnyilvánulása és a külseje is nőies és most így próbál visszatáncolni, hogy azt mondja lehet egyszer nő lesz, lehet egyszer ez meg az.
Inkább a barátait kellene lecserélni újra, mert ők befolyásolják és mossák át az agyát folyamatosan..és elég szomorú, h egy 29 éves felnőtt ember ennyire befolyásolható.
2021. augusztus 22. 11:30 #10
Cassia
Cassia
visszatérő vendég
 
StátuszYou never stop loving someone. You either never did or you always will.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.19.
Hozzászólás: 248
Csatolások: 0
Azonosító: 253297
Offline offline
kivagyok Demitol, sztem a legnagyobb Karen igy a celebvilagban per pill
1 felhasználónak tetszik: Blarece
2021. augusztus 22. 11:39 #11
archuleta
archuleta
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.08.17.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 297582
Offline offline
Feyre ezt érzem én is teljesen. Rájött hogy nagyon elszúrta ezzel csak az a baj, hogy innen már akárhova mozdul vagy akár ha ebben az állapotban is marad, az emberek akkor is hitelteltelennek fogják tartani, mert sajnos az is már az első pillanattól fogva az volt nekem. Valaki aki egész életében egy igazi dekoratív sikkes csaj volt (meg most is az) elő áll egy ilyennel? Hát teljesen értelmezhetetlen. Nem teljesen értem hogy ezt amúgy miért csinálta, hogy esetleg ezzel akarta korrigálni a froyo miatt kialakult szitut, de mindenesetre félresikerült nagyon. Azért remélem majd valahogy ki tud belőle keveredni.
3 felhasználónak tetszik: feyre, eszti136, Pheebs
2021. augusztus 22. 13:59 #12
sdsd
sdsd
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.29.
Hozzászólás: 189
Csatolások: 0
Azonosító: 162879
Offline offline
Kövezzetek meg, de szerintem a nonbinary alapból egy borzasztóan szexista koncepció. "Több, mint a nő meg a férfi definicíója". Mert mi a női lét definíciója? Mitől nő a nő? Mitől férfi a férfi? Attól, hogy nőiesen öltözködik és viselkedik valaki, nő lesz? Nem. Attól, hogy férfiasan öltözködik és viselkedik valaki, férfi lesz? Nem. Ha valaki azt veszi alapul, hogy a női lét a hosszú haj, a cuki megjelenés és viselkedés, elfelejti a női lét maszkulin dimenzióit, a rövidhajú nőket, a hangosabb nőket, és számtalan nőt, akik attól még ugyanúgy nők. És ha a férfiakat meg csak annyinak tekinti, hogy erősek, bátrak, stb., az is egy nagyon Karton Károly kép egy férfiről, és elfelejti a vékonyabb, félénkebb, vagy könnyebb munkát végző férfiakat, akik ugyanúgy férfiak. Én úgy érzem, hogy mind a női, mind a férfi nemnek olyan széles skálája létezik és széles dimenziói, hogy nincs szükség egy harmadik nem megállapítására.
5 felhasználónak tetszik: kia08, feyre, madeleine., Pheebs, Blarece
2021. augusztus 22. 14:25 #13
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5328
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
Nagyon el drogozta magát szegényem...Nagyon bolond lett.. transznemű férfi nőként hát jó.................................
2021. augusztus 22. 15:22 #14
Katerina Kat
Katerina Kat
visszatérő vendég
 
StátuszZed is dead, baby, Zed is dead
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.26.
Hozzászólás: 299
Csatolások: 0
Azonosító: 255143
Offline offline
sdsd-nek teljesen igaza van. lehet csak én vagyok szűk látókörű, de nem bírom felfogni, hogy mi az, hogy valaki nem érzi magát "nőnek" vagy "férfinak". nem azt mondom, mindenki azt csinál, amit akar, és ha ez esik valakinek jól, ám legyen, csak fel kéne fogni, hogy a tradicionális gender szerepek már annyira elhalóban vannak, hogy az, hogy lány vagy, nem kötelez szoknya hordásra, vagy smink viselésére, konkrétan semmit nem jelent az, mindössze annyit, hogy mi van odalent.
2021. augusztus 22. 15:27 #15
anonime15
anonime15
visszatérő vendég
 
StátuszHumor = Fájdalom + idő
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.21.
Hozzászólás: 155
Csatolások: 0
Azonosító: 242908
Offline offline
Annál, hogy nagyjából Demiről szól az oldal, már csak az gázabb, hogy meg kell szűntetni a baráti státuszt vagy mit, itt starytin csak mert el mertem mondani, hogy minden második cikk Demiről szól...csak arra jók ezek a dolgok, hogy már egy ország utálja lassan őt. Még ha ezeket is nyilatkozza, lehet, hogy ahogy Brandy írja a szerek a mentális egészségére is hatással voltak, biztos jó erről cikkezni minden héten.
2021. augusztus 22. 15:35 #16
archuleta
archuleta
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.08.17.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 297582
Offline offline
Szerintem nem a szerekről van itt szó hanem inkább az van hogy nagyon akar mondani valami okosat meg nagyon woke-ot hogy megfeleljen a körnek amiben van meg ugye az irányvonalnak amerre a világ jelenleg tart, csak elcsúsznak a dolgok annál hogy nem tud semmit erről a témáról és össze vissza beszél.
2021. augusztus 22. 18:05 #17
nelli1d
nelli1d
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.24.
Hozzászólás: 71
Csatolások: 0
Azonosító: 174166
Offline offline
Majd az lesz, ami woke-abbnak fog akkor éppen számítani.
2021. augusztus 22. 20:15 #18
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Néhány országban ez nagyon trendi téma. Ki vagyok, férfi, nő, bináris, nembináris, meg mittudomén... Őszintén szólva követni sem tudom. Akárki, akármicsoda nem tudom miért kell állandóan erről beszélnie? Ez azt a benyomást kelti, mintha még ő maga sem lenne tisztában magával. Most nem tudom mit győzköd: magát vagy a világot? Vagy csak simán az kell neki, hogy figyeljenek rá?
Őszintén szólva számomra hitelesebb Wentworth Miller, akiről a régi coming outja óta kiderült még pár dolog, és őszintén tisztelem az írásait az Instán. Elgondolkodtat. És nem azon filózok, hogy ezt most a hírnévért teszi, vagy mennyire van rendben?

Arra azért kíváncsi vagyok, hogy drága hazánk vezetői milyen törvényeket fognak még hozni az ilyen emberekkel szemben?
2 felhasználónak tetszik: Pheebs, Blarece
2021. augusztus 22. 20:47 #19
joly30
joly30
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.06.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 0
Azonosító: 264163
Offline offline
Istenem de unalmas ez a nő. Még saját maga sem tudja, hogy mi is ő valójában. Mi lesz a következő??????????? Kitalálja, hogy nem is ember? Az eszem megáll. A drog túladagolás elvette a józan eszét. (Bocsánat az utolsó mondatért)
2021. augusztus 22. 22:06 #20
IDKx
IDKx
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.11.20.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 283903
Offline offline
sdsd nagyon szépen leírta, amit én is gondolok.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok