Starity

Több száz perrel néz szembe Travis Scott (18+)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. november 09. 11:11 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Travis Scott legutóbbi koncertjén több mint 300 ember sérült meg és tragikus mód nyolcan életüket vesztették.
A teljes cikkhez kattints ide! (18+)
2021. november 09. 11:32 #2
nelli1d
nelli1d
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.24.
Hozzászólás: 71
Csatolások: 0
Azonosító: 174166
Offline offline
Én arra lennék kíváncsi, hogy ő vajon kerek-perec látott és hallott mindent vagy csak annyit vett észre az esetből, hogy kiabálnak emberek, hogy állítsa le a koncertet és hogy valakit ellátnak?

Voltam Foals koncerten, az első sorokban álltam, rám ájult egy fiú és öntudatlan állapotban adtuk ki a biztonsági őröknek, és gyakorlatilag senki nem vette észre, nem hogy az előadók. Így kicsit szkeptikus vagyok, hogy onnan fentről mit lehet látni vagy hogy jött le neki az egész, mert képtelen vagyok elképzelni, hogy látta volna a halottakat, és nem áll meg.
2021. november 09. 11:53 #3
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12485
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Az Astroworld nem az ő "koncertje" az egy fesztivál, mint a Coachella vagy a Sziget. Ő csak egy fellépő volt a két tucatnyiból.

Amúgy a szervezők felelőssége, nekik kellett volna leállítani, ha már ez a majom nem akarta...
2021. november 09. 12:34 #4
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 453
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
nelli1d, több videó is felkerült a netre azóta, ahol látszik, hogy a szervezők odamennek a színpadhoz és beszélnek Travisszel. Ezek után ő még 36 percig tovább tartja a koncertet. Kylie az instagramjára kitett egy sztorit a koncertről, ahol látszik, ahogy egy mentőautó próbál áthaladni a tömegen. Nyilván egy bokaficamért nem fognak így bemenni senkiért.
Azt aláírom, hogy a fényektől nem sok mindent lehet látni, de az embereknél kétszer magasabb mentőautót hogy nem lehet észrevenni? Illetve esetleg hallgatni a biztonságiakra, amikor szólnak, hogy le kéne állni, mert baj van? Végülis "csak" nyolc ember halt meg, 12 még kritikus állapotban, korábbi koncertjeiről volt, aki lebénulva távozott, és még ki tudja, hányan sérültek meg könnyebben. De hát ő nem érzi magát felelősnek, fel sem fogja, mi történik. A bocsánatkérő üzeneteket meg a temetési költségek fizetését nyilván nem ő találta ki, hanem megy ezerrel a tűzoltás a pr csapatnál.
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2021. november 09. 13:58 #5
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Ugyan már van egy csomó video a neten arról hogy 1-2 ember rosszul lesz és abba hagyja az előadó a koncertet. Itt több száz sérült meg 8 halott ember volt.
2021. november 09. 15:31 #6
fobi
fobi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.26.
Hozzászólás: 61
Csatolások: 0
Azonosító: 53376
Offline offline
Alexa, ezt olyan koncerteken tudom elképzelni, ahol a nézőközönség jellemzően kiskorúakból áll. Felnőttek gyakran részegen, fáradtan, túlfűtötten esetleg kábítószer hatása alatt mennek koncertre, az hogy 50 ezres tömegből kihuznak par tucatot aláltan, konkrétan nem éri el az ingerküszöböt, mert egy józan fiatalnak is megterhelő lehet a fülledt levegőt szívnia akar egy óráig mig megkezdik a műsort. Ha pedig bármi plusz van benned, simán rosszul lehetsz, elesel, megtaposnak (mert löknek), esélye sincs senkinek átlépni rajtad, mert nincs hely. Szóval amit írsz, egyszerűen ferdítés. Raktak mar olyan videót, ahol megkérdezi hogy akkor tenyleg leállitsa a műsort es a közönség nem mondja hogy igen, hiszen nagy részük nem észlelte a bajt , vagyis hogy mekkora. Ilyenkor meg a biztonságiak is arra törekszenek, hogy ők megoldják, ha sérül valaki, kiszedjék a tömegből és orvoshoz segítség, ha balhé van, azt helyben kezeljék, nem azt mindent leállítsanak ha gond adódik. Viszomt az , hogy ebben az esetben ténylegesen nem jutott el az információ egy döntéshozó emberhez sem (es az nem az énekes), aki azt tudja mondani hogy eddig es ne tovabb,az elég durva. Lehetett volna ennél nagyobb baj is, gondoljatok csak az Ariana Grande koncertre
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Drake Drake 1563.